#biedanonim
Mirki, szukam oferty na 3 numery telefonów, które chcę zachować. Aktualnie są w Play. Podoba mi się w miarę oferta Bliscy w Play na kartę (https://www.play.pl/nowy/kampania/rodzina-w-play-na-karte): 3*25=75 zł miesięcznie, bez zobowiązań, nielimitowane połączenia, SMSy i internet (nielimitowany, zwalnia po 12 GB). Minusy to prawdopodobny brak MMSów (ale z nich nie korzystam) + brak e-sim (na razie nie korzystam) + prawdopodobny brak internetu poza Polską, zakładam, że roaming w UE dot.
Pobierz
źródło: Hotline-Bling-Cover
@mirko_anonim
Zamawiając u mnie w Vectrze dostaniesz praktycznie tą samą ofertę z tym, że z MMSami i za 49,97zł/mc oraz 3 pierwsze miesiące za 1zł.

Odezwij się na PW albo dryndnij pod 739-960-205 - codziennie 8:00 - 22:00.
Działamy na tej samej infrastrukturze co Play.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sianowydymm: Heyah 01 - 19,99zl i 20gb na zasięgu t-mobile


I to jest chyba jedyna sensowną opcja przy 20zł, od 25 wchodzi jeszcze #orange ale tam jest mniej GB no i z zasięgiem niekoniecznie musi być lepiej (a prawdopodobnie będzie tak samo)
Mirki, mieliście problem z aktywacją numeru z a2mobile w iMessage? Ja nie jestem w stanie aktywować numeru, cały czas jest tylko kółko przy numerze jak próbuje go wybrać a potem wyskakuje błąd aktywacji, sprawdziłem wszystkie sposoby z internetu i nadal nic i zaczynam się zastanawiać czy to może nie przez operatora
#a2mobile #ios
Mirki, mam pewien problem.

Jestem teraz za granicą i używam tutaj internetu w taki sposób, że doładowuję sobie konto za parę złotych i sobie z tego ciągnę bez kupowania pakietu raz na jakiś czas jak jestem poza domem.

No i kurde 2 dni temu nagle przestałam mieć ten internet XD normalnie konto doladowane, powinno działać jak zawsze i sam z siebie przestał działać, pierwszy raz w życiu taka sytuacja ( ͡°
Mirki tyle jest tych ofert, że się naprawdę gubię - mam 3-4 numery, z których mogę zrobić ewentualną "rodzinną" grupę jeśli się to opłaca.
Tak naprawdę tylko jeden numer używa internetu, więc może być rozliczany "grupowo". Pozostałe tylko minuty/sms. Z 10gb-20gb by wystarczyło na wszystkie numery (ale potrzebuję roamingu jak najwięcej)

Korzystniej jakiś abonament czy prepaid?
Obecnie mam prepaidy w #virginmobile i pakiety, jednak ma to 1 minus - brak roamingu do
Obecnie korzystam z sieci a2mobile i place jakies 20 zl/msc za no limit rozmowy, sms i 10 GB neta.
Jednak coraz czesciej wyjezdzam za granice, a a2mobile nie ma pakietu roamingu i sporo mnie kosztuja takie wyjazdy.
Czy jest jakas siec z darmowym lub tanim roamingiem? Tylko oferty bez zobowiazania.

#a2mobile #siecikomorkowe #roaming