Wpis z mikrobloga

Witajcie, macie jakieś doświadczenia z niszowymo dostawcami usług mobilnych typu Otvarta, a2mobile, Mobile Vikings Polska? Interesuje mnie dzwonienie/pisanie/surfowanie bez limitu (internet może zwolnić powiedzmy po zużyciu 20gb, ale nie chciałbym płacić według stawek operatora jeśli będę miał jakiś intensywniejszy miesiąc i przekroczę pakiet) Otvarta ma za 18zł rzekomo 20Gb (wiecie jak wyglada sprawa po przekroczeniu?) i no limit dzwonienie, Viking niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc, a w A2mobile internet chyba zwalnia, ale dalej można go używać). Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o zasięg/problemy techniczne? #mobilevikings #otvarta #a2mobile
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thug_Life: jak się nie zagapisz albo włączysz autodoładowanie to przechodzą i chyba nie ma limitu. Ktoś tu na wykopie kiedyś niby stracił mimo doładowania ale napisał na wykopie i mu ręcznie dopisali. Generalnie nie masz się czego bać. Są naprawdę spoko.
Dzięki za informacje, oferta wydaje się naprawdę spoko. Oczywiscie planuję ustawić autodoładowanie, bo ma to być alternatywa dla tradycyjnego abonamentu gdzie za podobny zakres uslug płacę 7 dyszek. Z przeniesieniem numeru z innej sieci też nie było problemów? Są jakieś dodatkowe koszty z tym związane?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thug_Life: Ja się przenosiłem z Playa do MV i o dziwo mam lepszy zasięg niż miałem bezpośrednio w Playu. Przenosiny bezkosztowe i bezproblemowe. Gigabajty z autodoładowaniem sumują się elegancko, a do tego po zaproszeniu nowych osób obniża Ci się rachunek (nawet do zera), także jakbyś się zdecydował... ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dodatkowo jak nie miałem autodoładowania to zawsze przychodził mail i SMS, żebym doładował konto aby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thug_Life: żadnych kosztów dodatkowych. Przy przeniesieniu płacisz za jeden pakiet i to masz od raJ aktywny po przeniesieniu. Jak byś się przenosił to daj znać to ci reflinka wyśle :p za każdego zaproszonego masz 20 procent zniżki. Więc zaproś 5 osób i masz usługi za free