Ktoś dzisiaj popołudniu otworzył mi drzwi do mieszkania (żona dopiero co przyszła z pracy i nie zamknęła). Wyszedłem z łazienki i uciekł zostawiając otwarte. Teraz w dwóch klatkach są zablokowane drzwi że nie da się ich zamknąć (będą otwarte cała noc). W innej klatce też były ale ktoś zamknął. Teren jest zamknięty ale klucz do głównej bramy ma od groma osób, nawet śmieciarki itp. a z klatki da się wejść do garażu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Gfyy: są wakacje więc tych mend jest wszędzie pełno. Sprawdzają obecność domowników. Jak widzę u mnie na osiedlu wietrzenie drzwi na klatki schodowe to aż mnie skręca.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Witam. Od kilku lat mam focusa MK2 hatchback i planuję zmianę. Nie znam się bardzo na samochodach, więc to jest dla Mnie trudny temat, ale czy jestem w stanie znaleźć coś w automacie do 30tys, co nie będzie dziadkowozem i koszt napraw po miesiącu od zakupu, nie będzie wynosił połowę wartości auta?
Wymagania?
-15 tys km rocznie, benzyna, hatchback/coupe, automat +2007r (to będzie Moja pierwsza przygoda z automatem). Skoda, Fiat, Volkswagen odpadają. Nie zajechane
Wymagania?
-15 tys km rocznie, benzyna, hatchback/coupe, automat +2007r (to będzie Moja pierwsza przygoda z automatem). Skoda, Fiat, Volkswagen odpadają. Nie zajechane
Kupiłem auto i 2 dni później kupiłem swoją polisę. Teraz przychodzi mi pismo że powinienem zapłacić drugą ratę (półroczną) poprzedniego właściciela bo "nie poinformowaliście nas Pastwo pisemnie o rezygnacji z umowy i konieczne jest uregulowanie pozostałej części składki za ubezpieczenie sprzedającego". To nie jest tak że skoro ubezpieczyłem od razu u siebie to mam w dupie jego składki i to sprzedający powinien zgłosić sprzedaż ? Bo czemu mam płacić jego raty skoro
@Goscmajowy: ubezpieczenie poprzedniego właściciela jest ważne do momentu kiedy je wypowiesz, co w tym dziwnego?
O tyle dobrze, że w tym przypadku możesz to zrobić w dowolnym momencie czyli zapłacisz tylko proporcjonalnie za liczbę wykorzystanych dni do momentu wypowiedzenia.
O tyle dobrze, że w tym przypadku możesz to zrobić w dowolnym momencie czyli zapłacisz tylko proporcjonalnie za liczbę wykorzystanych dni do momentu wypowiedzenia.
@Goscmajowy: A wypowiedziales polisę? Przecież polisa przechodzi na nowo nabywcę. Kolejne raty przypadają na nowego właściciela.
- 0
Zbieram się do zakupu #auto z dużym silnikiem a zniżek brak więc mam pytanie o #ubezpieczenia - czy ubezpieczający musi być współwłaścicielem? Czy drugi współwłaściciel wpływa znacząco na kwotę oc? Czy musi być przy zakupie/na umowie?
Chodzi o to że ja będę wożony, a współwłaścicielem byłby wujek 50+, a kierowcy byliby różni kto akurat może) i myślę jak zrobić by nie płacić przeszło tysiaka za samo OC robiąc
Chodzi o to że ja będę wożony, a współwłaścicielem byłby wujek 50+, a kierowcy byliby różni kto akurat może) i myślę jak zrobić by nie płacić przeszło tysiaka za samo OC robiąc
był głównym włascicielem a ty współ,
@PodniebnyMurzyn Nie ma czegoś takiego jak główny właściciel, obydwaj to współwłaściciele. Przez lata przerobiłem wszystkie warianty i zawsze zniżki i zwyżki wszystkich współwłaścicieli były uwzględniane, nieważne w którym miejscu kto był w dowodzie.
@SSDH Moim zdaniem warto wziąć wujka na współwłaściciela, składka powinna znacznie się obniżyć. Współwłaściciel powinien być przy zakupie jeżeli we dwóch od razu będziecie na umowie ale równie dobrze możesz kupić
@PodniebnyMurzyn Niekoniecznie, ja często zawierałem w TU które pytały tylko czy będą jacyś inni kierujacy poniżej 26 lat. Ale OK, być może w niektórych TU wskazanie głównego kierowcy jako tego ze zniżkami lub bez zniżek ma wpływ na składkę, ale nadal nie będzie mieć wpływu na składkę czy ten główny kierowca ze zniżkami jest na pierwszym miejscu czy w adnotacjach w DR. Obecnie w przypadku jednego z moich aut jestem w
@Master_of_Bukkake uchwyt Samsunga jest super
Posiadam w 2 samochodach już 4 rok
Posiadam w 2 samochodach już 4 rok
Czołem. Chcę w swoim Saabie zaprogramować aux w radiu. Możliwość oczywiście jego dodania jest za pomocą Tech2. Wiem, że mogę u kogoś za 100zł to zrobić, ale w sumie przydałby mi się interfejs diagnostyczny. Widziałem, że są do kupienia od 1300zł, ale również znalazłem taki:
https://allegro.pl/oferta/vxdiag-nano-dla-opel-saab-pracuje-z-tech2win-gds2-10987659819
Da radę tym i po ściągnięciu oprogramowania sobie programować/aktualizować auto i sprawdzać moduły?? Czy to taki lepszy OBD? Lub czy jest jakaś możliwość kupienia samego kabla
https://allegro.pl/oferta/vxdiag-nano-dla-opel-saab-pracuje-z-tech2win-gds2-10987659819
Da radę tym i po ściągnięciu oprogramowania sobie programować/aktualizować auto i sprawdzać moduły?? Czy to taki lepszy OBD? Lub czy jest jakaś możliwość kupienia samego kabla
- 0
@emissary który dokładnie masz na myśli? I dzięki za info ;)
- 0
@ksiak używałeś? Bo ja tak. Absolutne gowno.
@ofiaralosu: benzyne może jeszcze byś odpalił tym idealem. Ale do diesla to minimum noco gb 70 jak nie 150 od razu.
Jeśli gabaryt nie jest problemem, to w tych pieniądzach już lepiej booster kupić.
Jeśli gabaryt nie jest problemem, to w tych pieniądzach już lepiej booster kupić.
Przepychaczem do kibelka da rade to wyprostowac? Czy odkręcić bok i młotkiem to jakoś wybić? Nie robiłem jeszcze nigdy takich rzeczy. Różowa wymusila i gosc w nia uderzyl #auto #blacharstwo #mechanikasamochodowa
źródło: comment_1629024630VvQV53hi6SI1lzZaIHKfBG.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@szczeki32: PDR
Hej Mirki!
Czy zglaszalibyscie taka szkoda do AC? Ktos mnie zarysowal na parkingu, ale kamer niestety nie na :(
#auto #ac #ubezpieczenie
Czy zglaszalibyscie taka szkoda do AC? Ktos mnie zarysowal na parkingu, ale kamer niestety nie na :(
#auto #ac #ubezpieczenie
źródło: comment_1629024493XKR4clWl8zQN6gzIquFTzm.jpg
Pobierz5
Toyota Supra ma 35 lat. Jak wyglądała historia ikony marki?

Uwielbiają ją tunerzy, drifterzy, wystąpiła w kilku kasowych filmach i wielu grach komputerowych. Toyota Supra obchodzi 35-lecie istnienia. To jedna z legend japońskiej motoryzacji.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Czy ktoś z was wypożyczał auto z Polski na dłuższą wyprawe po kilku krajach? Jak wygląda sytuacja w wypadku kradzieży, awarii lub nie daj Boże kasacji takiego auta? Jak się zabezpieczyć i na co zwrócić uwagę? Chcemy wypożyczyć busa i zrobic tripa do Macedonii, a nigdy nie wypożyczalismy samochodu.
#trip #wakacje #samochody #wypozyczalniasamochodow #auto #podroze
#trip #wakacje #samochody #wypozyczalniasamochodow #auto #podroze
- 1
@MisiuMisiu: no przy zawieraniu umowy takie rzeczy ustalasz, jak ja wypożyczałem to było tak:
awaria - zależy jaka, przy dużej niby przyjeżdzali drugim, przy małym chyba naprawa w aso danego kraju na koszt firmy (albo bierzesz rachunek i później zwrot). Ale to są zwykle nowe samochody, regularnie serwisowane, więc nie powinno nic paść po drodze
AC - zwykle jest jakiś wkład własny w formie kaucji jak sam coś rozwalisz
awaria - zależy jaka, przy dużej niby przyjeżdzali drugim, przy małym chyba naprawa w aso danego kraju na koszt firmy (albo bierzesz rachunek i później zwrot). Ale to są zwykle nowe samochody, regularnie serwisowane, więc nie powinno nic paść po drodze
AC - zwykle jest jakiś wkład własny w formie kaucji jak sam coś rozwalisz
- 0
@rdy: czaje, czyli bez obaw ogólnie jak jest AC? Aby zgłosić na policję i mieć dowód?
- 0
#cokupic #pierwsze4kola #auto
#motoryzacja
Cześć, co polecacie do 10/15k na pierwsze auto. Jeśli chodzi o wymagania to raczej coś małego, głównie po mieście i raz dwa w miesiącu dłuższe trasy. Zastanawiałem się nad mazda2/seatem ibiza, ale jestem otwarty na Wasze opinie i wskazówki.
#motoryzacja
Cześć, co polecacie do 10/15k na pierwsze auto. Jeśli chodzi o wymagania to raczej coś małego, głównie po mieście i raz dwa w miesiącu dłuższe trasy. Zastanawiałem się nad mazda2/seatem ibiza, ale jestem otwarty na Wasze opinie i wskazówki.
- 0
Mam do wymiany podsufitkę w aucie, i tu pytanie, oklejał ktoś z Was takową? Jaką tkaninę i klej wybrać by to się trzymało kupy? #motoryzacja #auto #samochody #mechanikasamochodowa
Potrzebuję kupić #gps do #auto #kiciochpyta ktoś się zna? potrzebuję rejestrowac podstawowe rzeczy w 1 pojezdzie. Wrzucam sobie pudełko do schowka np i wchodze na www i sobie śledze. Nie interesują mnie abonamenty jakies płatne miesięczne ale jednorazowa opłata za sprzęt. zna się ktoś coś?
- 0
@bellazi: Ale to chodzi o legalny zapis do auta. Potrzebuje do jednej sztuki do pracy a nie calej floty. I nie przeciw kradziezy a tylko do udowodnienia ze jechalem z miejsca a na miejsce b @Mroczna_Pyra
@bellazi: ale gdy część zostanie sprzedana i wysłana, go przecież nie będzie GPS zagłuszany cały czas
„Skórzane fotele, świetny system audio Fender, automatyczna skrzynia (nie DSG) , kamera cofania, przycisk START bezkluczykowy, otwieranie przez podejście do drzwi bez dotykania kluczyka (zamykanie przez dotknięcie klamki, magia), tempomat, klima dwustrefowa, radio bluetooth, pamieć 3 foteli, szyberdach żeby nazwać kilka bajerów. Opony letnie po jednym sezonie gratis.
Mechanicznie bez zarzutu, estetycznie detale, nic nie będę ukrywać. „
Magia to jest tutaj ( ͡°
Mechanicznie bez zarzutu, estetycznie detale, nic nie będę ukrywać. „
Magia to jest tutaj ( ͡°
źródło: comment_1628749893eNUQdxIZBryycBHZItzHQq.jpg
Pobierz- 91
@jaxon: Trzeba by zadzwonić, czy faktycznie nie ukrywa, że był jebnięty. Bo trzeba przyznać - nie zaznaczył, że bezwypadkowy, a ktokolwiek chociaż minimalnie się orientuje, to wie, że z USA nie przywozi się aut nie r---------h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 43
@jaxon: ale przecież nie ma zaznaczone bezwypadkowy. sam zresztą napisał że sprowadzony po kosztach, więc musiał być po przygodach.
@tylko_dresowy_styl_: nie mogę wstawiać zdjęć to wstawiam link
https://img.bulawayo24.com/articles/cape-crash-602x367.jpeg
https://img.bulawayo24.com/articles/cape-crash-602x367.jpeg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Dwie ciężarówki kontra mustang. Kanapka z nadzieniem o smaku Forda

Każdy uwielbia stereotypy o danych kierowcach. Pokaż mi czym jeździsz, powiem Ci kim jesteś.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Szybkie pytanie, morze gupie, morze mondre, ne wiem.
Jeśli auto bierze olej i już czuć to nosem bez pomiarów, to czy wymiana uszczelniaczy zaworów mogłaby tę sytuację naprawić?
#motoryzacja #silnik #auto #samochody #mechanikasamochodowa
Jeśli auto bierze olej i już czuć to nosem bez pomiarów, to czy wymiana uszczelniaczy zaworów mogłaby tę sytuację naprawić?
#motoryzacja #silnik #auto #samochody #mechanikasamochodowa
- 2
@Puszczykk: na wyciek -umyj silnik porządnie i poparz z latarką gdzie się poci, patrz od góry do dołu. Obstawiam uszczelkę pod pokrywą zaworów albo uszczelnienie miski.
@Puszczykk: żeby poprawnie zmierzyć pobór to musisz usunąć wyciek. Jak będzie ogarnięty to uzupełnij do maksimum na miarce i co 200km kontroluj ile jest, jeśli spadnie do minimum to uzupełnij. Zazwyczaj między min i max na bagnecie jest litr.
Jeśli puszczają uszczelniacze to w trakcie postoju olej spływa z głowicy do cylindrów, przy odpaleniu jest spalany/wyrzucany i stąd chmura przy odpaleniu. Jeśli uszczelniacze są ok, a pierścienie stoją to regularnie
Jeśli puszczają uszczelniacze to w trakcie postoju olej spływa z głowicy do cylindrów, przy odpaleniu jest spalany/wyrzucany i stąd chmura przy odpaleniu. Jeśli uszczelniacze są ok, a pierścienie stoją to regularnie























https://smartmoto.pl/product-pol-13209-Pistolet-do-pompowania-kol-Stanley-150703XSTN-z-manometrem.html
Dzięki za info bo bym się naciął.