Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
szybkijakpoybany

szybkijakpoybany

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9349
  • Znaleziska 4225
  • Mikroblog 5124
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 9 min temu
  • 5
Ale cringe z tymi podziękowaniami dla samej siebie #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 48 min temu
  • 0
Byle nie do zera #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CichySzelestOka
CichySzelestOka
1 godz. i 4 min temu
  • 0
#tenis gdzie za darmo ogladac?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@CichySzelestOka: player i tvn
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 4 min temu
  • 0
Mega ważny moment #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Showse
Showse
1 godz. i 6 min temu
  • 0
I balonik pęka a wykopki już wieszały medale.
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@Showse: przecież już ma medal XD
  • Odpowiedz
Matias_de_Bur
Matias_de_Bur
1 godz. i 35 min temu
  • 0
#tenis Rosjanie normalnie są dopuszczeni pod własną flagą, czy pod neutralną warunkowo starują? Pytam, bo na co dzień nie oglądam tenisa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Matias_de_Bur: Rosjanie w ten sport w---------ą tyle kasy, że mogą dosłownie wszystko
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
1 godz. i 46 min temu
  • 0
Ale żenująca ta ruska xD Maja to wygra 2:0 róbcie skriny

#tenis #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: czy w przypadku Mai też ci się marzy duszenie udami?
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 46 min temu
  • 0
będą się przełamywać na potęgę jak to w babskim tenisie #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
1 godz. i 48 min temu
  • 3
Maja gra balony jakby w ITF grała a nie w finale Ronalda Gyrosa xD co za kompromitacja Polki xdd

#tenis #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: XD
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
24.05.2026, 08:20:28
  • 8
A tak w ogóle to czemu usyk nie walczy na wojnie tylko sobie boksuje?

#przegryw #wojna #boks #ukraina
Zartos_Larpiarz - A tak w ogóle to czemu usyk nie walczy na wojnie tylko sobie boksuj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 24.05.2026, 09:58:15 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: bo ma trójkę dzieci i to go zwalnia z tego obowiązku jak każdego innego w takiej samej sytuacji.
  • Odpowiedz
grzesiekniewazny_
grzesiekniewazny_
24.05.2026, 08:57:18
  • 3
#boks No to usyk pokonał już wszystkich ogromnych chłopów którzy powinni z nim wygrać ze względu na wymiary i zostali mu już tylko kabayel czyli taki przeciętny mistrz wagi ciężkiej oraz itauma czyli mały szybki cieżki. Teraz niech walczy z kabayelem a itauma w tym sam czasie z Danielem. Jak Usyk i Daniel wygrają to ostatnia walka między nimi albo z wilderem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 24.05.2026, 09:54:58 via Wykop
  • 0
@grzesiekniewazny_: jetem za, ale chciałbym żeby zawalczył też z Rico rewanż żeby ten niesmak ze słabą postawą rozgonić.
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:56:32
  • 16
Prawda jest taka, że tym przerwaniem walki to sędzia bardziej skrzywdził Usyka niż Rico #boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
24.05.2026, 00:48:30 via Wykop
  • 2
@szybkijakpoybany: Dokładnie, też uważam, że w ostatniej rundzie Usyk mógł wykończyć Holendra albo chociaż powalić go ze dwa razy, a wtedy wynik mógłby też iść w jego stronę.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
25.05.2026, 09:55:51 via Wykop
  • 0
@KacKuj1: Widziałem, choć ja miałbym "na gorąco" 105-103 dla Verhoevena po 11 rundzie.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
23.05.2026, 23:36:58
  • 15
Po pracy nóg Usyka widać najbardziej ząb czasu. Szkoda, że nie było 12 rundy, była spora szansa na nokaut a to byłaby niesamowita historia. I tak to, że znalazł drogę w 11 rundzie, to było wielkie, szkoda, że tak późno i szkoda, że teraz będzie tylko gadanie o sędzi. Lewy podbródek wchodził na pochylonego Holendra, szkoda, że było go nieco za mało przez większość czasu. Oby był rewanż i Usyk był lepiej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:44:22 via Wykop
  • 7
@kochamcovid: inna sprawa, że Rico wypluwał szczękę przy każdym zagrożeniu.
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:54:13 via Wykop
  • 2
@kochamcovid: w 4 też jak dostał czysty cios to od razu wypluł
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
23.05.2026, 23:30:53
  • 4
Karty punktowe
z fartem

#boks
Hissis - Karty punktowe
z fartem

#boks

źródło: HJCnP4jXUAA_Yd-

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:47:35 via Wykop
  • 0
@mck95: chyba najnormalniejszy komentarz jaki tu zobaczyłem po tej walce
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:12:27
  • 28
po c--j to przerywał, trzebabyło dać Usykowi normalnie wykończyć robotę, a tak to będzie p---------e że musiał mu sędzia pomóc #boks
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
Autor
23.05.2026, 23:19:29 via Wykop
  • 3
@6456475577677: obejrzyj na spokojnie, nie wygrywał zdecydowanie, może 1 punktem. Nie sugeruj się punktacją na transmisji
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
Autor
23.05.2026, 23:35:25 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: widziałeś karty punktowe?
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
Autor
23.05.2026, 23:41:19 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: https://wykop.pl/wpis/86225593/karty-punktowe-z-fartem-boks
@Hissis +4
Karty punktowe
z fartem

#boks
więcej
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
Autor
23.05.2026, 23:45:30 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: ochłoń człowieku
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended
23.05.2026, 23:24:56
  • 3
#boks ale niedzielni kibice zaczęli shitpostować na tagu :D
Jedynym wałkiem było to, że najwyraźniej walka miała nie kończyć się za szybko, więc Usyk zaczął walczyć od 10 rundy. Widziałem dużo gorsze przerwania walki przez sędziego (Knyba?), można to już było puścić do przerwy, ale pachniało by ciężkim KO w 12 rundzie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:30:24 via Wykop
  • 1
@PunIntended: zgadzam się, ale mógł puścić tą 12 rundę żeby właśnie zamknąć mordy wszystkim, a tak to po tej walce będzie p---------e.
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
23.05.2026, 23:10:14
  • 1
#boks dobra k---a, trafil go na amen, a pozniej byly kombinacje z wypluwaniem. Rozumiem ze tu polowa to konfederaci i ukraina to zło :D ale xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 23:17:07 via Wykop
  • 0
@krzysssss: zgadzam się, ale moim zdaniem tym przerwaniem to bardziej skrzywdził Usyka niż Rico.
  • Odpowiedz

3358

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 14:46:51 via Wykop
  • 6
@Gl1n4: 100 zł to stała stawka, ale tylko dla braci ukraińcow, dla ciebie Polaku to co najmniej jedno zero więcej.
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 23.05.2026, 14:50:34 via Wykop
  • 5
@DrKittens: różnica jest taka, że jakby to zrobił Polak to by dostał 5000 zł mandatu i sprawę sadową, a że był to brat ukrainiec to dostał po dobroci 100 zł i pewnie go jeszcze przepraszali, że mu głowę w ogóle zwracają.

584

Będzie też kaucja na "małpki" i butelki po winie

Będzie też kaucja na "małpki" i butelki po winie

Kaucję 50 groszy płacimy obecnie za butelki PET oraz za puszki. Wiceministra klimatu i środowiska, powiedziała, kiedy można spodziewać się decyzji o poszerzeniu systemu także na butelki po wódce - w tym małpki - oraz po winie.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 27.04.2026, 12:31:31
  • 178
  • #
    polska
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 28.04.2026, 14:49:44 via Wykop
  • 1
Małpki rozumiem, ale po winie to już głupota.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

882

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Cześć Mirki Szukając apki do usypiania córki, wszędzie odbijałem się od abonamentów i mikropłatności . Jakaś masakra , 60 zł na miesiac itp. Wziąłem więc sprawy w swoje ręce, trochę pokodziłem po godzinach i tak powstało BunnyBaby. Co jest w środku? Gdzie jest haczyk? Nie ma. Apka jest w 100% darmow

kobzkeny
z
wykop.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:55
  • 213
  • #
    chwalesie
  • #
    tatacontent
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    ios
  • #
    android
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany 11.04.2026, 22:37:16 via Wykop
  • 10
Apka do usypania dzieci XD ten gatunek nie ma przyszłości.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.09.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking