Witajcie, macie jakieś doświadczenia z niszowymo dostawcami usług mobilnych typu Otvarta, a2mobile, Mobile Vikings Polska? Interesuje mnie dzwonienie/pisanie/surfowanie bez limitu (internet może zwolnić powiedzmy po zużyciu 20gb, ale nie chciałbym płacić według stawek operatora jeśli będę miał jakiś intensywniejszy miesiąc i przekroczę pakiet) Otvarta ma za 18zł rzekomo 20Gb (wiecie jak wyglada sprawa po przekroczeniu?) i no limit dzwonienie, Viking niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc, a w A2mobile internet chyba zwalnia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem xD od wczoraj nie mam zasięgu i myślałem że #plus ma jakąś awarie, no i okazało się że skończyła mi się umowa i dlatego nie mam zasięgu xD chcialem przenieść numer, ale za każdym razem prosi mnie o podanie kodu z smsa w celu weryfikacji, ale no nie przychodzi mi nic, bo obcięli mi zasięg i nie mam jak podać tego kodu xD Załatwię to przez internet czy muszę iść
@AaBbCcDdEeFf: jeśli nie składałeś wypowiedzenia umowy z końcem kontraktu, to przechodzi ona automatycznie na czas nieokreślony, jak zauważył mariusz5891. Żeby sprawdzić, co się tu zadziało, potrzebny będzie wgląd na Twoje konto. Skontaktuj się proszę w tej sprawie z Działem Obsługi Klienta. Możesz to zrobić mailowo, pisząc na adres: bok@plus.pl, ale pamiętaj aby w treści poza numerem telefonu podać też dane do identyfikacji (imię i nazwisko, PESEL). Jeśli podrzucisz mi tutaj numer
Myślę nad zmianą operatora ze względu na mocno ograniczony internet (tylko do 100GB po kablu) w akademiku. Wpadła mi oko oferta lajt mobile w bezterminowym abonamencie 100GB+200GB za 45zł. Aktualnie mam a2mobile i 30GB za 30zł wydaje się dość drogo w porównaniu i jednak za mało na stosowanie w PC, i jednak gram dużo gry więc dodatkowe gigabajty się przydadzą, polecacie jakieś oferty z szybkim netem w okolicy politechniki Poznańskiej i dużą
dzień dobry mircy
sprawa wygląda tak że chcę zmienić operatora sieci komórkowej(karta na doładowanie) - obecnie jestem w a2mobile, ta sieć to jakiś #!$%@? żart xd
zależy mi na prostym pakiecie po wpisaniu jakiegoś kodu np *100*2137#
chciałbym żeby pakiet zawierał internet(+/-20gb)+rozmowy+sms+mms
ważny dla mnie jest zasięg - a2mobile ma fajne cenowo pakiety jednak problemy z zasięgiem dyskwalifikują tą sieć
wcześniej byłem w virgin mobile- tutaj w miarę było ok z zasięgiem
Mam problem. Telefon Huawei mate 20 pro. Dziś telefon zaczął gubić kartę sim. Próbowałem wyciągnąc tackę i wyczyścić slot i kartę i włożyć - na chwilę łapie, ale po 1min gubi kartę. Czasami, po wyciągnieciu tacki i poniwnym włożeniu SIM, nie czyta karty. Karta sprawdzona, działa na innym telefonie. Czy to jest problem z czytnikiem kart. Roaming krajowy włączony. Próbowałem również on/off tryb samolotowy i nic. Operator a2mobile.
#telefony #huawei #mate20pro #
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaX: mozliwe że siada czytnik sim. Zobacz co się stanie jeśli przełożysz do drugiego slotu. Ten telefon powinien obsługiwać 2 karty SIM.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam dość już #mobilevikings... ( tak was @MobileVikingsPL ) jestem w tej sieci już trochę czasu, jakby nie patrzeć oferta 19/29 zł to cudo bo mam bez limitu wszystko, dodatkowo gotówkę na koncie która mogę wydać na smocze monety #pdk, internetu starcza - i tu jest właśnie pies pogrzebany... Pomimo ~3 kresek lte youtube zacina mi się nawet na 140p, na messanger wiadomości nie wysyła itd. Zmieniałem telefon, dostawałem
Pobierz
źródło: comment_1603282777PQIkjmPkB8Xz7yoTW2bMoi.jpg
@Bialy_Mis: Przykro nam, że opuszczasz nasz pokład, ale rozumiemy. Robiliśmy co w naszej mocy, ale niestety w niektórych miejscach nie ma zasięgu. Nasz partner infrastrukturalny na bieżąco rozwija własną infrastrukturę dlatego mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze będzie nam dane się spotkać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myszka231: warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy 3 umowach, zyskasz rabat i zamiast 75 zł będziesz płacił tylko 60 zł.
Wybrać możesz spośród 2 wariantów:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz
Gdzie teraz opłaca się przenieść numer? Kilkanaście smsów miesięcznie, czasem jakieś połączenie, pakiet danych min. 5GB. Najlepiej jakby była opcja kumulacji GB. Aktualnie mam w sieci, z której był wyciek danych, i już nie chce mi się płacić 12 zł za 1GB danych oferta z 2012 here, ze względu na rok ważności konta po doładowaniu + bonus 50%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orange #play #plus #mobilevikings #virginmobile #
@exyvL: Raczej jedną z bardziej opłacalnych opcji na rynku przy twoich potrzebach jest no limit (połączenia+SMS) i 20 GB na miesiąc za 25 zł bez umowy w Mobile Vikings. Internet się kumuluję co jest mega spoko, bo do tej pory zebrałem coś ponad 100 GB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ktoś z #mobilevikings ma problemy, że osoby nie mogą od czasu do czasu się do Nas dodzwonić, bo jesteśmy poza zasięgiem (abonent czasowo niedostępny), pomimo że mamy cały czas zasięg? Przykładowo, ktoś do mnie dzwoni, nie może się dodzwonić, dzwoni po 5 sekundach na Massengerze i pyta się, czy mam zasięg, a zasięg mam full.
Druga sprawa, czasami jak dzwonię, nie wykonuje w ogóle połączenia, wyświetla się, że sieć niedostępna i
@bbartek93: niestety mialem to samo u Wikingów. Z czasem się coraz bardziej pogarszalo. Zmieniłem sieć i problem ustal. Nie wiem czy to wina playa czy samego mobilevikings ale nie udalo im się rozwiazac tego problemu. Poszla decyzja o zmianie sieci.
Od zmiany sutuacja juz sie nie ponowiła.
Zeby nie ten problem dalej bylbym u vikingow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Witamy ponownie,

Zapraszamy serdecznie po najtańsze doładowania w sieci #orange #plus #play #tmobile #virginmobile #heyah #a2mobile
i to wszystko po niższej cenie niż w sklepie za #kryptowaluty takie jak #btc #ltc #ethereum #doge #trx #bch i to wszystko dostępne na naszej stronie Bitzdrapka.pl U nas nie podajesz numeru tel. U nas dostajesz kod doładowania natychmiast po wysłaniu przelewu i przetworzeniu go przez sieć ! Zazwyczaj trwa to 10 s. Serdecznie zapraszamy

pozdrawiamy
Chcę przenieść numer z Orange (koniec umowy rodzinnej w połowie września). Która sieć będzie najlepsza? Bez telefonu, głównie chodzi o pakiet internetu (15GB+). Często używam YT, czasami jakieś steamy meczów na działce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cena - maksymalnie 30zł/msc.
Myślałem o #mobilevikings #njumobile #plush. Widziałem również oferty #lajtmobile, #a2mobile oraz #premiummobile ale czytałem, że średnio z zasięgiem.
@clevage: Raczej jedną z bardziej opłacalnych opcji na rynku przy twoich potrzebach jest no limit (połączenia+SMS) i 20 GB na miesiąc za 25 zł bez umowy w Mobile Vikings. Internet się kumuluję co jest całkiem spoko. Do tej pory zebrałem coś ponad 100 GB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się ewentualnie zdecydujesz daj znać na pw to wyślę Ci refa.