Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@victor89: a jaj uż od 16 grudnia czekam.
W Referacie odsyłają do GOV, GOV nic nie wie odsyła do Referatu Rejestracji...
Dzięki Mirku za cynk.
W Referacie odsyłają do GOV, GOV nic nie wie odsyła do Referatu Rejestracji...
Dzięki Mirku za cynk.
- 0
Spece z #motoryzacja prośba o pomoc, bo czym więcej czytam w necie tym głupszy się czuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Krótko - szukam auta, wymagania:
1) automat
2) benzyna
3)
Krótko - szukam auta, wymagania:
1) automat
2) benzyna
3)
@Vexis: Co do VAGow to dobrze wyczytales. Opel jest spoko. Choć lepszy będzie 1,6 turbo.
Insignia może? Trochę większa ale dużo bardziej komfortowa od astry
Insignia może? Trochę większa ale dużo bardziej komfortowa od astry
Tylko Peugeot 508
Rodzinny samochód, tak do 18k ktoś poleci? Najlepiej benzyna, głównie zależy mi na małej bezawaryjności i dość sporym bagażniku (nawet po montażu LPG) #motoryzacja #auto #rodzina
Przeglądam ogłoszenia i natrafiłem na wzmiankę: "Samochód przywrócony do stanu fabrycznego."
No dobra, czyli zapewne dotyczy to elementów kosmetycznych, które zostały odświeżone lub wymienione.
Co jeszcze może się kryć pod tym terminem? Żeby nie okazało się, że cwaniacy przywracają licznik do stanu fabrycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochod #auto
No dobra, czyli zapewne dotyczy to elementów kosmetycznych, które zostały odświeżone lub wymienione.
Co jeszcze może się kryć pod tym terminem? Żeby nie okazało się, że cwaniacy przywracają licznik do stanu fabrycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochod #auto
@OrzechowyKopcio mocno naciągana teoria. Chyba że to jakiś mega zabytek po turbo odbudowie
@OrzechowyKopcio Że miał potężnego dzwona, ale naprawiony niby tak dobrze, że jest jak "w stanie fabrycznym" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: comment_1610031610FsVS30lq3OAWQYFHCVn8je.jpg
PobierzLepiej z emblematami czy bez?
- foto 1, z emblematami 40.9% (101)
- foto 2, bez 59.1% (146)
- 4
Mirki, poszukuje samochodu dla żony tak do 15k. Jakiś typowy miejski p----------z na trasę dom-żłobek-praca-sklep. Wymagania: isofix, 5 drzwiowy by kaszojada łatwo wsadzić, raczej benzynka. Może użytkujecie coś podobnego i możecie go z całego serca polecić?
Wstępne moje typy to Toyota Yaris, Peugeot 207 lub Opel Corsa D. Myślę też o Hondzie Jazz tylko mam z nią jeden problem - obecnie mamy Civica VIII, a że nasza droga dojazdowa jest raczej z
Wstępne moje typy to Toyota Yaris, Peugeot 207 lub Opel Corsa D. Myślę też o Hondzie Jazz tylko mam z nią jeden problem - obecnie mamy Civica VIII, a że nasza droga dojazdowa jest raczej z
@stasiak24: moze chevrolet aveo
źródło: comment_1609922141VGi1pSzbtCQiMpAJ7MMeCI.jpg
Pobierz@stasiak24: Fiat Panda
Szukałem auta dla szwagierki i za 14k znalazłem rocznik 2011, 47 tysięcy przebiegu, isofixy, klima, wspomaganie city, lakier metalik, railingi na dachu, pełen wypas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Silnik 1.2 i skrzynia idiotoodporne na maxa, czasem tylko alternator się psuje ale to w każdym silniku coś jest
Szukałem auta dla szwagierki i za 14k znalazłem rocznik 2011, 47 tysięcy przebiegu, isofixy, klima, wspomaganie city, lakier metalik, railingi na dachu, pełen wypas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Silnik 1.2 i skrzynia idiotoodporne na maxa, czasem tylko alternator się psuje ale to w każdym silniku coś jest
konto usunięte via Android
- 1
Mirki. Moja żona kupuje nowe auto - Toyotę Aygo.
22 XII dealer dzwonił że przyjechała do Polski na cło. Dziś mija 2 tygodnie a on nie wie kiedy auto przyjedzie do Poznania. Wyczuwam, że coś się po drodze stało z autem i go naprawiają. (Z granicy do Poznania raczej nie jedzie się ponad 2 tyg)
Jak sprawdzić czy auto nie miało przygód?
Co jeśli miało?
potencjalne #oszukujo i #toyota
22 XII dealer dzwonił że przyjechała do Polski na cło. Dziś mija 2 tygodnie a on nie wie kiedy auto przyjedzie do Poznania. Wyczuwam, że coś się po drodze stało z autem i go naprawiają. (Z granicy do Poznania raczej nie jedzie się ponad 2 tyg)
Jak sprawdzić czy auto nie miało przygód?
Co jeśli miało?
potencjalne #oszukujo i #toyota
Macie jakieś typy na auto w przedziale 10-12 tysięcy? Autko dla dziewczyny robi trasy po 150 km 2 razy w tygodniu, więc teraz jej c3 z 1.4 hdi trochę jest za słaby. Myślę że rocznie zrobi z 20-25 tysięcy max.
#motoryzacja #auto #samochody
#motoryzacja #auto #samochody
Szukam samochodu do 50 tys zł z następującymi parametrami:
- automat (wymóg konieczny)
- niski przebieg tak aby automat nie był do remontu
- roczniki od 2016 w górę
- czujniki parkowania przód i tył
- kamera cofania
- automat (wymóg konieczny)
- niski przebieg tak aby automat nie był do remontu
- roczniki od 2016 w górę
- czujniki parkowania przód i tył
- kamera cofania
- 2
Mireczki, zaparkowałem auto na osiedlu, koło "skrzyżowania", no wiadomo jak to osiedle to ludzie parkują gdzie się da od zawsze, byleby przejazd zostawić i jest gucio. Wracając do auta zastałem widok bardzo ciekawy, listwa boczna zwisała na jednym bolcu, a nad nią pojawiło się całkiem ciekawe wgniecenie. Wszystko to działo się pod kamerą w sumie XD. Warto dodać, że nie jestem właścicielem pojazdu, tylko jest nim mój tata, a w ubezpieczeniu jest
źródło: comment_1609860430Doh0qJcBmeaWHayfTb0HNL.jpg
PobierzHej Mirki. Jakieś doświadczenia z Golf 5 1.9 tdi 2008r? #motoryzacja #samochody #volkswagen #golf #auto #pokazauto. Mam okazję zakupić sprawdzony model jeżdżony 5 lat ok 50k u nas w pl od sprawdzonej osoby za ok 14000. Auto potrzebuje do dojazdu do pracy, zakupy i czasem gdzieś wyskoczyć na wypad. Budżet to i tak trochę ponad max. Jedyny plus że
@Cirus jak to w każdym golfie rdzewieją końcówki progów przy przednim błotniku, kolega w piątce miał nalot, ja mam w czwórce też nalot, zwróć na to uwage
- 1
@Cirus: dobre auto, tylko w tych 1.9 zawsze należy sprawdzić jak wyglądają panewki, ogólnie były cztery wersje tego silnika i w trzech zawsze się przycierały, w czwartej niekoniecznie ale też się zdarzało
- 4
Od 1 stycznia kierowca może pojawić się w stacji diagnostycznej nawet 30 dni przed upłynięciem ważności wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Jednocześnie jeżeli pojazd pomyślnie przejdzie kontrolę, termin badania zostanie wydłużony o rok, ale od daty ważności, a nie momentu przeprowadzenia badania. Co to daje? Sprawia, że kierowcy nie muszą już do ostatniej chwili czekać z przeglądem technicznym pojazdu. Spokojnie mogą się udać do stacji diagnostycznej wcześniej, a i tak nie stracą "kilku
konto usunięte via Android
- 3
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Hej, wiem że tutaj na wykopie czasami są handlowcy różnych marek, ostatnio udało mi się złapać gościa jak kupowałem Audi i był dobry rabacik.
Czy jest ktoś kto pracuje u dealera BMW i mógłby się podzielić informacją o rabatach na X6 do produkcji w tym roku? Na forum BMW piszą, że luźno 20,6% w tamtym miesiącu na nowy do produkcji ale ciężko o taki rabat (tylko u brokera mi się udało ponad
Czy jest ktoś kto pracuje u dealera BMW i mógłby się podzielić informacją o rabatach na X6 do produkcji w tym roku? Na forum BMW piszą, że luźno 20,6% w tamtym miesiącu na nowy do produkcji ale ciężko o taki rabat (tylko u brokera mi się udało ponad
@invtraveler: Na premium niemce aż takie rabaty można wyrwać? Mówimy tu o tych wyższych modelach w średnio-lepszym wyposażeniu czy nie ma reguły?
- 0
@Parmenides69: Jak trafisz dobrze to i więcej wejdzie. Na Lexusa z tego samego rocznika tylko, że ze stocku dostałem ofertę 25%.
- 1
Pytanie za 100pkt.
W drodze do pracy mam roboty i jest wahadło z sygnalizacją świetlną. Wjeżdżam sobie na zielonym, ale ruch idzie powoli i dojeżdżając do końca mijanki z drugiej strony również zapala się zielone. Osoba z naprzeciwka trąbi i wjeżdża na mój pas powodując, że musiałem ostro hamować oraz zebrać pobocza. Kto w tej sytuacji ma pierwszeństwo?
Czy ja mam się cofać, on nie ma prawa ruszyć? Chodzi mi czy przy
W drodze do pracy mam roboty i jest wahadło z sygnalizacją świetlną. Wjeżdżam sobie na zielonym, ale ruch idzie powoli i dojeżdżając do końca mijanki z drugiej strony również zapala się zielone. Osoba z naprzeciwka trąbi i wjeżdża na mój pas powodując, że musiałem ostro hamować oraz zebrać pobocza. Kto w tej sytuacji ma pierwszeństwo?
Czy ja mam się cofać, on nie ma prawa ruszyć? Chodzi mi czy przy
- 8
@Toka93: istnieje zakaz wjazdu za sygnalizator kiedy nie ma mozliwosci kontynuowania jazdy. Nawet jak ma zielone w takiej sytuacji musi dac ci zjechac inaczej jego wina
- 5
@Toka93: Oczywiście że Ty masz pierwszeństwo, wjeżdżając na zielonym nie popełniasz absolutnie żadnego wykroczenia, gdyż zielone światło zezwoliło Ci na wjazd za sygnalizator. Polecam mieć rejestrator jednak w każdym aucie.
Mireczki!
Pakować się w diesla na krótkie trasy? 15km do pracy i 15 z pracy, plus w weekend coś około 100-200km.
#motoryzacja #auto #diesel
Pakować się w diesla na krótkie trasy? 15km do pracy i 15 z pracy, plus w weekend coś około 100-200km.
#motoryzacja #auto #diesel
































Jakie wybralibyście auto pod względem zawieszenia, awaryjności, kosztów eksploatacji i spalania x poniższych?
Poszukuję auta głównie miejskiego z okazjonalnym wypadem na kilkaset km trasę, z budżetem ok 20-30k.
Pytałem się was też wcześniej ale tym razem wybór chyba zawęził się ostatecznie.
Już byłem zdecydowany na Megane III ale PONOĆ zawieszenie ma słabe jak na polskie drogi.
źródło: comment_1610145123BDGeJiHPjWWeNYoLjmXy6A.jpg
PobierzKtóre z tych aut polecasz?
widzę że jedyny w ankiecie dałem głos na skodę ale