Wpis z mikrobloga

@melba przejechałem większość dostępnych tras. Poza tym warunki, nie wiem jak jest np. Krynicy czy Białce ale tam były bardzo dobre.
Miałem okazję jechać to chciałem sprawdzić co oferuje Chopok, czysta ciekawość, bez przeliczania.
@owsikalfred: @melba: Chopok w tej części Europy nie ma konkurencji. Gdzie w Polsce jest 40km tras w wysokogórskim standardzie oraz dostęp do stref freeride? Kasprowy jest tylko odrobinę tańszy, ale do zaoferowania ma tylko cząstkę tego co Słowacy (niestety)
@rusty_zn-e

Chopok w tej części Europy nie ma konkurencji.

Całe szczęście właściciele polskich stacji o tym nie wiedzą.
Ponawiam pytanie co daje taką mnogość tras? Ok raz można zwyczajnie zwiedzić ale potem co? Ile razy można zwiedzać? Zazwyczaj drugiego dnia wybiorę najfajniejsza dla siebie trasę i spędzę tak większość czasu.
P.S. Karyntia skipass na tydzień kosztuje ok 230E i do dyspozycji jest 890 km tras, przy tym Chopok to zaledwie osła łączka.
@melba: Chopok 6 dni 199€. W Alpy trzeba jeszcze dojechać. Ja sobie bardzo cenie różnorodność tras, szczególnie jadąc na tydzień. Nie ma nic gorszego jak oranie non-stop tego samego stoku. Bazując na doświadczeniu: Polskie małe ośrodki są akurat na kilka godzin, Chopok jest spoko na cały dzień, Kasprowy też z sentymentu. Wyjazd na tydzień - tylko Alpy.
Edit: ośrodki w Polsce trzymają się nieźle, bo jednak większość preferuje dość rekreacyjną jazde