Wpis z mikrobloga

Szukam sobie gruza na pierwsze auto, bo Syfików niestety coś u mnie nie ma:( Dwie ładne znalazłem, ale 325i dobije mnie pewnie kosztami ubezpieczenia, a 316i śmiechem użytkowników drogi, bo mpakiecik ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co myślicie mireczki, budżet powiedzmy 10k absolutne maks. Samochód raczej do wożenia dup do restauracji i zabaw weekendy, żadnego dojeżdzanioa do roboty, od tego mam rower ( ͡° ͜ʖ ͡°) #auto #samochody #bmw #honda
  • 20
@BlackDave: Do 10k tak ze wszystkim to znajdź sobie astrę G, starczy Ci akurat na serwis pozakupowy, ubezpieczenie, nawet jakieś fajne opony czy lepsze radio/nagłośnienie do środka. 1.6 16v w LPG i będziesz królem szos( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damian_co_dalej: Serwis pozakupowy obejmuje w astrze regulację zaworów, kilka stówek i nie bierze nic. A można spokojnie trafić na egzemplarz który weźmie 700-800ml/10k i wtedy od wymiany do wymiany nie trzeba się tym martwić
@BlackDave: pewno że serio, lepiej kupić 2x e36 i złożyć z nich jedno porządne niż się bawić w szukanie perełki bo raz że zapłacisz 20k zł+

A dwa, że i tak będziesz musiał włożyć podobną ilośc kasy :D
@BlackDave: dobry shell do E36 może i 7k zł chodzić.

Auto jest warte tyle ile ktoś chce za nie zapłacić. Jak rdza i lakier jest dobra, to się nie bój tylko kupuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)