Pytanie do osób 30+. Skoro was często bolą np. plecy to nie możecie po prostu wziąć leku przeciwbólowego? Ja tak zawsze robię, bo szkoda mi dnia na przejmowanie się bólem. Czy w moim sposobie myślenia jest jakiś błąd? Chętnie wysłucham opinii starszych.
#zdrowie #starzenie #mikrokoksy #mirkokoksy
#zdrowie #starzenie #mikrokoksy #mirkokoksy








#tenis
źródło: comment_1623352855sVhdUACwEzedSvMvqd8CWF.jpg
Pobierz