Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie polecam firmę MocnyKomputer.pl Czuję, że robi się z nich potężny konkurent dla #morelenet - obsługa klienta beznadziejna, wymiana RAMu który padł po pierwszym dniu użytkowania trwała prawie dwa miesiące, ale po wystawieniu adekwatnej recenzji nachodzą człowieka telefonami i domagają się jej usunięcia :)
Ale czy chcieli żebym to usunął za darmo? Nie! Wydrukowaliby mi za to laurkę i wysłali jej zdjęcie mejlem. Jak to wyśmiałem, to postanowili mi dać w ramach przeprosin pamięć - 32GB

- Ale co mi po tym, jak komputer od was ma tylko 2 sloty na RAM
- Nie, chodziło mi o taki pendrive...

Po miesiącu zadzwonili znowu, bo przypomnieli sobie, że jednak winni byli nie oni tylko wadliwe oprogramowanie do obsługi mejli. Jak powiedziałem, że mnie to nie obchodzi, bo nijak nie zmienia, to wystawili odpowiedź do recenzji w której już o tym programie do mejli zapomnieli - jednak wszystko odbyło się z mojej winy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwnowpis #komputery #allegro
  • 4
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Tak. Podałem adres pod którym mieszkam. Jak trzeba było przysłać komputer, to był poprawny. Jak kurier miał odebrać wadliwy sprzęt nagle przestał być poprawny. Nie żeby jakkolwiek czuli się w obowiązku odezwania się i ustalenia adresu - po prostu siedzieli cicho w kącie jakby się zesrali z nadzieją że może zapomnę o całej sprawie. Za trzecim razem wysłałem na swój koszt inpostem, to wymieniali RAM miesiąc, po czym przysłali na
  • Odpowiedz