Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam dość już #mobilevikings... ( tak was @MobileVikingsPL ) jestem w tej sieci już trochę czasu, jakby nie patrzeć oferta 19/29 zł to cudo bo mam bez limitu wszystko, dodatkowo gotówkę na koncie która mogę wydać na smocze monety #pdk, internetu starcza - i tu jest właśnie pies pogrzebany... Pomimo ~3 kresek lte youtube zacina mi się nawet na 140p, na messanger wiadomości nie wysyła itd. Zmieniałem telefon, dostawałem nowa kartę, znajomi których kiedyś zaprosiłem do sieci mają tej sam problem.
Możebyc ostatecznie nawet oferta na abonament/Mix jeżeli byłby sensowny telefon z aparatem bez dopłaty 2k

#a2mobile #plus #orange #tmobile #siecikomorkowe #android #telefony

Pobierz
źródło: comment_1603282777PQIkjmPkB8Xz7yoTW2bMoi.jpg
  • 12
@Bialy_Mis: korzystasz z gównianej podsieci to jesteś traktowany jako klient drugiej kategorii. Może i cena super i pakiety też super ale co z tego skoro te wielkie pakiety są #!$%@? warte bo nawet na yt nie idzie nic obejrzeć
@Bialy_Mis: Przykro nam, że opuszczasz nasz pokład, ale rozumiemy. Robiliśmy co w naszej mocy, ale niestety w niektórych miejscach nie ma zasięgu. Nasz partner infrastrukturalny na bieżąco rozwija własną infrastrukturę dlatego mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze będzie nam dane się spotkać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
korzystasz z gównianej podsieci to jesteś traktowany jako klient drugiej kategorii. Może i cena super i pakiety też super ale co z tego skoro te wielkie pakiety są #!$%@? warte bo nawet na yt nie idzie nic obejrzeć


@Frieza_Gold: Korzystając z nadajników mamy na nich taki sam priorytet jak użytkownicy macierzystej sieci. Po prostu nie we wszystkich miejscach są one dostępne.
@MobileVikingsPL: Co macie robic jak infrastruktura sieciowa jest playa nie wasza, nie macie nic do gadania pod tym wzgledme.
@Bialy_Mis: Zmien operatora na takiego ktory nie korzysta z playa i tyle, gorzej jesli duzo osob bedzie mialo podobny pomysl i inny operator zacznie kiepsko dzialac a kilometr dalej juz jest lepiej.
@Bialy_Mis: warto jeszcze spojrzeć na naszą ofertę Plush ABO za 25 zł, którą mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na YouTube/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MobileVikingsPL: @johnmorra: @krzywy_kanister: to po ck mi wyświetla lte 3,4 kreski, gdzie nawet wpisując w Google wyskakuje mi, że jestem w trybie offline. Legnica to nie taka nora... A we Wrocku podobnie miewam
@Frieza_Gold: sieć była zaje.... Bo bardzo możliwe że jestem prawie od początku, kiedyś nawet wifi nie odpalałem bo nie trzeba było... A teraz? Nawet wykop nie potrafi załadować się.
@MobileVikingsPL: jak naprawicie lte to
@Bialy_Mis: To po ck? Zaden operator nie ma swietnego zasiegu, jesli siedzisz w miejscu, gdzie zasieg jest slaby (a 3-4 kreski to jakas wymyslona ikonka telefon) albo jest duzo przeszkod nic nie zrobisz. Przeciez Legnica to duze zadupie, nikt ci nie zapewnia 100 procent pokrycia, ba mozesz stracic zasieg w miejscu gdzie mieszkasz czy pracujesz i nikt ci umowy nie zerwie, operatorzy zapewniaja zasieg w calym kraju a nie akurat w