Wpis z mikrobloga

@grigoryi: auto kupiłem za 11,5 tyś, po zakupie od razu wymiana oleju, rozrządu, filtrów (za to wyszło 950 zł już z robocizną), auto dostało olej motula. Przyjechało z Włoch dlatego też musiałem od razu kupić zimówki - 1k za 4 nowe yokohamy w drive 905. Niestety opony letnie nadawały się tylko do upalenia więc trzeba będzie wrzucić na wiosnę coś nowego i zastanawiam się czy 205 czy 215 R16.
Gaz będzie
@Jestem_Tutaj: cały ten bok był jeden raz malowany, wszędzie ok 200 mikronów. Odcięcie widać po otwarciu drzwi. Tutaj na zdjęciu tak wyszło od światła ale w rzeczywistości to ten sam kolor. Reszta elementów w oryginale.
@walter21 Jak z awaryjnoscia i kosztami napraw w Volvo? Niektóre są strasznie tanie, aż się dziwię, w końcu to auto klasy premium. Sam bym się przesiadl do Szweda i chyba następny wybór właśnie taki będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walter21: felgi bierz 16 - najlepszy komfort. Skrzynia automat? Jak automat to wymieniaj olej często (tak co 20k) bo inaczej się #!$%@? i będzie duży problem. No i sprawdź alternator - lubią się #!$%@?ć szczególnie, że pewnie ma parę lat autko. A tak w zasadzie to który rocznik?