Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
walter21
walter21

walter21

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14796
  • Znaleziska 3863
  • Mikroblog 10933
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 30
walter21
walter21
walter21 07.05.2017, 12:15:10 via Android
  • 12
#czarneblachy
Jakiś lincoln ustrzelony przed chwilą
walter21 - #czarneblachy
Jakiś lincoln ustrzelony przed chwilą

źródło: comment_shpFMafUpJVTNaxYMxkB1bFHVi2cLVat.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uabit
uabit
07.05.2017, 12:15:57
  • 1
@walter21: przecież w stanach, oh wait...
  • Odpowiedz

1

W Chile przebiegł 170 km przez lodowce, bagna i jeziora

W Chile przebiegł 170 km przez lodowce, bagna i jeziora

170 kilometrów trasy chilijskiego maratonu to Mount Everest dla biegaczy. W Dzień Dobry TVN ultramaratończyk Piotr Hercog, który wygrał najtrudniejszy maraton górski na świecie, powiedział, jakie przeszkody czekały go po drodze. Czy spotkała się oko w oko z pumą? Co było dla niego...

walter21
z
dziendobry.tvn.pl
dodany: 19.04.2017, 13:16:34
  • 0
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
  • #
    bieganie
  • #
    sport

1552

MORELE.NET - #oszukujo

Pokaż treści 18+

MORELE.NET - #oszukujo

#oszukujo, na serwisie wyginają piny socketu od procka na płycie głównej aby odbić towar do petenta.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 28.03.2017, 15:05:12
  • 353
  • #
    oszukujo
  • #
    morele
  • #
    afera
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
  • #
    sklepyinternetowe
walter21
walter21
walter21 28.03.2017, 18:20:04
  • 5
Pogięte piny można wyprostować. Urwane piny to jest problem. No ale fakt, jeżeli towar został przyjęty bez żadnego "ale", a później nagle okazuje się że piny są pogięte to jest problem.
Teraz pytanie czy pierwsza osoba, która sprawdzała sprzęt nie sprawdziła pinów, czy nie zauważyła że są pogięte, czy przy sprawdzaniu sama ich nie pogięła (np. zakładając ponownie zaślepkę) i się nie przyznała?
@Kokos jeżeli masz kontakt z nagrywającym to przekaż
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walter21
walter21
walter21 23.02.2017, 07:34:28 via Android
  • 1
Polecam omijać powstańców/wielicka i wszystko w okolicy. Bmw e60 zdarzyło sie z fordem ka i jest niesamowity korek.
#krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walter21
walter21
walter21
Autor
23.02.2017, 08:16:10
  • 0
@tresor: bmw było obite z przodu i od boku, samego zdarzenia nie widziałem.
  • Odpowiedz
TypowyPolskiFaszysta
TypowyPolskiFaszysta
23.02.2017, 08:31:20
  • 0
@walter21: kierunek Huta-Ruczaj też zawalony?
  • Odpowiedz

326

Zestaw do spania na śniegu

Zestaw do spania na śniegu

Pozwoli Wam spać prawie wszędzie i niemal w każdych warunkach pogodowych, bez rozkładania namiotu.

konto usunięte
z
wktoregory.blogspot.com
dodany: 22.02.2017, 07:02:55
  • 112
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    survival
  • #
    bushcraft
  • #
    zainteresowania
  • #
    podrozujzwykopem
walter21
walter21
walter21 22.02.2017, 08:46:26
  • 3
@Permanent-Travel raczej bym odradzał spanie z rozsuniętym bivi, ot tak żeby nie łaziły po nas różne rzeczy rano :) Druga rzecz to właśnie płachta leżąca nam bezpośrednio na twarzy, dla niektórych może być to nie do przejścia.
Trzecia rzecz to brak miejsca na bagaż, a słyszałem już historie że lis komuś porwał buta, dlatego jeśli już zostawiamy coś na zewnątrz to najlepiej przywiązać to wszystko do plecaka (a plecak ewentualnie do
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

552

Brudny problem - w pościgu za śmieciarką - Zachar OFF

Brudny problem - w pościgu za śmieciarką - Zachar OFF

Zachar testuje śmieciarkę i odwiedza zakład segregacji odpadów

Edward_Kenway
z
youtube.com
dodany: 17.02.2017, 17:58:37
  • 83
  • #
    polska
  • #
    zachar
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    krakow
walter21
walter21
walter21 17.02.2017, 22:47:07 via Android
  • 12
@szokoloko podejrzewam że spalarnia zrobi to lepiej niż ty w zwykłym piecu.
walter21
walter21
walter21 11.02.2017, 20:11:12
  • 1
Było jeżdżone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jasna Chopok, warunki świetne, pod koniec jazdy trochę muld ale dało się jeździć. Troszkę drogo bo 37 € za dzień, tylko tam nie ma oświetlenia więc ostatnie krzesełka wyjechały na górę o 16nastej.
Jednak polecam jak ktoś ma okazje tam jechać. Chodź by dla samych widoków :)
#snowboard #narty
walter21 - Było jeżdżone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jasna Chopok, warunki świetne, pod koniec jazdy...

źródło: comment_RLBY6dfjbmKRMnhK6dtUljbWgE58uliG.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

owsikalfred
owsikalfred
11.02.2017, 20:35:02 via iOS
  • 2
@walter21: bez sensu 37 euro za karnet do 16 jadąc w Polskę warunki i stoki podobne a ceny o polowe niższe
  • Odpowiedz
melba
melba
12.02.2017, 00:16:17 via Android
  • 1
@walter21 tak szczerze, co Ci daje możliwość jeżdżenia po 100km tras, skoro przez 7h jesteś w stanie zrobić 50-60km.
W Polsce za 37E jesteś w stanie jeździć 2 dni po 12h
  • Odpowiedz

308

Road 2 Rio - Maja Włoszczowska's

Road 2 Rio - Maja Włoszczowska's

Cały film z narracją Mai Włoszczowskiej o przygotowaniach do Rio.

uysy
z
youtu.be
dodany: 19.01.2017, 15:11:19
  • 28
  • #
    polska
  • #
    rower
  • #
    rio2016
  • #
    mtb
walter21
walter21
walter21 20.01.2017, 14:19:09
  • 1
Świetny materiał pokazujący jak wiele trzeba poświecić aby zwyciężać. Dodatkowo świetna organizacja, zgranie zespołu i wszystkie składowe, które dały jej srebro w Rio!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walter21
walter21
walter21 18.01.2017, 15:03:36
  • 1
Jadę jutro rano do Kasiny na stok, może ktoś się chce dołączyć? Żeby było komfortowo mogę wziąć 2 osoby jeszcze, przy 3 było by średnio z tyłu bo muszę złożyć jeden fotel ze względu na sprzęt.

Planowany wyjazd o 8. Powrót koło 13/13:30, także w Krakowie będziemy pewnie przed 15.

#snowboard #krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walter21
walter21
walter21 16.01.2017, 12:47:48
  • 1
Tak się składa że mam promocje w Suunto, a na ten rok nie przewiduje zakupów więc jakby ktoś był zainteresowany nowym zegarkiem z pełną gwarancją i niższą ceną niż na rynku to zapraszam do kontaktu.
#suunto #bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukglo86
lukglo86
16.01.2017, 13:01:02 via iOS
  • 0
@walter21: daj post na giełdzie biegowej na fb, tam napewno spieniężysz zniżkę.
  • Odpowiedz
walter21
walter21
walter21
Autor
16.01.2017, 13:16:20
  • 0
@lukglo86: no tam na pewno szybko pójdzie :D ale aż tak mi się nie spieszy, a może jakiś zapaleniec Mirek będzie coś szukał
  • Odpowiedz
walter21
walter21
walter21 13.01.2017, 09:52:38
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykop_kradnie_oc
wykop_kradnie_oc
13.01.2017, 11:09:03
  • 0
@walter21: ta deska nie nadaje się nawet do parku, jedynie do jibbow na mieście
  • Odpowiedz
walter21
walter21
walter21
Autor
13.01.2017, 11:13:56
  • 0
@wykop_kradnie_oc: no niestety taki shit mi gość wcisnął. Wygodnie jeździ się do momentu jak leży naturalny śnieg.
  • Odpowiedz

340

Kreml: Sprzęt pancerny USA w Polsce jest zagrożeniem dla Rosji

Pokaż treści 18+

Kreml: Sprzęt pancerny USA w Polsce jest zagrożeniem dla Rosji

Rosja ocenia negatywnie rozmieszczenie w Polsce amerykańskich czołgów i transporterów opancerzonych; uważa to za zagrożenie - oświadczył w czwartek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

bahanadala
z
defence24.pl
dodany: 12.01.2017, 12:23:39
  • 328
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    nato
walter21
walter21
walter21 13.01.2017, 07:40:51
  • 2
Ameryka nigdy nie była przyjacielem Polski na dowód tego jest chociażby brak wiz


@publiczny2010: jak myślisz, komu bardziej na rękę jest brak wiz dla nas? Naszym politykom, którzy tak "usilnie" o nie walczą, czy USA?

walter21
walter21
walter21 13.01.2017, 06:41:25
  • 2
Fizjoterapeuta kazał biegać, wolno biegać..


#bieganie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
13.01.2017, 08:27:33
  • 0
@walter21: no teraz na domiar złego mnie postrzykło w plecach i boję się nawet kichnąć, a co dopiero biegać... Kuźwa starość nie radość.
  • Odpowiedz
Gelevera
Gelevera
13.01.2017, 17:00:56
  • 0
@walter21 mnie akurat coś męczą achillesy przez co dzisiaj zrobiłem ledwo 7km w tempie 5:11 :<
  • Odpowiedz
walter21
walter21
walter21 12.01.2017, 09:35:48
  • 3
Biegowe Mirki, co się stało z naszym bohaterem maratończykiem TokioChallengerem?
#bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
12.01.2017, 09:43:15
  • 4
@walter21: pobiegl (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
MirkobIog
MirkobIog
MirkobIog
12.01.2017, 10:54:19
  • 1
@walter21: Jak można się było spodziewać - konto już usunięte. Słomiany zapał, tak jak większość wróżyła.
  • Odpowiedz

568

Patologie w polskiej Policji.

Pokaż treści 18+

Patologie w polskiej Policji.

Patologia to słowo klucz jeśli mówimy o Policji w Polsce. Najwyższy czas zrobić z tym porządek. Pieniądze publiczne, które trafiają do służb mundurowych powinny być wydawane w sposób racjonalny. Ktoś powie, że się czepiam? Nic podobnego, wskazuję na fakty!

MagicPiano222
z
pressmania.pl
dodany: 08.01.2017, 15:48:45
  • 89
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    patologia
  • #
    pytanie
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ciekawostki
walter21
walter21
walter21 08.01.2017, 22:02:33
  • 1
@bergentruckung: pierwsze słyszę że mechanicy zakładowi samochody myją. Znajomy policjant mówił coś innego. Poza tym dostał nawet rozkaz zmiany opon na zimowe, ale odpowiedział dyżurnemu że to nie jego działa. Także patologia w Policji jest ogromna.
Nie wiem czy słyszeliście o wysłudze lat, tutaj przykładowy link
walter21
walter21
walter21 01.01.2017, 19:39:17
  • 31
Przesiadka z A3 w TDIku do S60 z motorem 2.0T udana :)
#pokazauto #volvo #volvofanclub
walter21 - Przesiadka z A3 w TDIku do S60 z motorem 2.0T udana :)
#pokazauto #volvo ...

źródło: comment_qW0bfmGORXE4QGNEfBas34cTu7XaIJKD.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pecherzyktarcia
Pecherzyktarcia
01.01.2017, 20:02:44
  • 2
@johann89: każdy motor w s60 ma 5 cylindrów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
S.....t
S.....t
konto usunięte 02.01.2017, 08:35:29 via iOS
  • 1
@spokoromek: poki co trzymam się za kieszeń bo dużo poszło. Układ kierowniczy zmasakrowany był, dużo części wymienionych, nowe cewki i świece tez kosztują. Poki co jest dokładanie ale później mam nadzieje ze pojeżdżę bezawaryjnie
  • Odpowiedz

887

Ile wyniesie Twoje ubezpieczenie OC w 2017 ? DUŻO !

Ile wyniesie Twoje ubezpieczenie OC w 2017 ? DUŻO !

Ogromne podwyżki CEN ubezpieczeń w 2017 to nie fikcja ! Pomóżcie nam coś zmienić, niech film leci w świat pomagajmy sobie nawzajem! Nie dajmy sie ubezpieczyc...

brajan-osiecki
z
youtube.com
dodany: 28.12.2016, 17:05:38
  • 335
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    motoryzacja
walter21
walter21
walter21 29.12.2016, 07:07:15
  • 0
@zielonyrobot @audiokoks @ostatni_i_sprawiedliwy: moc auta nie ma takiego wpływu na wysokość OC jak jego pojemność. Tak samo ilość czasu posiadania prawa jazdy jak wiek właściciela samochodu. Do pojemności 2.0 tak na prawdę nie ma wielkich różnic, później jest od 2 do 2.5 lekka podwyżka, a dalej od 2.5 w górę taka sama stawka. Jak ktoś wyżej już wspomniał Audi i BMW z różnych przyczyn jest droższe w ubezpieczeniu
walter21
walter21
walter21 27.12.2016, 20:14:02
  • 1
Nie wiem czy ktoś wrzucał już to promo ale nessi robi sporą przecenę do końca roku. Osobiście polecam ich skarpety do biegania jak i inne. Z ciuchów mam tylko getry ale bardzo wytrzymałe bo biegają już ze mną 3ci rok.
#bieganie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkobIog
MirkobIog
MirkobIog
28.12.2016, 14:42:32
  • 0
@walter21: Czyli tyle ile moje kalenjii za ćwierć ceny tej z nessi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

320

Schudną portfele kierowców.

Schudną portfele kierowców.

Olej napędowy po 4,75 zł i benzyna po 4,8 zł za litr – to może być tylko przystanek do dalszej zwyżki.

konto usunięte
z
rp.pl
dodany: 12.12.2016, 20:11:12
  • 204
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    zlodzieje
  • #
    olejnapedowy
walter21
walter21
walter21 13.12.2016, 06:51:12
  • 44
@LDevil: myślisz że z powodu wzrostu ceny o 10-15 groszy na litrze ktoś przesiądzie się na komunikację miejską?
walter21
walter21
walter21 03.12.2016, 22:10:54
  • 4
Pierwszy "zawodnik" który sam sobie śpiewa przy wyjściu do walki :D
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
  • Strona 11 z 16
  • >

Michał

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking