#boks No to usyk pokonał już wszystkich ogromnych chłopów którzy powinni z nim wygrać ze względu na wymiary i zostali mu już tylko kabayel czyli taki przeciętny mistrz wagi ciężkiej oraz itauma czyli mały szybki cieżki. Teraz niech walczy z kabayelem a itauma w tym sam czasie z Danielem. Jak Usyk i Daniel wygrają to ostatnia walka między nimi albo z wilderem.
@szybkijakpoybany: Dokładnie, też uważam, że w ostatniej rundzie Usyk mógł wykończyć Holendra albo chociaż powalić go ze dwa razy, a wtedy wynik mógłby też iść w jego stronę.
Po pracy nóg Usyka widać najbardziej ząb czasu. Szkoda, że nie było 12 rundy, była spora szansa na nokaut a to byłaby niesamowita historia. I tak to, że znalazł drogę w 11 rundzie, to było wielkie, szkoda, że tak późno i szkoda, że teraz będzie tylko gadanie o sędzi. Lewy podbródek wchodził na pochylonego Holendra, szkoda, że było go nieco za mało przez większość czasu. Oby był rewanż i Usyk był lepiej
#boks ale niedzielni kibice zaczęli shitpostować na tagu :D Jedynym wałkiem było to, że najwyraźniej walka miała nie kończyć się za szybko, więc Usyk zaczął walczyć od 10 rundy. Widziałem dużo gorsze przerwania walki przez sędziego (Knyba?), można to już było puścić do przerwy, ale pachniało by ciężkim KO w 12 rundzie.
@DrKittens: różnica jest taka, że jakby to zrobił Polak to by dostał 5000 zł mandatu i sprawę sadową, a że był to brat ukrainiec to dostał po dobroci 100 zł i pewnie go jeszcze przepraszali, że mu głowę w ogóle zwracają.
Kaucję 50 groszy płacimy obecnie za butelki PET oraz za puszki. Wiceministra klimatu i środowiska, powiedziała, kiedy można spodziewać się decyzji o poszerzeniu systemu także na butelki po wódce - w tym małpki - oraz po winie.
Cześć Mirki Szukając apki do usypiania córki, wszędzie odbijałem się od abonamentów i mikropłatności . Jakaś masakra , 60 zł na miesiac itp. Wziąłem więc sprawy w swoje ręce, trochę pokodziłem po godzinach i tak powstało BunnyBaby. Co jest w środku? Gdzie jest haczyk? Nie ma. Apka jest w 100% darmow