#a2mobile #wyciek
Trochę miałem ciepło, poleciłem tę sieć żonie, teściom - łącznie mamy 5 numerów, ale chyba nie jest tragicznie.

Męczyłem operatora o zakres danych - w sumie nic poza to co jest ogólnodostępne - imię, nazwisko, PESEL.

Trochę wkurza mnie zasłanianie się przy odpowiedzi kim jest tajemniczy "dostawca".
Dzwoniłem na infolinię a2mobile zapytać się jakie dane klientów a2mobile są przechowywane w bazie danych i pani powiedziała że w przypadku osób fizycznych (i klientów a2mobile) są to imię, nazwisko i numer PESEL. Ani numer dowodu ani adres zamieszkania/korespondencyjny nie jest tam przechowywany.

W informacji na stronie wymieniony jest m.in dokument tożsamości jako potencjalnie zagrożone dane bo (zgodnie z tym co mi powiedziała pani z obsługi klienta) to zależy w jaki sposób
Jak wygląda sprawa uzyskania odszkodowania za wyciek danych?
Pewnie już słyszeliście, ze wyciekły dane użytkowników Premium Moblile i operatorów pośrednich - nazwiska, adresy, PESEL, dowody osobiste.

Dowód oczywiście zastrzegłem. Ale teraz mam przez nich trochę roboty - muszę isć do fotografa, jechać do Urzędu, tracić na to czas i czekać. Czy mogę w jakiś sposób domagać się pokrycia tych kosztów?

#prawo #niebezpiecznik #pytaniedoeksperta #a2mobile
Mirki potrzebuje pomocy w doradzeniu operatora. Od kilku lat korzystam z oferty a2mobile i pakietu niewyczerpalne wszystko za 19.99 zł w którym są bez limitu internet, sms/MMS, rozmowy stacjonarke/komórkowe. Jak za tą cenę to full wypas, ale.... internet chodzi bardzo powoli w szczególności wykopowa aplikacja. Obrazki lub gify pobierają się z prędkością np. 20 kb/s.
Czy jest jakaś sieć na kartę, która będzie mnie kosztowała podobnie i będzie posiadała pakiet jak wyżej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdybo: bierz Vikingów, gdzie Ci będzie lepiej niż tu? Sms I połączenia no limit, 25 GB neta I to za 25 zł mc, net się kumuluje więc pysznie. Za skumulowany net możesz kupić jakieś ciuszki od nich albo inne gadżety. Support to jest złoto - przy kontakcie z infolinią za pierwszym razem czułem się jakbym rozmawiał ze swoim ziomkiem a nie konsultantem telekomu XD a no i jak zaprosisz kogoś to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piotrek2555: Aktualnie są w Aero2 dostępne chyba tylko pakiety bez ograniczenia prędkości oraz jednorazowy, bezpłatny promocyjny pakiet 30 GB również bez ograniczenia prędkości. Dawniej - o ile dobrze pamiętam - były pakiety i z ograniczeniem prędkości, i bez.
@krecik77: a2mobile preferuje nadajniki Aero2. Gdy znajdujesz się w pobliżu takiego, to może łączyć się z aero2 pomimo słabszego sygnału. Coś jest też na rzeczy z priorytetami połączeń, chociaż nie ma na to dowodów. Czasem będąc w dużym skupisku ludzi (duży dworzec, szpital, plaża) w godzinach szczytu nie mogłem nawiązać połączenia - od razu rozłączało.
Hej.
Ma ktoś jakiś sposób na to jak zwiększyć liczbę transferu na #chomikuj przy wysłaniu SMS? Chciałem wykupić transfer, ale niestety nie mogę wysłać SMSów z #a2mobile i #orange z różnych telefonów, a mam wystarczającą ilość środków na koncie. Nie wiem dlaczego, ale może wie ktoś czy chomikuj mógłby to jakoś naprawić?
Witajcie Mirki i Mirabelki. Wraz z różową szukamy jakieś sieci. Zależy nam tylko i wyłącznie na internecie najlepiej z lejkiem (właściwie tylko na msg) lub gdzieś tak z 15 gb bez lejka. Ale wolalbym mniej gb ale nielimitowany lejek. Szukamy oferty na kartę. Ja mam w #a2mobile a różowa w #play. Jaką sieć polecacie?
#telefony #gsm
#siecikomorkowe
@Damin2007: Jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w regulaminie

Poza tymi pakietami, przy każdym zasileniu konta, wpadną Ci dodatkowe GB, np.:
- doładowanie 30 zł = 15 GB / 30 dni + darmowe socjale media