Wpis z mikrobloga

Chcę przenieść numer z Orange (koniec umowy rodzinnej w połowie września). Która sieć będzie najlepsza? Bez telefonu, głównie chodzi o pakiet internetu (15GB+). Często używam YT, czasami jakieś steamy meczów na działce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cena - maksymalnie 30zł/msc.
Myślałem o #mobilevikings #njumobile #plush. Widziałem również oferty #lajtmobile, #a2mobile oraz #premiummobile ale czytałem, że średnio z zasięgiem.
  • 17
@clevage miałem biling mobile na kartę - zdarzało się często że nie miałem zasięgu ( korzystają z anten Play) teraz mam lajt mobile w duecie z narzeczoną i jest taniej i lepiej 30 GB neta na numer za 37 zł na dwie osoby
@clevage: ja akurat ostatnio o plushu mam coraz gorsze opinie, strasznie wolny internet w mieście.
Orange u znajomego lecu 120/60 a u mnie 10/8
niby da się korzystać no ale kurna...
@clevage: ja polecam jeden z abonamentów Plush'a za 25 zł:

1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na YouTube/ TikTok;
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach:
@clevage: Raczej jedną z bardziej opłacalnych opcji na rynku przy twoich potrzebach jest no limit (połączenia+SMS) i 20 GB na miesiąc za 25 zł bez umowy w Mobile Vikings. Internet się kumuluję co jest całkiem spoko. Do tej pory zebrałem coś ponad 100 GB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się ewentualnie zdecydujesz daj znać na pw to wyślę Ci refa.