Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1705

Aktywiści którzy w Belgii nagrywali niszczenie figurek Jezusa

Piękny wywiad, prowadzący zapytał, czy tak samo postąpiliby z wizerunkiem proroka Mahometa albo gwiazdą dawida.

wokeulski
wokeulski
wokeulski
z
x.com
dodany: 30.03.2026, 07:16:08
  • #
    zachod
  • #
    tolerancja
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Nergalu miej jaja!
KawaJimmiego
z web.archive.org
  • 45

Komentarze (204)

najlepsze

Xagog
Xagog
Xagog
30.03.2026, 08:03:38 via Wykop
  • 551
To tylko potwierdza pewną niepisaną regułę życiową tego świata: jeśli nie oddajesz to cię będą bili.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mats-s
mats-s
mats-s
30.03.2026, 09:19:17 via Wykop
  • 28
@mariecziek: akurat tutaj słyszałem, że z tym policzkiem to jest wina tłumaczenia, bo dla nich to może być równie dobrze pośladek (coś jak cheek i buttcheek) i w domyśle miało być, że sprowokuj przeciwnika jeszcze raz i jak dalej będzie cię bił, to go wtedy potraktuj całym dobrodziejstwem inwentarza bojowego
  • Odpowiedz
reszta_z_potomstwa_kobiety
reszta_z_potomstwa_kobiety
30.03.2026, 09:25:21 via Wykop
  • 45
@mariecziek: zminusowali Cię, bo nie rozumieją że chrześcijaństwo polega na cancelowaniu łańcusza nienawiści, który się toczy po ludzkości od Edenu - przynajmniej od Kaina.

Na tyle, na ile mam w tym doświadczenie, jest to najcięższa z nauk Jezusa, zaraz po miłowaniu swoich nieprzyjaciół i błogosławieniu im. Trzeba całkowicie porzucić swoje ego. To jest codzienna walka ze sobą, o czym mówił Jezus: "jeśli kto chce iść za mną, niech się zaprze samego
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
30.03.2026, 07:47:37 via Wykop
  • 198
Zwykli oszczańcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
30.03.2026, 08:51:51 via Wykop
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RM_PL
RM_PL
30.03.2026, 08:52:39 via Wykop
  • 186
Niszczy się akurat symbole katolickie bo nie niesie to jakichkolwiek reperkusji a nawet można na tym zyskać w oczach "nowoczesnej widowni" jaka to jest wielka odwaga i walka z zaściankowością.
Gwiazdy Dawida czy Menory nie ruszać bo media szybciutko ogłosi światu, że jest się antysemitą. Symboli islamskich tym bardziej bo Muzułmanie dali jasny sygnał w postaci ataku na Charlie Hebdo. Ogólnie dzisiejszy "aktywista" to właśnie tchórz, który szuka najmniejszej linii oporu i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

text
text
30.03.2026, 12:20:09 via Wykop
  • 15
@RM_PL:
Z drugiej strony pokazuje jednak wyższość religii chrześcijańskiej, ponieważ dopuszcza krytykę. To akurat jest plus.
Religie gdzie jakakolwiek krytyka spotyka się z reakcję, gdzie prawie mozesz zginąć, to jednak zacofanie.
I od razu uprzedzam, że nie mam na myśli tego, że rozbijanie figurek to krytyka, tylko o szerszy kontekst i zmiany kulturowe.
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
30.03.2026, 15:29:13 via Wykop
  • 3
@psscp: Ok, jaki widzisz potencjał w islamie zachęcający do przyjęcia go, poza terrorem i przymusem?
  • Odpowiedz
inrain88
inrain88
30.03.2026, 07:52:43 via Wykop
  • 127

Komentarz usunięty przez moderatora

manstain
manstain
30.03.2026, 08:42:18 via Wykop
  • 86
Tacy sami "twardziele" są w Poslce, Negal też niszczyl Biblię i poklask GW ale Koranu żaden nie ruszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

po-ziomka
po-ziomka
po-ziomka
30.03.2026, 08:49:40 via Wykop
  • 45
@manstain: Nergał, jak zaczął chorować, to prosił o modlitwę (on lub jego matka, nie pamiętam dokładnie)
  • Odpowiedz
axl-rose
axl-rose
30.03.2026, 09:00:18 via Wykop
  • 25
@manstain: Mówią, że Black metal się już skończył, a ja uważam, że prawdziwy Black metal to się dopiero zacznie jak wejdzie ten antyislamski z palonymi meczetami na okładkach albumów.
  • Odpowiedz
soma-alinesa
soma-alinesa
30.03.2026, 07:40:15 via Wykop
  • 82

Komentarz usunięty przez moderatora

Blaskun
Blaskun
30.03.2026, 08:53:40 via Wykop
  • 52
@soma-alinesa: typowe lewaki
  • Odpowiedz
VibeUK
VibeUK
VibeUK
30.03.2026, 10:08:21 via Wykop
  • 12
@Blaskun: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
VibeUK - @Blaskun: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: BiS5rCGCcAEpGqk

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_krecik
Pan_krecik
Pan_krecik
30.03.2026, 09:22:34 via Wykop
  • 55

Komentarz usunięty przez moderatora

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
30.03.2026, 10:15:44 via Android
  • 2
@Pan_krecik: Wypadałoby leczyć przyczynę. Nie skutki.
  • Odpowiedz
Tytys_Bomba
Tytys_Bomba
30.03.2026, 08:42:28 via Wykop
  • 49
Ale to jest performens, walka z katotalibanem, czego nie rozumiesz prawaku faceciku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZjazdDoBazy
ZjazdDoBazy
ZjazdDoBazy
30.03.2026, 12:36:14 via Wykop
  • 4
@Tytys_B---a: Bardzo ubogi intelektualnie performens. Mam w dupie wszystkie religie, ale to tutaj swiadczy o niedojrzalosci ogladanych. Banda pajacow szukajacych tanim kosztem poklasku.
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
30.03.2026, 15:25:49 via Wykop
  • 2
@ZjazdDoBazy: To co napisał @Tytys_B---a jest najzwyklejszą ironią, a zachowanie tych pseudo-aktywistów to zwyczajny wandalizm.
  • Odpowiedz
jeden_z_gapiow
jeden_z_gapiow
30.03.2026, 08:32:59 via Android
  • 47

Komentarz usunięty przez moderatora

pol-scot
pol-scot
30.03.2026, 08:38:48 via Wykop
  • 45
Widać jak ich strach obleciał przy pytaniu o symbol mahometa... Barany...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
30.03.2026, 10:16:11 via Android
  • -5
@pol-scot: Sęk w tym, że to nie barany.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3309
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3097
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3128
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2945
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2461
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #usa
  • #europa
  • #ameryka
  • #niemcy
  • #ruskieonuce
  • #zalesie
  • #relacje
  • #incel
  • #zlodzieje
  • #slonce
  • #anglia
  • #zagranico
  • #zgnilyzachod
  • #burza
  • #niebo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking