Wpis z mikrobloga

Bierz deuter, ta kleczła nie ma podjazdu do niego, mam podobny mniejszy na rower już 5 lat. Ta siatka na plecach w lato jest nie do przecenienia.
Jak mogę ci polecić coś innego, to poszukaj sobie lowe alpine z siatka airzone, jest dużo różnych modeli i litrażu, super wygodny, nawet jak jest zapakowany powyżej 10kg, przewiezny i nie zniszczlany, pochowają cie z nim
https://www.explore.pl/plecak-lowe-alpine-airzone-trail-nd24-blue-print
Poleciłem wielu osoba plecaki z tej firmy możesz
  • Odpowiedz
@washingtonplx: no i na krotki dystans najważniejsze są siatki boczne do szybkiego sięgania po picie, o ile nie korzystasz z bukłaka, a przednie rozpinanie jest nie potrzebne, wszystko ci będzie wylatywać. Przy 20-30 litrach, od góry jak masz tylko dostęp, wszystko jest szybko dostępne. Ważne żeby był wąski w miarę, żebyś nie zaczepiał o skaly czy inne gałęzie i mial pas biodrowy
  • Odpowiedz
@grill-bill: no tak bo Ty tak napisałeś 😂 uważaj na strażników, bo za to jest mandat. Ale jak już pojeździsz w alpy, to spoko, każdy nosi w bocznej kieszeni, ale niemcy czy austriacy są zacofani, nie wiedzą że nie wolno. Ile czasu spędzasz "na.scianie"? Kolega raczej nie będzie się wspinał na mnicha, bo nie pytał by tu o plecak, więc nie pieprz głupot
  • Odpowiedz
@Pnnn: po prostu bywalem na kursach, mandatu za to nie ma ale taka sama zasada jak przy kasku,
otwarcie boczne jest fajne rowniez na "plaskim" po prostu przekrecasz plecak na brzuch i masz piekny dostep bez zatrzymywania sie
  • Odpowiedz
@grill-bill: kursy kursami a praktycznie jest to bardzo wygodne i zwiększa ci pojemność plecaka. W upalne dni biorę po dwie 1,5 litrowe butelki, w zasadzie bidony aluminiowe , albo butle i do drugiej kieszeni 0,7 napój i puszkę. Nigdy mi nic nie wypadło, nawet przy zjeździe na rowerze, nigdy nie przeszkadzało. Jak masz waski plecak, w miarę normalne, nie dziecięce plecy, to i tak jestes szerszy niż plecak z załadowanymi
  • Odpowiedz
@grill-bill: mało tego, z takich niskich litrażu mam właśnie tego Lowe 25 i Deutera furura 35, wąski bardzo, jeszcze wygodniejszy i praktyczniejszy, z lepsza siatka na plecach z bocznymi miejscami na rakiety śnieżne ale bez siatek. I od kiedy kupiłem ten pierwszy, oprócz zimy, nie chodzę z deuterem, właśnie ze względu na brak bocznych kieszeńni. I nie ważne że więcej mogę zmieścić, ma solidniejszy materiał i dolna komore otwierana niezależnie,
  • Odpowiedz
lowe alpine z siatka airzone


@Pnnn: początkowo dalej upierałem się przy innych markach ale zaskoczyło mnie sporo opinii że właśnie ten model w porównaniu z innymi jest tym któremu jest najbliżej do ideału. Jestem niski - 170cm wzrostu, myślisz że będzie pasować ? i czy można w tym plecaku zabezpieczyć kask ?
  • Odpowiedz
Poczytaj o marce Lowe, upenisz się. Mam kumpla podobnego wzrostu i bez problemu z nim chodzi. Modeli jest dużo, wybierz taki który Ci najbardziej pasuje, wymiary też są różne. Niektóre maja taka fajna siatkę na kask, ja swój przypinam pod taśmę z zapięciem i się dobrze trzyma
  • Odpowiedz