kupował ktoś ostatnio w ekstrakty.com ? długo czekacie na realizację zamówienia ? zachęcony pozytywnymi opiniami między innymi na wykop złożyłem 28 września zamówienie na ponad 6stów i od tamtej pory zero informacji kiedy wysyłka, na maile nikt nie odpisuje. #sklepyinternetowe #uokik #suplementy #nootropy #lysienie
@chodznapole: wysłali chyba po 2 tygodniach przez ten czas zero kontaktu. Szukałem o nich informacji i na FB sporo osób narzeka na brak kontaktu i długi czas wysyłki
Mam problem z powstawaniem otarć w okolicach pachwin po jeździe na rowerze 50km+ (robie dziennie max 100km lub w dwa dni 180km) i po takich dwóch dniach jest dramat. Na początku miałem problem z bólem tyłka ale regulacja siodełka zlikwidowała ten problem, jeździłem na siodełku o szerokości 13cm z obliczeń wyszło że rozstaw kości mam ok 12,5 więc siodełko wymieniłem na takie o szerokości 15cm dalej ten sam problem chociaż delikatnie mniejszy,
Szukam nowych #sluchawki nauszne zamknięte lub otwarte. Obecnie mam DT 770 PRO 80 OHM. Budżet max 1500zł chcę coś z dobrym szczegółowym dźwiękiem ale też żeby miały trochę mocniejszy bas jak moje obecne słuchawki. #technologie #audio #muzyka #audiovoodoo
@washingtonplx: Bez EQ to raczej żadne otwarte słuchawki nie dadzą ci mocniejszego basu, najbliżej byłyby może Sony MDR-MV1 (tylko mają też bardzo mocno podbite wysokie częstotliwości). Jeśli użycie EQ wchodzi w grę to możesz rozważyć otwarte słuchawki o niskich zniekształceniach takie jak wspomniane wyżej Audeze MM100 (mocno wycofana góra) czy Hifiman Edition XS (te znowu z nieco podbitą górą) albo Aune AR5000. W zależności od tego jak dużo tego basu
@washingtonplx: No to tak jak pisałem - w przypadku słuchawek otwartych jest to nieosiągalne bez EQ. Słuchawki zamknięte które podałem powinny mieć go więcej.
Kompletuję ekwipunek na pierwszy zimowy wypad w Tatry. Kupiłem buty Scarpa Triolet pod raki półautomaty ale z racji że nie mam czekana i nie potrafię z niego korzystać na pierwszy wyjazd chciałbym łatwe trasy np gęsia czyja czy spróbować wejść na Kasprowy Wierch przez halę gąsienicową z Brzezin, a tak to jakieś doliny. Sporo czytałem i już sam nie wiem czy na takie trasy wystarczą raczki czy brać półautomaty bo jest opinia
@ModeracyjnySawantyzm: Staram się kupować z domieszką merino, są drogie ale w promocjach czasami można znaleźć za w miarę dobrą cenę - często kupuję coś na zalando lounge. Jak nie udaje mi się znaleźć czegoś w dobrej promocji kupuję w decathlonie lub attiq (Polska firma cenowo taki decathlon ale uważam że jakościowo są lepsi) i uważam że warto szukać właśnie w Decathlonie i attiq . Kurtki z membraną uważam że bardzo
@washingtonplx: taka mała rada, jak już jedziesz na łatwe trasy, a w przyszłości będziesz chciał trudniejsze, to weź czekan i przy okazji w jakichś bezpiecznych miejscach ucz się z niego korzystać
@Deladomboix: Okolice marca a nawet kwiecień są bardzo dobrymi miesiącami na wyjazdy skiturowe. Śnieg wciąż zaleca w tatrach i jest go jeszcze sporo, dni są dłuższe od tych grudniowych a i często słoneczne.
Wybieram się 30 września na tydzień do #zakopane o której najwcześniej odjeżdżają busy z okolic dworca do kuźnic i na morskie oko i której są ostatnie powrotne Chcę wyruszyć na szlak jak najwcześniej i robić trasy 10'godzinne ? #tatry
@DJtomex: tylko to już wyższy koszt i trzeba rezerwować wcześniej, zdaje się 400 zł za całego busa lub koło 50 zł za osobę, jak zbierają losowych ludzi, za to fajna opcja na Słowację.
#powodz od kilku dni wszędzie ostrzeżenia o powodzi... ludzie nie przestawiają aut w wyżej położone tereny, tama puszcza jest jeszcze sporo czasu na przestawienie auta ci dalej nic.... nie rozumiem ludzi. Domu nie przestawi ale żeby być tak leniwym i zostawić auto... jakaś masakra \
@asd123asd456: ty serio pytasz, czy jesteś idiotą? O ile nie mówimy o jakimś totalnym gruzie, gdzie to się teoretycznie może opłacić, to ubezpieczenie nigdy ci nie zwróci pełnej wartości auta. To raz. Dwa, potrwa trochę jego wypłata, a ty w tym czasie będziesz pozbawiony samochodu i tez przecież tego samego dnia jak hajs dostaniesz (i będziesz miał z czego ze swoich dołożyć) auta szybko nie kupisz. Że też takie oczywiste
@washingtonplx: S-------y w imię bezprawia. Mam nadzieję że ten człowiek otrzymał po rozprawie duże odszkodowanie od jakiegoś ministra czy polityka który ten terror wprowadził
Czemu #kfc zmieniła smak burgera z oferty California Summer i zrezygnowali z sosu pomarańczowego ? który uważam że był o wiele lepszy od tego co zaoferowali w tym roku. #fastfood #jedzenie #jedzzwykopem
Gdzie można kupić #finasteryd i #tretynoina np retin-a na własny użytek niewielkich ilości np 2 opakowania. Szukałem ale nie znalazłem informacji jak to jest z odprawą celną przesyłek kurierskich zawierających leki. Kiedyś gdy poczta polska nie cliła paczek kupowałem w buy-pharma.md i wszystko było legitne i tanie ale po zmianie przepisów miałem problem z suplementem diety a co dopiero z lekami. Ktoś coś wie więcej jak to wygląda?
@Djuk94: @szczepan-szczypawa niestety zakazali i Tazaroten który kupowałem jako zamiennik tretynoiny. Jakieś pomysły czym zastąpić Tazaroten lub gdzie mogę go kupić ?
@Pnnn: po prostu bywalem na kursach, mandatu za to nie ma ale taka sama zasada jak przy kasku, otwarcie boczne jest fajne rowniez na "plaskim" po prostu przekrecasz plecak na brzuch i masz piekny dostep bez zatrzymywania sie
źródło: boxer-brief-recommendations-with-no-lower-seam-v0-swc7hyc18ceg1
Pobierz