Mikroblog

Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kankes: Na jednej imprezie firmowej w dawnej pracy dobierały się do mnie dwie mężatki z dziećmi. Odmówiłem, bo obcych bab nie ruszam. Kilka dni po tym w ramach zemsty zaczęły mnie obmawiać i rzucać jakieś fałszywe oskarżenia. Na szczęście byłem zbyt cenny dla firmy, więc one dostały karę.
  • Odpowiedz
  • 249
@kankes

Kilka razy pisałem już o przypadku kierowcy autobusu szkolnego z mojej rodzinnej miejscowości. Pewna nastolatka, prawdopodobnie zmagająca się z poważnymi problemami psychicznymi (albo po prostu szukająca atencji), fałszywie oskarżyła go o molestowanie. Kierowca został natychmiast zwolniony przez samego starostę (PKS polegał pod powiat), a jeszcze tego samego wieczoru wybito mu okna w domu. Dopiero gdy inne dzieci zeznały na policji, że dziewczyna ma wybujałą fantazję, a funkcjonariusze mocniej ją przycisnęli,
  • Odpowiedz
Poziom zakłamania i manipulacji we wczorajszej audycji wywaliło poza jakąkolwiek skalę (nawet biorąc pod uwagę poziom całej tej politycznej inscenizacji, jaką jest Kanał Zero)

dr Emil Jędrzejewski


Emil Jędrzejewski nie jest żadnym doktorem, jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Do tego jest "kolegą" Anny i Roberta Lewandowskich. Jest zamieszany w branie udziału w procederze handlu dyplomami. Proceder organizował prawdziwy już doktor (do tego habilitowany) Zbigniew D, nota bene kibol ŁKS Łódź. Ów
kyloe - Poziom zakłamania i manipulacji we wczorajszej audycji wywaliło poza jakąkolw...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 08.16.08

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczerze to przed wojną w Ukrainie to nie byłem w stanie pojąć jak to się stało, że w Niemczech w latach 30 ludzie tak bardzo uwierzyli w propagandę i dali sobie wmówić nienawiść do innych osób tylko ze względu na inne pochodzenie.

Teraz jest to dla mnie kompletnie zrozumiałe i zdaje sobie sprawę, że nic się nie zmieniło i ciągle żyję wśród ludzi, którzy wtedy również wznosiliby brawa na wieść o tym,
Clefairy - Szczerze to przed wojną w Ukrainie to nie byłem w stanie pojąć jak to się ...

źródło: ukjrai

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: Ta nienawiść do Ukraińców w Polsce sama w sobie z doopy też nie wykiełkowała, prosty przykład - obecność Ukraińców na polskim rynku pracy osłabiła pozycję polskiego pracownika, ci rozgoryczeni pogarszającymi się warunkami pracy w kołchozach dali upust swoim emocjom poprzez wchłanianie jak gąbka antyukraińskich nastrojów społecznych ¯\(ツ)/¯
Oczywiście że działały szpiony podsycające nienawiść, ale mieli podatny grunt na to, który w sumie sami wykształciliśmy xD
A jedyne co mogliśmy
  • Odpowiedz
  • 112
@NaczelnyWoody: Ukraińcy może mieli spokój przez 2-3 tygodnie, potem zaczęto kręcenie anty-ukrainskiego przekazu, a to o darmowy bilet w autobusie, ukraińskie flagi wsparcia na urzędach albo zbyt wypasione auta - dosłownie granice przesuwano z tygodnia na tydzień, aż zaczęto łykać zwyklą ruska propagandę o chociażby zbożu z robakami itd.

Prekursorami hejtu był Jakub Czarodziej i Dziki Trener, potem doszedł Braun ze swoją choinką z bombkami i nakręceni rolnicy przez Konfederacje.
  • Odpowiedz
#konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce aresztowań za łamanie prawa a minimum to dożywotni zakaz wykonywania zawodu, dziennikarze już próbują rozmydlać temat "bo każdy tak robi", no zayebisty koorwa argument, jak można być tak bezczelnym i jeszcze saloniki vip robić xD, niech ktoś zatrzyma tą symulację xD
James_Error - #konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce...

źródło: przedstawienie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"bo każdy tak robi",

@James_Error: najlepszy argument, taki idealny żeby nic nie robić i nic nie zmienić xD

Zwykłe tłumaczenie wszystkich cwaniaków, kanciarzy i złodziei, kiedy zostają przyłapani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działa tak w przypadku lekarzy, oszustów podatkowych, ludzi wynoszących materiały biurowe z pracy, jak i zapieprzających kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@James_Error: ale nawet ten chirurg wczoraj mówił ze jak polityk, aktor, sportowiec chce normalnie skorzystać ze służby zdrowia bez koneksji to lekarze sami wychodzą z inicjatywa i wciągają ich wcześniej
  • Odpowiedz
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lardor: well sam głosowałem za odwołaniem etc, ale patrząc z perspektywy osoby która z dnia na dzień (nie ważne, że trochę na własne życzenie) straciła posadę, a w sumię całą karierę - to się nie dziwię że poszła się n---------ć xD. A robić filmiki etc osobie która de facto przestała być jakkolwiek publiczna to słabe
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: Batyr jest gotów poświęcić wszystkie stosunki międzynarodowe i lata dyplomacji na potrzeby wewnętrzne dla poklasku tłuszczy, która rozumie tylko prawo dżungli i prymitywne instynkty. Zwłaszcza jeśli chodzi o stosunki z Niemcami i Ukraina. Bo jeśli chodzi o USA to nie no, tyle to nie. Robienie laski Trumpowi zawsze będzie najwyższym nakazem, tak mi dopomóż Bóg.
  • Odpowiedz
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
Rychson - K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von ...

źródło: 1000043643

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rychson: brak możliwości zdalnego otwierania paczkomatu to mała cena za to, że nie ma się styczności z incoinami i całą resztą marketingowego szitu
  • Odpowiedz
Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeniach w autobusie psów, bo mają brudny po oddaniu stolca tyłek i łapy ze śladami kału i moczu, w które wdeptują na spacerze i których jest dzięki psiarzom pełno wszędzie. Jest to też przy okazji niezgodne z regulaminem ztm, bo pies powinien być w kontenerze lub mieć kaganiec i być na smyczy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #
WielkiNos - Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeni...

źródło: 1000132211

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach