Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że jak ktoś sprzedaje np. laptopa czy konsolę to (często) go czyści żeby wyglądał jak najlepiej, że niby właściciel o niego dbał i wtedy jego wartość jest większa a jak ktoś wystawia część samochodową, lusterko czy drzwi to zawsze ta część jest #!$%@? w błocie, kurzu, pomazana markerem, gównem i c*%j wie czym jeszcze i nawet nie wiadomo czy to co leży najczęściej w tej trawie to jest #!$%@? i wystarczy wyczyścić czy trzeba malować od nowa?
Czy to jest problem wziąć szmatkę i jakiś płyn i pokazać, że ewentualny klient nie kupuje od brudasa?

#samochody #olx #allegro #ogloszenia
kidi1 - Zauważyliście, że jak ktoś sprzedaje np. laptopa czy konsolę to (często) go c...

źródło: 307402147_8365012490239841_8536667764842851403_n

Pobierz
  • 10
Nie raz widzę kuchenki mikrofalowe #!$%@? tak że tego kijem bym nie tkną. Sam sprzedawałem ostatnio auto i klienci czepiali sie że silnik taki brudny jest. No to go umyłem karcherem. To też było źle bo coś za czysty jest pewnie chcem coś ukryć. A autko za 3 patyki ha ha #!$%@?łem sie i je zezłomowałem.
@Wychwalany: tak zwykle maja cie w dupie a zdjecie jest np "do wstawienia" czyli bdb stan ale to jak demontowal maske, pozniej wrzucil to na sterte innych masek a jak wyciagal to szarpal by porozwalac. Czesc zlomow jednak opisuje dobrze ale ogolnie to biznes typowy dla Seby ze wsi i niestety tak jest. I jeszcze w sumie klient jak ja chce nowke na podmianke i marudzi :)
@kidi1 kto kupował jakiekolwiek używane części do samochodu, ten się w cyrku nie śmieje. Szukałem rolety do bagażnika samochodu. To jakie śmieci ludzie wystawiają i wołają za nie po 3-4-5 stów, to są jaja. W większości to się nawet na części nie nadaje. #!$%@?, porysowane, pieprznięte byle jak na beton i do tego fotka strzelona z lampą, że w sumie nawet kolor ciężko rozpoznać. A że występowały w chyba 3 kolorach, to
@Niszczycielski_Muminek:
taki wlasciciel szrotu ma to wszystko w pompie, bo:
- jak ktoś jest taki ą ę to naprawdopodobniej od niego nie kupi
- nikła szansa, że akurat ma ten kolor który ty potrzebujesz
- musi tego się naszukać, narobić zdjęć a na koniec i tak zostanie z niczym
- jak wyśle to pewnie będziesz niezadowolony bo nie tak to sobie wyobrażałeś

ja też to przerabiałem, ale jeden taki szczery właściciel
@WyslijNaPwUlubionegoMema no to jak ma z tym problem to niech nie spamuje ogłoszeniami i nie robi śmietnika w internecie. Trudno, żebym wysłał 4 stówy w ciemno, skoro zdjęcie jest zrobione ziemniakiem i w sumie nie widać jaki jest kolor. Niech sobie siedzą na tych swoich wysypiskach śmieci i żrą te części.
Ostatecznie kupiłem roletę od innego handlarza częściami. Trafil się poważny, który potrafi zrobić zdjecie i da się dogadać. I można handlować