Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
voodoo3
voodoo3

voodoo3

Dołączył 14 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 111685
  • Znaleziska 69043
  • Mikroblog 42642
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 11
smutny_login
smutny_login
07.12.2023, 05:35:31
  • 5
jaki szampon jest NAJBARDZIEJ MĘSKI, a którego można dostać LEGALNIE w Polsce?

Obecnie używam biedackiego szamponu NIVEA MEN Active Clean z węglem drzewnym, ale czuję że muszę w coś lepszego zainwestować.


#pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #meskiezdrowie #kiciochpyta #dermatologia #medycyna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 07.12.2023, 09:03:28 via Wykop
  • 0
@smutny_login: Zew for men 2w1 w kostce. Kobieta Ci nie podbiera, starcza na długo, włosy myje nieźle, jest eko bo bez plastiku i robiony w PL. Polecam.
  • Odpowiedz
jaboleq93
jaboleq93
jaboleq93
03.12.2023, 09:45:12
  • 0
Hej Mirki.
Jako, że córeczka pojawiła się na tym świecie (wychowam jak swoje - wiadomo) muszę kupić auto.
Ostatnio 4 lata jeździłem #astra w gazie, teraz jeszcze chwilę dieslem i mój portfel cierpi :D

Dojazdy do pracy 50km w jedną stronę.
Wymagania:
jaboleq93 - Hej Mirki.
Jako, że córeczka pojawiła się na tym świecie (wychowam jak sw...

źródło: temp_file3784550743276376261

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 03.12.2023, 10:11:09 via iOS
  • 0
@jaboleq93 polecam fabie 1.4tdi- pali tyle co nic, niby 105 koni, ale rwie się dobrze. W kombi zaskakująco dużo miejsca w bagażniku. Mniejsze chyba niż ceed, ja zwykle jeżdżę sam. Ceny serwisu jak rachunek w spożywczaku- serio darmo.
  • Odpowiedz
kura998
kura998
20.11.2023, 22:26:22
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 20.11.2023, 23:33:39 via iOS
  • 1
@kura998 piękny Szwed, mam Hunsquarnę po myśliwym w tym kalibrze o sobie chwalę, choć sam za elaborkę się nie łapałem, wolę zlecać ;)
  • Odpowiedz
MrSilesia
MrSilesia
MrSilesia
08.11.2023, 18:56:30
  • 92
Właśnie wróciłem z pierwszej wizyty córki lvl3 u dentysty. 5 zębów mlecznych do leczenia z próchnicy. Zapłaciłem 200 zł, żeby się dowiedzieć, że muszę wydać jeszcze 2,5k. Na serio to tyle kosztuje czy ja akurat wybrałem drogiego dentystę? (taki dobrze oceniany, dla dzieci). Ktoś ma doświadczenia w tym temacie? #wykop30plus #wykop40plus #dentysta #dzieci
MrSilesia - Właśnie wróciłem z pierwszej wizyty córki lvl3 u dentysty. 5 zębów mleczn...

źródło: temp_file56396818699815088

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 08.11.2023, 20:34:30 via Wykop
  • 0
@MrSilesia: nie wiem skąd jesteś, w Waw to z dzieciakami sprawdziłem Elefanta na Ursynowie. I zamiast podtlenku polecam "syropek", znieczulenie w syropie, działa podobnie jak głupi Jaś, ale jest ponoć bezpieczniejsze (i tańsze!).
U 3 latka zęby mleczne inne niż skrajne, można wyrywać. I tak wypadną za rok. Jak sąsiadujące są już wyrośnięte to można zrobić "przerwę"- tak przynajmniej tłumaczyła mi stomatolog jak leczyłem młodego.
  • Odpowiedz
jar-mitryn
jar-mitryn
jar-mitryn
01.11.2023, 20:14:46
  • 15
Podobają mi się zegarki Boldr. Takie dziwne, kształtem nawiązują do starych zegarków jak Citizen parawater.
No ale... Nie każdy ma 1500 pln do wydania. No i może szukasz innego koloru.
Albo zasady którymi się kierujesz nie pozwalają ci kupować takich rzeczy w takiej cenie. Rozumiem, szanuje.

No to może Casio dla cichociemnych?
Nylonowy pasek zapewne niskiej jakości, ale tego właśnie oczekuje.
jar-mitryn - Podobają mi się zegarki Boldr. Takie dziwne, kształtem nawiązują do star...

źródło: mtp-e715c-3av-4

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 01.11.2023, 20:40:49 via iOS
  • 1
@jar-mitryn miałem kiedyś Timexa w podobnym stylu. Bardzo prawiłby zegarek do wykonania funkcji zegarka ;)
  • Odpowiedz
xspeditor
xspeditor
01.11.2023, 09:35:49
  • 19
Poznajcie Pimpka. Chłop zrobił sobie prezent na urodziny. Zakupiony w Sierpniu jako seria i dopiero teraz zakończone modyfikacje. Praktycznie rozegrałem go całego, zakonserwowałem, pomalowałem, założyłem inne zawieszenie, koła oraz wyciągarkę. Wszystko fajnie tylko podczas zakupu nie zastanawiałem się gdzie tym będę jeździł xD #samochody #motoryzacja #offroad
xspeditor - Poznajcie Pimpka. Chłop zrobił sobie prezent na urodziny. Zakupiony w Sie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 01.11.2023, 10:53:03 via iOS
  • 0
@xspeditor bardzo ładny jimniak! Fajnie że go nie „zepsułeś” i nadal nadaje się na codzień :)
  • Odpowiedz

1975

Polski Komitet Olimpij wybrał Adidasa z DE zamiast 4F z PL. I jest to skandal.

Polski Komitet Olimpij wybrał Adidasa z DE zamiast 4F z PL. I jest to skandal.

Polski Komitet Olimpijski stawia na.... niemieckiego Adidasa. To nie jest przetarg na opancerzone limuzyny czy rządowe samoloty,którego polska firma wygrać nie może bo takich nomen omen rzeczy nie produkujemy.4F w branży odzieży sportowej radzi sobie świetnie.

konto usunięte
z
bezprawnik.pl
dodany: 26.10.2023, 15:06:01
  • 444
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    olimpiada
  • #
    adidas
  • #
    4f
  • #
    dobrebopolskie
voodoo3
voodoo3
voodoo3 27.10.2023, 07:31:23 via Wykop
  • 0
@zwykly_szarak: a to nie było tak, że ileś % produkcji miało być zlokalizowane w PL aby być firmą ubierającą polskie reprezentacje?
Byłem kiedyś w szwalni czapek w Dęblinie i chwili się że właśnie dla 4F szyli czapki po to żeby spełnić ten warunek...

345

Wygrali z bankiem, ale pieniądze nie trafiły na ich konto

Wygrali z bankiem, ale pieniądze nie trafiły na ich konto

Podczas procesu małżeństwo korzystało z usług radcy prawnego z Grudziądza. Bank miał wypłacić 143 tysiące złotych. Ale konto małżeństwa wpłynęło jedynie 43 tysiące złotych. Reszta zaginęła.

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 24.10.2023, 19:44:26
  • 28
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
voodoo3
voodoo3
voodoo3 25.10.2023, 07:13:53 via iOS
  • 3
@Exil12 plus od tego ma się OC w firmie, żeby w przypadku fuck upu takiej magnitudy, ogarnąć hajs (przynajmniej część) z ubezpieczalni
jmuhha
jmuhha
12.10.2023, 11:49:53
  • 377
Koleżanka w pracy śmiała się z drugiej, że kupiła mieszkanie na osiedlu PRL zamiast na nowym

Tymczasem:
-koleżanka kupiła 60 m2 mieszkanie, 3 pokoje z prysznicem
-nie musi płacić za miejsce postojowe (i zawsze je znajduje),
-w mieszkaniu ma wszystkie media + światłowód,
jmuhha - Koleżanka w pracy śmiała się z drugiej, że kupiła mieszkanie na osiedlu PRL ...

źródło: 234

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 12.10.2023, 15:44:09 via Wykop
  • 2
@jmuhha: Wynajmowałem mieszkania w Warszawie w różnych dzielnicach i gdy z żoną, prosto po ślubie (low on cash) szukaliśmy mieszkania- wiedzieliśmy że chcemy w budownictwie max do 2000 roku. Dlaczego?
- cicho i ciepło
- starsi sąsiedzi w 99% mieszkają tam na stałe od dawna i zawsze pomogą, doradzą, dziecko przypilnują, paczkę odbiorą
- mieszkanie jest na dwustronne- przewietrzenie nie jest problemem
- co się z blokiem złego miało stać- już się stało
-
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
09.10.2023, 03:54:10
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 09.10.2023, 05:31:01 via iOS
  • 2
@SaintWykopek albo 3 minuty dłużej i chodnikiem?
  • Odpowiedz
RudyLemur
RudyLemur
RudyLemur
07.10.2023, 01:24:17
  • 1
Jak sprawnie przegrać 2000 zdjęć z iphone na PC z windowsem? Po kablu nie idzie, tak jakby komputer nie widział wszystkich zdjęć, z Intel unison ogarnąłem jakieś lepsze efekty, ale trzeba przegrywać tam po 100 zdjęć, w końcu ale koło 500 zdjęć i nie mogę wgrać więcej.
#apple #ios #iphone #komputery
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 07.10.2023, 05:34:59 via iOS
  • 3
@RudyLemur a nie łatwiej zalogować się na icloudzie na kompie i ściągnąć w ten sposob?
  • Odpowiedz
JoMaHaa
JoMaHaa
29.09.2023, 06:32:42
  • 608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 29.09.2023, 09:05:11 via Wykop
  • 1
@JoMaHaa: Siorka z GW twierdzi że zna sprawę i ta laska każe tak na siebie mówić i jest to jeden z warunków wywiadów. Innymi słowy- pojechana, albo co najmniej zagubiona kobieta wykonująca zawód Ratownika Medycznego.
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
27.08.2023, 18:01:39
  • 204
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 27.08.2023, 19:01:21 via iOS
  • 6
Trochę jakby zamieszkać w kamperze, cena tez podobna ;)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
20.07.2023, 04:01:39
  • 26
Znacie bardziej wygodne auta od audi a4 z wielowahaczowym zawieszeniem?

#samochody
jmuhha - Znacie bardziej wygodne auta od audi a4 z wielowahaczowym zawieszeniem?

#sa...

źródło: IMG_20230719_224323

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 20.07.2023, 05:42:00 via iOS
  • 0
@jmuhha Pewnie. Citroen C5 hydroactive!
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
19.07.2023, 01:20:05
  • 5
Nie wiem czy wiecie, ale Tesla model 3 jest najlepszym samochodem na świecie

Drugim najlepszym jest Dacia Sandero

Fakt, nie opinia

#humorobrazkowy #tesla #samochody #motoryzacja #grupaponizaniafanowelonamuska
Atreyu - Nie wiem czy wiecie, ale Tesla model 3 jest najlepszym samochodem na świecie...

źródło: 3156a257f193f1feb03634af5473897617135d1d654de45849e618b6cbdf48c6

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 19.07.2023, 07:14:00 via iOS
  • 0
A to nie chodzi o to ze Model Y (nie model 3) po wielu miesiąc opóźnień w realizacji, zaczął wyjeżdżać z fabryki i stad tez tak wysoka pozycja?
  • Odpowiedz
Operator_imadla
Operator_imadla
Operator_imadla
18.07.2023, 06:00:49
  • 199
Mieszkam na #pragapoludnie pracuje na #wlochy
dotychczas jeździłem do pracy trasą Łazienkowską ale zaczęli ją remontować więc przerzuciłem się na pociąg, Dworzec Zachodni znów zaczęli remontować to wróciłem do Korków na Łazienkowskiej, tam zaczęli wiadukt po stronie praskiej więc chciałem wrócić do Pociągu ale już nawet WKD była r-------a. Postanowiłem że będę jeździć dolinką i Łopuszańską to od wczoraj na całej jednej jezdni Łopuszańskiej zerwali asfalt...
#warszawa
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 18.07.2023, 09:45:35 via Wykop
  • 0
@Operator_imadla: masz 402 do wynalazek, później szybka przesiadka ;)
Albo jak ja- zasuwaj tunelem i S2- cztery na pięć dni przejezdnie, ale jak już pieprznie to stoisz 40 min :)
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3 18.07.2023, 09:54:31 via Wykop
  • 0
@Operator_imadla: stwierdziłem że rano (bo po południu się nie opłaca) wolę te kilka km więcej jechać niż stać i spalić to w korku,ale fakt, ja mam bliżej- na Ursynów. Pociesz się że jeszcze TYLKO 2 lata do końca remontu wiaduktów └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
Smacznej_Kawusi
Smacznej_Kawusi
10.07.2023, 18:09:16
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 10.07.2023, 20:52:46 via iOS
  • 0
@Smacznej_Kawusi piękny! Gdzie kupiłeś w tej cenie? Garand? Poluje na PWSa ale w 14 calach i takiego mi smaka zrobiłeś ze chyba sie złamię i pojade na zakupy :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • Strona 5 z 13
  • >

Maciej

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2012

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir
  • Mikroblogger
    od 09.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia