#ebay #allegro #licytacja #sprzedam Mam taką sytuacje. Sprzedałem przedmiot za 10k gościowi z Australii, typ wpłacił kasę i po 4 h mi napisał że jednak nie chce przedmiotu… Co mam zrobić olać i mu wysłać czy zwrócić? Jakie mam prawo co on może? W aukcji mam zaznaczone że nie przyjmuje zwrotów. Typ nagle piszę że stała się straszna sprawa bo ktoś wyważył mu drzwi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Allegro: dostawy do automatu One Box w ten sam dzień w kilkunastu miastach

Allegro przedstawia nową usługę. To dostawy do automatów Allegro One Box tego samego dnia w wielu miastach. Allegro podaje, że usługa na start dostępna jest obecnie w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Częstochowie, Bytomiu, Toruniu, Katowicach.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #

kongoku
via iOS- 0
COVID-21
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@kongoku: Jak sie zdecydujesz zwracac to odsylaj tylko na to samo konto z ktorego przyszlo, nie na dane z maila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
semperfidelis
- 2
@kongoku: Płacił ci przez paypal? Jeżeli tak, to wysyłając towar stracisz i towar i pieniądze, bo zwyczajnie zrobi zwrot przez paypal.
Jak to jest z wystawianiem ofert z kontami
#steam na #allegro lub #allegrolokalnie? Moja została usunięte, bo naruszam zasady, a po wpisaniu w wyszukiwarkę "konto steam" na lokalnie, to wyskakuje ponad 350 ofert. Chyba, że ja czegoś nie potrafię.
A i jeśli Allegro by się wypowiadało, to proszę bez przeklejanie regulaminu, bo dostałem ostrzeżenie na maila.
#steampesos bo może będzie jakoś expert
#steam na #allegro lub #allegrolokalnie? Moja została usunięte, bo naruszam zasady, a po wpisaniu w wyszukiwarkę "konto steam" na lokalnie, to wyskakuje ponad 350 ofert. Chyba, że ja czegoś nie potrafię.
A i jeśli Allegro by się wypowiadało, to proszę bez przeklejanie regulaminu, bo dostałem ostrzeżenie na maila.
#steampesos bo może będzie jakoś expert
Odebrałem paczkę z paczkomatu Allegro i dostałem od nich wiadomość, że w ramach nagrody za odebranie tak pierwszej paczki mogę bezpłatnie włożyć tam starą elektronikę.
Pomyślałem, super, akurat mam starą, tanią wiertarkę w której nie działa akumulator. Włożę do automatu zamiast wieźć do PSZOku. Ale nie, okazuje się, że można wkładać wyłącznie sprawną elektronikę. To wszystko pod hasłem ekologicznosci.
Kumacie akcje? W ramach nagrody dostaje możliwość przekazania im za free sprawnego urządzenia!
Pomyślałem, super, akurat mam starą, tanią wiertarkę w której nie działa akumulator. Włożę do automatu zamiast wieźć do PSZOku. Ale nie, okazuje się, że można wkładać wyłącznie sprawną elektronikę. To wszystko pod hasłem ekologicznosci.
Kumacie akcje? W ramach nagrody dostaje możliwość przekazania im za free sprawnego urządzenia!
źródło: comment_1661961055LclKVe35jLdWMu3AZsQA30.jpg
Pobierz- 0
@niepowtarzalny-dwa: Możesz też w ramach nagrody bezpłatnie to wyrzucić w każdym elektromarkecie ¯_(ツ)_/¯
A jak będzie niesprawna, to co, Sztum?
A jak będzie niesprawna, to co, Sztum?
- 0
Czy allegro czat z pracownikiem zostało usunięte? nie wiedzę nigdzie opcji, aby zapytać pracownika allegro "na żywo" w formie czatu.
#allegro #pytanie #pytaniedoeksperta
#allegro #pytanie #pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie mogę wybrać dostawy do paczkomatu na allegro. W ogóle nie ma takiej opcji jak paczkomat.
Tylko żabki i orleny.
Mam smarta.
Też
Tylko żabki i orleny.
Mam smarta.
Też
Komentarz usunięty przez autora
@saggitarius_a: niektórzy sprzedawcy mają taką kupę
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@villager: spokojnie
źródło: comment_1661882401xFX0PeJH8u9BnQohluAUDj.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 112
Nie polecam allegro pay. Kupujesz sobie pierdoły jakieś. Potem wchodzisz na konto tam hajs jest to kupujesz kolejne pierdoły a na koniec miesiąca musisz zapłacić 1/25 swoją pensji
#allegro
#allegro
źródło: comment_16618402306c1bEj3FPNfLpC2HWgpYC3.jpg
Pobierz- 417
@Yurakamisa: chyba 1/3
- 738
@Yurakamisa: nie plac i tyle. Ja mam komornika ktory przynajmniej spedza ze mna czas i sie o mnie troszczy. Prawdziwy przyjaciel.
No elo,
Kupiłem coś przez internet 20 dni temu (na allegro), wziąłem opcję bez faktury, czy sprzedawca musi lub może na moją prośbę wystawić taką fakturę?
#pytanie #prawo #handel #allegro #ksiegowosc
Kupiłem coś przez internet 20 dni temu (na allegro), wziąłem opcję bez faktury, czy sprzedawca musi lub może na moją prośbę wystawić taką fakturę?
#pytanie #prawo #handel #allegro #ksiegowosc
@LubieDlugoSpac może wystawić fakturę na osobę fizyczną, bez nip, o ile odeślesz paragon. Chyba ze brałeś paragon z nip, w co wątpię
@LubieDlugoSpac: Na osobę fizyczną może. Na firmę już gorzej ale jak się chce to da radę wystawić tylko więcej roboty. (Osobiście bym nie wystawił jak nie było zakupu z numerem NIP)
Czy sytuacja w której produkt nie pasuje do tego do czego został wyprodukowany może być traktowane jako reklamacja?
Kupiłem na #allegro tłoczki do zacisków samochodowych i niestety nie pasują do mojego modelu auta, a mineło już 14 dni na zwrot.
Czy w takiej sytuacji sprzedawca powinien przyjąć produkt jako reklamacje czy już po zawodach?
#pytanie #handel #olx #kiciochpyta #prawo
Kupiłem na #allegro tłoczki do zacisków samochodowych i niestety nie pasują do mojego modelu auta, a mineło już 14 dni na zwrot.
Czy w takiej sytuacji sprzedawca powinien przyjąć produkt jako reklamacje czy już po zawodach?
#pytanie #handel #olx #kiciochpyta #prawo
- 1
@Farelka2000W: Był konkretny model auta. Nie było adnotacji o której wspominasz. Spróbuję z ciekawości jutro napisać do sprzedającego.
Nie jest to też jakiś majątek, żeby walczyć niewiadomo jak o tą kase. Ale do niczego mi nie potrzebne te tłoczki teraz.
Dzięki za odpowiedź!
Nie jest to też jakiś majątek, żeby walczyć niewiadomo jak o tą kase. Ale do niczego mi nie potrzebne te tłoczki teraz.
Dzięki za odpowiedź!
@Urban7735: to na miękko uda się. Zgłoś reklamacje tytułem rękojmi. Powód niezgodność towaru z opisem. Rozwiązanie: zwrot gotówki
- 0
A co to się stało się na Alledrogo że tylko: Samochody osobowe 38 240 ofert
Janusze biznesu odpadli?
#allegro
Janusze biznesu odpadli?
#allegro
@elgrecqo: już dawno temu otomoto rozeszlo sie z allegro
https://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/otomoto-konczy-z-eksportem-ogloszen-na-allegro-i-otwiera-sie-na-rynki-zagraniczne-257371
https://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/otomoto-konczy-z-eksportem-ogloszen-na-allegro-i-otwiera-sie-na-rynki-zagraniczne-257371
- 0
@Wychwalany: Dzięki za info.
konto usunięte via Android
- 1
@JokerBonifacy pracuje w DPD, więc masz info z pierwszej ręki. Klient ma pełne prawo sprawdzić przesyłkę, jeżeli jest ona za pobraniem.
Oczywiste jest to, że Klient najpierw musi paczkę odebrać, czyli za nią zapłacić kurierowi. W momencie kiedy zawartość się nie zgadza czy coś, to pieniądze są zwracane i do paczki dobijana odmowa.
Oczywiste jest to, że Klient najpierw musi paczkę odebrać, czyli za nią zapłacić kurierowi. W momencie kiedy zawartość się nie zgadza czy coś, to pieniądze są zwracane i do paczki dobijana odmowa.
- 0
@JokerBonifacy:
Obecnie oficjalnie taka usługę ma Pocztex.
Do przesyłki należy dołączyć specyfikację zawartości w dwóch egzemplarzach. Potem odbiorca otwiera przesyłkę przy kurierze, sprawdza czy się zgadza zawartość i podpisuje się na protokole (na obu egzemplarzach). Potem jeden egzemplarz wraca do nadawcy.
Na protokole są dwie opcje. Pierwsza czy zawartość paczki się zgadza czy nie, i druga czy przyjmuje czy odmawia.
A co do otwarcia przesyłki bez tej usługi, to tylko
Obecnie oficjalnie taka usługę ma Pocztex.
Do przesyłki należy dołączyć specyfikację zawartości w dwóch egzemplarzach. Potem odbiorca otwiera przesyłkę przy kurierze, sprawdza czy się zgadza zawartość i podpisuje się na protokole (na obu egzemplarzach). Potem jeden egzemplarz wraca do nadawcy.
Na protokole są dwie opcje. Pierwsza czy zawartość paczki się zgadza czy nie, i druga czy przyjmuje czy odmawia.
A co do otwarcia przesyłki bez tej usługi, to tylko
- 0
szukam kabla do ladowarki usb do samochodu, wazne zeby NIE transferowal danych! Jak podlaczam cokolwiek co ma dane przez port usb w samochodzie to mi sie zacina w samochodzie granie muzyki i jedyna opcja to zgasic samochod i odpalic ponownie
#samochody #samochod #usb #ladowarka #aliexpress #allegro #kabel
#samochody #samochod #usb #ladowarka #aliexpress #allegro #kabel
- 0
@gharman: Pamiętam że kable micro usb, które były w zestawie z prawie każdym chińskim gadżetem nie miały opcji transferu danych jeśli nie był przeznaczony do łączenia z komputerem. Sprawdź czy nie masz już jakiegoś niepotrzebnego kabla. Można próbować poszukać na chińskich portalach albo lokalnym markecie chińskim. Jeśli na opakowaniu nie chwalą się zawrotnym transferem do 480 mb/s to możliwe że zaoszczędzili na pinach danych.
Komentarz usunięty przez autora
@Docent_Jan_Mula: no raczej.. xD zawiadomienie o zawieszeniu. Co to urwa jsst xD
- 1
@Zielonkazdr: na pierwszy rzut oka jest całkiem porządnie napisany ale jak sie przeanalizuje to jest bez sensu xD do tego błędy np. odstęp przed wykrzyknikiem, "kliknąć na poniższy przycisk"
Gdzie kupię ORYGINALNY pasek do Garmina Fenixa 5x? Bo na Allegro 10 stron podrób po 20-40 zł… po wpisaniu QuickFit 26 #garmin #smartwatch #allegro
- 1
@konskyyy: kazdy 26mm bedzie pasował, https://www.garmin.com/pl-PL/p/560287/pn/010-13117-03#devices
- 0
#allegropay
#allegro
Siemka, mam zakup powyżej 300zł, a dokładnie 319 z groszami, produkty są od dwóch różnych sprzedających, jeden za 80zł a drugi za 231. Nie mam opcji rozłożyć tego na raty, jak te raty działają? Czy to działa tylko na jeden produkt od jednego sprzedawcy? Bo mam dwa produkty od dwóch różnych sprzedawców na kwotę 300+.
#allegro
Siemka, mam zakup powyżej 300zł, a dokładnie 319 z groszami, produkty są od dwóch różnych sprzedających, jeden za 80zł a drugi za 231. Nie mam opcji rozłożyć tego na raty, jak te raty działają? Czy to działa tylko na jeden produkt od jednego sprzedawcy? Bo mam dwa produkty od dwóch różnych sprzedawców na kwotę 300+.
konto usunięte via Android
- 1
@m20b20 musisz mieć opcje allegro Pay w obu ofertach. Inaczej tego nie zrobisz
@m20b20: tak, to działa na jeden produkt. Więcej przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-kupowac-z-allegro-pay-5VGvyKm4Mf6 :)
Hmmmm... Szukam gry Silent Hill Downpour na X360 i znalazłem taki kwiatek.
Stan gry: Używana (Porysowana) -> czyli mogą być problemy z odczytem
Jednocześnie sprzedający pisze:
Informujemy,
Stan gry: Używana (Porysowana) -> czyli mogą być problemy z odczytem
Jednocześnie sprzedający pisze:
Informujemy,
źródło: comment_1661693894FHKkD5THSg0eDNKeVTjCqm.jpg
Pobierz@CzyWszystkoJestJuzZajete Jak nie będzie działała, to korzystasz z rękojmii, to jest coś innego niż odstąpienie od umowy i zwrot z tego tytułu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























