Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
voodoo3
voodoo3

voodoo3

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 111673
  • Znaleziska 69041
  • Mikroblog 42632
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 11
voodoo3
voodoo3
voodoo3 28.01.2022, 15:18:37
  • 33
W PL nie ma 50k przypadków #covid19 dziennie. Leciutko jest ponad 100k. Skąd wiem? Bo sam jestem jednym z nich.
Wczoraj bolały mnie mięśnie i głowa. Pomyślałem że młoda mnie zaraziła, bo sama ma jakąś anginę i antybiotyk bierze (zajebista odporność od siedzenia w domu na dupie). No ale chu, miałem pakiet testów, cyknąłem sobie i nie musiałem czekać 15 min. Już po 30 sekundach mam piękne dwa paski- czyt.
voodoo3 - W PL nie ma 50k przypadków #covid19 dziennie. Leciutko jest ponad 100k. Ską...

źródło: comment_16433830504TIEJOCnCOZlj1Az7ujWcc.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
28.01.2022, 15:51:05
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
28.01.2022, 16:00:32
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
28.01.2022, 16:55:59
  • 0
@optymistycznypesymista: rodzinny pokazał środkowy palec, bo o 9 nie było już numerków :D
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
28.01.2022, 18:36:34 via iOS
  • 0
EDIT: jeeej wlasnie (po 22h) dostałem skierowanie!
  • Odpowiedz

389

Jak samodzielnie złożyć akumulator z chinskich ogniw lifepo4

Jak samodzielnie złożyć akumulator z chinskich ogniw lifepo4

Ogromny power bank, ktory w razie blackoutu podtrzyma działanie lodówki i komputera przez kilka dni. Jak złożyć taką baterię samemu i to o połowę taniej dzięki samodzielnemu ściągnięciu ogniw z Chin.

martinosv
z
youtube.com
dodany: 16.01.2022, 11:25:08
  • 210
  • #
    technologia
  • #
    lifepo4
  • #
    baterie
  • #
    elektronika
  • #
    zrobtosam
  • #
    akumulator
voodoo3
voodoo3
voodoo3 17.01.2022, 09:35:12
  • 4
@kwanty: Jeśli koleś kupił same ogniwa za 1000 USD, to sorry, ale w tych pieniądzach masz EcoFlow RIVER Pro, z wbudowaną szybką ładowarką, inwerterem 600W i kontrolerem MPPT. No i z łatwością możesz skalować taki system o kolejne baterie 720Wh (przy 28.8V).

655

Norylsk. W ciągu 5 dni napadało 2 miesięczną normę śniegu

Pokaż treści 18+

Norylsk. W ciągu 5 dni napadało 2 miesięczną normę śniegu

Oto efekty [30 ZDJĘĆ]

spere
z
chaosmosnews.net
dodany: 11.01.2022, 08:08:00
  • 135
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    zima
  • #
    snieg
  • #
    kokaina
  • #
    pogoda
voodoo3
voodoo3
voodoo3 11.01.2022, 10:51:41
  • -1
@schweppsiu: pogoda to nie klimat, mawiają.
Jonn
Jonn
17.12.2021, 06:22:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Chciałbym wyjechać na zimowe miesiące z Polski i pracować zdalnie. Miałbym taką możliwość i mógłbym przeznaczyć tak do 6 tys. miesięcznie. Ktoś z was zrobił kiedyś podobnie? Jakie miejsce wybraliście lub jakie wybralibyście? #podroze
Jonn - Chciałbym wyjechać na zimowe miesiące z Polski i pracować zdalnie. Miałbym tak...

źródło: comment_1639722169YLj9ymGfX7eDunXRVrODcs.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 17.12.2021, 10:31:53
  • 1
@Jonn: Madera chwaliła się programem pracy zdalnej, z tego co pamiętam miałeś dostęp do biura coworkingowego i internet za free. Sama wyspa przepiękna, choć nieco odludna. Raczej dla ludzi preferujących wiosenne (obecnie 19-21°C) niż upalne temperatury.
  • Odpowiedz

540

Elon Musk sprzedał ostatni dom. "Wyprowadzam się na Marsa"

Elon Musk sprzedał ostatni dom. "Wyprowadzam się na Marsa"

Niedawno zamieszkał w domku z prefabrykatów, ale niebawem chce całkowicie wyprowadzić się na Marsa.

lan3
z
geekweek.interia.pl
dodany: 09.12.2021, 22:09:41
  • 224
  • #
    elonmusk
  • #
    spacex
  • #
    kosmos
  • #
    technologia
  • #
    nauka
voodoo3
voodoo3
voodoo3 10.12.2021, 18:29:03 via iOS
  • 21
@triple_trouble: Oj, wiele lat upłynie nim kolonia na Marsie będzie samowystarczalna i niezależna od dostaw z Ziemi.

820

Cwana rodzinka blokuje… tylko dla siebie dwa miejsca parkingowe na osiedlu

Cwana rodzinka blokuje… tylko dla siebie dwa miejsca parkingowe na osiedlu

Bardzo mało mało sąsiedzki sposób znalazła cwana rodzinka na blokowanie tylko dla siebie dwóch miejsc parkingowych pod blokiem. Sprawę zgłosił nam czytelnik. Opisuje jak sąsiedzi, tylko dla siebie blokują dwa miejsca parkingowe. Mają dwa auta. Kiedy jednym wyjeżdżają...

krzysiek-wesoly
z
poscigi.pl
dodany: 09.12.2021, 17:11:28
  • 423
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    zielonagora
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
voodoo3
voodoo3
voodoo3 10.12.2021, 08:16:50 via iOS
  • 5
Mam takiego samego cwaniaka u siebie. Fejkowy „niepełnosprawny” (na teściową), miejsce dla inwalidów przypisane do jego tablicy rej, a obok juz zwykle miejsca. Warszawa Gocław, stare budownictwo, więc miejsc parkingowych jak na lekarstwo. „Przypadkiem” na zwykłym miejscu sąsiadującym z „Niepełnosprawnym” stoi Honda Accord porośnięta zaawansowaną już roślinnością, tajmnicą Poliszynela jest to że należy do tego samego gościa. Niestety ubezpieczenie ciagle opłacane…
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 10.12.2021, 10:13:34 via iOS
  • 3
@spidero: Nie mogę, opłaca ubezpieczenie za gruza… chyba ze zacznie kapać olejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
voodoo3
voodoo3
voodoo3 10.12.2021, 10:15:21 via iOS
  • 4
@voodoo3: Zapomniałem dodać w jakim celu ten gruz tam stoi- według jednej z sąsiadek która go zna, „żeby mu ludzie samochodu nie porysowali drzwiami”.

12

Największy jacht motorowy zbudowany samodzielnie w przydomowym ogrodzie

Największy jacht motorowy zbudowany samodzielnie w przydomowym ogrodzie

Film z samodzielnej budowy jachtu motorowego o długości ponad 30 metrów, na prywatnej posesji, oddalonej od morza o ponad 130 km.

voodoo3
z
youtube.com
dodany: 02.12.2021, 15:58:14
  • 4
  • #
    ciekawostki
  • #
    diy
  • #
    moze
  • #
    troche
  • #
    zeglarstwo
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
03.12.2021, 21:21:44 via iOS
  • 0
@Kamil32123: Został rozłożony na kilka cześciej, przewieziony na wybrzeże, złożony, zwodowany i pływał aktywnie, niestety nie byłem w stanie znaleźć informacji co się dzieje z nim obecnie.
phervers
phervers
26.11.2021, 03:09:07
  • 161
Dawno nic lepszego nie widziałem, a jeszcze się okazuje że to nasz rodak i są też instrukcje za darmo.

https://ideas.lego.com/projects/08ccddc2-e926-4a7b-8287-26b40649bada

https://rebrickable.com/users/john.carter/mocs/

#lego
phervers - Dawno nic lepszego nie widziałem, a jeszcze się okazuje że to nasz rodak i...

źródło: comment_1637896035k1XAmDMIUTKNjTH9lRFrpn.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 26.11.2021, 08:01:22 via iOS
  • 9
Zajebiste są te arty, widziałem na zywo na targach w zeszły weekend, wyglądają tak smak dobrze jak na zdjęciach.
voodoo3 - Zajebiste są te arty, widziałem na zywo na targach w zeszły weekend, wygląd...

źródło: comment_1637913681Skr546Sy3Lj1Cy8rCV6abh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

64

Złe wieści: zamykają strzelnice!

Pokaż treści 18+

Złe wieści: zamykają strzelnice!

Kilka dni temu nastąpiło zamknięcie strzelnicy Stepna-Michałki oraz strzelnicy Marynino. Okoliczności, w jakich to nastąpiło spowodowały, że odruchowo połączyłem obie te sprawy. Zero konkretów, jedynie mój swobodny komentarz na temat sprawy.

Smog_Warszawski
z
youtube.com
dodany: 24.11.2021, 07:57:42
  • 3
  • #
    polska
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    militaria
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
voodoo3
voodoo3
voodoo3 24.11.2021, 15:02:10
  • 6
Marynino to najlepsza strzelnica do spokojnego popykania na dłuższym dystansie... Ehhh szkoda...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zady_i_walety
Zady_i_walety
Zady_i_walety
29.09.2021, 14:20:11 via iOS
  • 84
Proszę o dopisywanie kolejnych rozwinięć. Pierwsze 1000 doczeka się kolejnej publikacji. #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #heheszki
Zadyiwalety - Proszę o dopisywanie kolejnych rozwinięć. Pierwsze 1000 doczeka się kol...

źródło: comment_1632925211OXVgfvtCh7N71Q8LtIJctW.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 29.09.2021, 18:57:56 via iOS
  • 0
LLU- ludzie lekko upośledzeni
  • Odpowiedz
soxn
soxn
24.08.2021, 12:59:09
  • 3435
Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myśliborza link do google mapy. Po przejechaniu około 3km na S3 w stronę Gorzowa Wlkp. auto zgasło, tyle co dałem radę zjechać na pas awaryjny i nie chciało już odpalić. Lawetą wróciłem 600km do Krakowa.

Dziś serwis Mazda wykonał oględziny silnika i pierw spuścili trochę paliwa. Odkręcając wtryski zaczęła im ciec piana. (filmik nagrany i mają mi
soxn - Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myślibor...

źródło: comment_1629809628KZzjAPJ3vni6WTOqjPLtDZ.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 24.08.2021, 13:55:55
  • 38
@Mac02: ojciec woził całe życie paliwo (najpierw CPN, później PKN a na końcu Orlen). Za czasów tego ostatniego właśnie, bywały takie sytuacje, że paliwo do bazy paliwowej przyjeżdżało tak słabej jakości że dowozili cysternami "czyste" paliwo do cystern kolejowych i mieszali tam to dłuższy czas "żeby przeszło".
Najgorsze co może zdarzyć się na samej stacji to"mix" czyli dolanie np. ON do PB (takie sytuacje zdarzały się całkiem często).
Woda? na
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3 19.08.2021, 20:56:28 via iOS
  • 1287
Jaka akcja na dobranoc. Zatrzymałem pijanego kierowcę, wyjąłem kluczyki z auta, kazalem czekać. Policja w drodze. Zaczął uciekac, to go polozylem na ziemi. Zaczął sie drzeć że fo kręgosłup boli, zlecieli sie obrońcy wolności, ze na spokojnie stary, pusc go, to na luzie trzeba i delikwent sie ulotnił. Ja go ganiać nie bede. W nagrodę dostalem nocna wizytę na komisariacie zeby złożyć zeznania. Bo oczywiscie nie da sie na miejscu. Dajcie kilka
voodoo3 - Jaka akcja na dobranoc. Zatrzymałem pijanego kierowcę, wyjąłem kluczyki z a...

źródło: comment_1629406587EuHtjrddutg3egCdUKdPn8.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
19.08.2021, 21:00:03 via iOS
  • 20
@rozdartapyta: Jeszcze nic pewnego, wlasnie czekam :D
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
19.08.2021, 21:00:22 via iOS
  • 1
@DonMontana: Paaaanie ja tylko do paczkomatu szedłem
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
19.08.2021, 22:18:30 via iOS
  • 5
@To-masz: Na nogach do paczkomatu szedłem. Pracownik stacji benzynowej próbował go zatrzymać przede mną ale mu odjechał.
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
19.08.2021, 22:33:51 via iOS
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
19.08.2021, 22:34:31 via iOS
  • 0
@LittleChad: <3
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
20.08.2021, 05:30:09 via iOS
  • 3
@Smartek: A niestety nie wiem, o 00:30 wyszedłem z przesłuchania, po drodze minąłem tylko lawetę w obstawie z tym autem.
Musze powiedzieć ze policjanci sie mocno zabrali za sprawę, bo na miejsce oprócz 2 patroli, przyjechała ekipa z psem tropiącym nawet.

@voodoo3: jutro trzeźwy zjawi się na komendzie i powie, że był trzeźwy, że go zaatakowałeś. Masz p********e troche xD


@LM317K: To pracownik stacji wskazał go
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
20.08.2021, 15:42:25 via iOS
  • 0
@sing: Tak jest
  • Odpowiedz

797

Awaria silnika i lądowanie awaryjne w wykonaniu początkującego pilota |

Awaria silnika i lądowanie awaryjne w wykonaniu początkującego pilota |

Cockpit View + ATC

vincii89
z
youtu.be
dodany: 24.07.2021, 21:38:52
  • 100
  • #
    awiacja
voodoo3
voodoo3
voodoo3 25.07.2021, 12:59:30 via iOS
  • 0
@j3zz: W innym filmie opisywał wyraźnie- zabrakło mu paliwa, to było jego pierwsze Cross country. Miał sporo farta.

377

Najbardziej niezwykłe obiektywy w historii fotografii [TOP 10]

Najbardziej niezwykłe obiektywy w historii fotografii [TOP 10]

Od obiektywu wbudowanego w zaślepkę bagnetu, przez szkło o jasności f/0.03, po supertele za 8 milionów złotych. Sprzęt fotograficzny pełen jest unikalnych wynalazków.

konto usunięte
z
magnifier.pl
dodany: 23.07.2021, 11:06:52
  • 78
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    fotografia
  • #
    obiektywy
voodoo3
voodoo3
voodoo3 23.07.2021, 11:33:53
  • 142
@P4ncernik: Nie czytałem kom, ale patrząc na liczbę minusów- minus.
5MinutWolnosci
5MinutWolnosci
5MinutWolnosci
06.03.2021, 07:20:04 via iOS
  • 581
Kto znajdzie bardziej polską firmę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #januszebiznesu
5MinutWolnosci - Kto znajdzie bardziej polską firmę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#heheszki #janusze...

źródło: comment_1615015204faAdBcjrPn8CMCyxIjZGTc.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 06.03.2021, 08:50:58 via iOS
  • 78
Okna u teściów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
voodoo3 - Okna u teściów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1615020658o9F535F6daWWldV3wHj0Gs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

508

Steadicam pro, który...

Steadicam pro, który...

...niejednego ustabilizuje.

JoeShmoe
z
streamable.com
dodany: 03.03.2021, 19:25:47
  • 63
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gimbal
  • #
    kamera
  • #
    rozrywka
voodoo3
voodoo3
voodoo3 04.03.2021, 10:24:34 via iOS
  • 29
Tak wyglada każdy prawidłowo zbalansowany steadicam. Pan „nie trzyma sie ledwo na nogach”, tylko chodzi jak profesjonalista. To jest umiejetność i profesja ktorej uczysz sie latami, a sprzet dostosowujesz pod siebie. Znam w Polsce tylko kilku steadicamowcow którzy naprawde potrafią to robic i jest to fach który nie zginie tak szybko.
Gimbale póki co są jedynie uzupełnieniem steadi.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 06.02.2021, 09:25:32 via iOS
  • 33
76 980- 450 = 76 530
Data donacji - 06.02.2021
Donacja - krew pełna
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 11.68 l
Miejsce donacji - RCKiK Warszawa Saska
#barylkakrwi
voodoo3 - 76 980- 450 = 76 530
Data donacji - 06.02.2021
Donacja - krew pełna
Grupa k...

źródło: comment_1612603531EEwXJSyRGiM32bEKsvHV1K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3 18.12.2020, 18:09:07 via iOS
  • 1
Mirki, przygotowuję właśnie wycenę dosyć egzotycznego projektu, a że weekend mnie zastałi zastanawiam się (póki co teoretycznie) ile może kosztować dedykowany transport (pełnowymiarowa naczepa firanka) na trasie Polska- Kirgistan? Nawet nie chodzi mi o dokładną kwotę- tylko o rząd wielkości? Bardziej 5000€ czy 10 000€. Naturalnie bez obsługi celnej, ubezpieczenia i innych takich. Orientujecie się też może czy jest możliwość (za dopłatą) aby wynająć załogę zdublowaną (dwóch kierowców)?
#spedycja #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
18.12.2020, 18:22:36 via iOS
  • 0
Zapomniałem dodać- odleglosc to ok. 5000 km.
  • Odpowiedz
voodoo3
voodoo3
voodoo3
Autor
18.12.2020, 23:01:13 via iOS
  • 0
Dzieki wielkie Panowie! Tak sadziłem ze bedzie trzeba opłacić w dwie strony...
Ale chyba nie ma innej rady, Antonova nie wyczarteruje ;)
Co do podwójnej załogi, nie tyle o czas co o jak najmniejszą ilośc postojów mi zależy, bo sprzet z kategorii tych cennych, więc chcę jak najmniej ryzykować...
Do wyceny wpada wiec 15k€ za rundkę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • Strona 8 z 13
  • >

Maciej

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2012

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir
  • Mikroblogger
    od 09.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking