Korzysta ktoś z #a2mobile? W moim mieście infrastruktura Plusa ma najlepszy zasięg Internetów a a2 ma całkiem spoko ceny i oferty.

Polecacie, nie polecacie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyPhilosophy: korzystam od jakiegoś miesiąca, co mogę na ta chwile napisać:
w Częstochowie z obłożeniem terenu Plusa słabo, tzn LTE dramat, musiałem wyłączyć bo ciągle jedna kreska i drenowało baterie strasznie, w 3G to jakoś jeszcze działa (3 kreski), ale jakość rozmów dramat, mam porównanie z Playem gdzie korzystam na drugim numerze i rozmowa o niebo lepsza, także zastanawiam sie czy za krótka chwile nie zmienię na cos innego bo
  • Odpowiedz
Hej Mirki!
Planuję zmienić ofertę telefonu, obecnie mam abonament w #play 39zł/mc nielimitowane SMSy, rozmowy na komórki i 2GB Internetu.
Najkorzystniejszą ofertą, na jaką się natknąłem, wydaje się #virginmobile na kartę i 19zł/mc nielimitowane SMSy, ok 8GB Internetu i 100min na rozmowy. Nie dzwoni się już raczej tyle co kiedyś, więc z nielimitowanych rozmów mogę zrezygnować, większy internet i SMS w zupełności wystarczą.
Czy jest coś korzystniejszego? Nieistotne czy abonament
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sn0w: Problemu z zasięgiem nie mam - wszędzie jest dobrze. Jedyny problem jest z internetem - w małym mieście śmiga ładnie, a w dużym mieście często mi się rwie i działa dosyć wolno jak na 4G
  • Odpowiedz
@Sn0w: Virgin ma jedna dużą wadę - brak kumulacji internetu. Ja bym polecał Mobile Vikings No Limit za 29zł. Masz 15GB neta, który nie przepada po miesiącu. Dodatkowo masz opcje autodoładowania więc co miesiąc konto samemu się zasila no i dostajesz za to gratis 1GB do neta. Jakbyś się przenosił do nich to zapraszam po refa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki! Jako, że mam marną ofertę w #play na kartę i chciałbym zmienić na jakiegoś innego operatora. Moje "wymagania": nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci no i jak najwięcej netu. W grę wchodzi jedynie opcja na kartę. Co poradzicie?

Sorki za dużo tagów :)

#plusgsm #orange #tmobile #njumobile #virginmobile #a2mobile #mobilevikings
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patryk1116: Zapraszamy do nas :) W ofercie nju na kartę, włączając usługę Wszystko komórkowe za 29 zł po wykorzystaniu tych 29 zł, otrzymasz nielimitowane połączenia/SMS/MMS do wszystkich sieci komórkowych oraz 10 GB. Co więcej, dzięki usłudze Im dłużej tym lepiej, wraz z dłuższym stażem, otrzymasz jeszcze więcej internetu. Po 6 miesiącach będzie to już 20 GB. Przy stażu powyżej 12 miesięcy - 25 GB, a przy stażu powyżej 24 miesięcy
  • Odpowiedz
koledzy podpowiedzcie, przenieśli mi dzisiaj numer do #a2mobile, aktywując sobie pakiet jebnołem sie i aktywowałem ten za 8 zl, a miał być ten za 25zl , popierdzieliłem nazwy i wklepałem inny kod :P, ale do rzeczy, czy mogę teraz jakoś dezaktywować ten pakiet i na nowo uruchomić docelowy?, czy niestety muszę sie z nim męczyć te 31 dni, a wiadomo internetu w nim mało i się zaraz skończy, na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miry, kończy mi się umowa w plusie, mam ją do 5 marca. Chcę przenieść się z numerem najpewniej do #a2mobile lub #vikingmobile. Kiedy najlepiej rozpocząć procedurę przeniesienia tak, aby jak najkrócej być bez numeru? Ile mniej więcej trwa to czasu? Wszelkie porady mile widziane, bo zakonserwowałem się w tym #plus od jakichś 16 lat i jestem zielony w temacie. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo miraski, jak to jest z tą rejestracją karty prepaid.
Od dzisiaj jestem w a2mobile i dostałem smsa odnośnie rejestracji numeru.
Tylko, że ten sms wygląda dziwnie bo w treści jest o "niezarajestrowanych numerach na kartę w Orange..."
Wygląda mi trochę na jakiś wałek.

#a2mobile #prepaid #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to ma być? sieć skierowana do homosiów? chcą przejąć rynek składający się z 5 osób jednocześnie zrażając pozostałe 38 milionów normalnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#homoseksualizm #a2mobile
support - Co to ma być? sieć skierowana do homosiów? chcą przejąć rynek składający si...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta sieć to istnieje na prawdę? To będzie działać? Czy wezmą mi 8 zł i tyle ich będę widział?
Jak patrzę na ich stronę internetową to zastanawiam się czy to nie pomysł na wyje*** jakiegoś gimbusa.
#a2mobile
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach