Słowacja znalazła dobry sposób na upały na kolei ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@sylwke3100: Chyba nierozsądny ( ͡° ͜ʖ ͡°) powinni ograniczyć prędkość do 0 km/h dla wszystkich pociągów by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pociąg z dwoma Gagarami szerokotorowymi i wagonami z Huty Katowice jedzie w stronę stacji Sławków LHS.

Domyślnie te pociągi wiozą rudę z Ukrainy do Stacji Przeładunkowej na Taśmociąg hutniczy a potem 4 km wycieczka powietrzna do zakładu.

Swoją drogą nie spodziewałem się tam pociągu w niedzielę. Co prawda wyczaiłem kiedyś że pociągi tu jeżdżą na pewno w okolicach 17:30 i później ale myślałem że nie w dzień wolny a tu szok.

#
sylwke3100 - Pociąg z dwoma Gagarami szerokotorowymi i wagonami z Huty Katowice jedzi...

źródło: temp_file8381573765851473710

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PKP podmieniło mi już drugi raz (tzn w obie strony) wagon bezprzedziałowy na przedziałowy (miałem mieć stolik i chciałem pracować).
Wchodzę do przedziału - parówa w c--j.
Wchodzi baba - mówi że lodówka i pierwsze co robi to ustawia klimę na 25 stopni.
Na moją sugestię żebyśmy się zamienili miejscami (ona ma przy wylocie klimy) odmówiła.
Zaraz mnie p--------i, albo co gorsza, p-----e.

#pociagi #pkp #pkpintercity
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach