Mikroblog

Wszystkim co tak pieprzą, że głosowanie na PO to zła decyzja, nawet jak PiS jest do dupy przypomnę tylko kilka faktów z ich rządów, które przemawiają na ich korzyść.
1. Byliśmy słuchanym i szanowanym partnerem w UE. W Gdańsku jak równy z równym siedzieli razem kanclerz Niemiec, premier Polski i prezydent Rosji. Taka sytuacja to dyplomatyczny sukces, którym nigdy się PiS nie pochwali.
2. PO miało jaja przeprowadzić trudne reformy dla Polski,
#tvpis #bekazpisu

Jestem normalnym, szarym, niewyróżniającym sie obywatelem Polski. Jedno z rzeczy która sobie zycze po wyborach oprócz odejścia pisu od jakiejkolwiek wladzy to pozbawienie pracy pisowskich pachołków z tzw publicznej telewizji. To oni tworzą rzeczywistość, to oni polaryzują, to oni są na usługach nowogrodzkiej. Pozbawili polakow możliwości oglądania rzeczywistości takiej jaka ona jest. Za czasów Tuska telewizja rozliczała polityków partii rządzącej jak i opozycji.
@illmatic: wlasnie o tym pisalem
wkleje tez tu

wykopki pamietacie, ze za rzadow platformy w tv i radio publicznym byli non stop dziennikarze pro pisowscy
jan pospieszalki mial wlasny program w tv, podobnie ziemkiewicz, wildstein to byl prawie codziennie zapraszany, no i mazurek

mowie o tym, zeby pokazac cos, co obecnie jest niemozliwe, predzej by pieklo zamarzlo, niz pis pozwolilby jakiemus pro opozycyjnemu dziennikarzowi miec jakis program. Powiem wiecej, wystarczy, ze
#polityka #marsz #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow

Nie mam zamiaru w tym wpisie przekonywać kogokolwiek, że moja subiektywna opinia jest słuszna.

Nie wrzucam tego wpisu nawet po to, aby wchodzić z kimkolwiek w polemikę - natomiast, jeżeli ktoś stawia znak równości pomiędzy PO. a PiSem jest brzydko mówiąc - niespełna rozumu.

Do 2016 roku byłem prawakiem. Ba! Oddałem nawet głos na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich, bo chciałem utrzeć nosa Platformie.

Klapki z
Pobierz vulfpeck - #polityka #marsz #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow

Nie mam za...
źródło: 4a410881f77c2d41c24bb6c9b803be5deb6ee65d530dac88bc12efa841ab1cf3
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.