Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kocham-pati-3

kocham-pati-3

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18836
  • Znaleziska 2010
  • Mikroblog 16826
  • Obserwujący 298
  • Obserwowane 1
kocham-pati-3
kocham-pati-3 12 min temu
  • 2
#tenis Nie płaczcie,Kostjuk ma jeszcze mecz o brązowy medal przed soba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 15 min temu
  • 4
#tenis no i git,brawo Mirra
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 1 godz. i 19 min temu
  • 1
#tenis Najgorszy jest wiatr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 1 godz. i 27 min temu
  • 0
#tenis Szarapowa dajesz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 19 godz. i 16 min temu
  • 1
#mecz Wszyscy na 0 z tyłu,no prawie wszyscy
kocham-pati-3 - #mecz Wszyscy na 0 z tyłu,no prawie wszyscy

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 21-24-10 Live FON.BET

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WaveCreator
WaveCreator
19 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@kocham-pati-3: Ale jednak wynik Włoch z Luksemburgiem to trochę wstyd jak na prawie całą połowę gry ;d

A Dania z pogromcami Nigerii, którzy z------i im kwalifikację do MŚ xD
  • Odpowiedz
avirant
avirant
19 godz. i 22 min temu
  • 517
Po Szwecji żałowałem, że nie jedziemy na mundial, myślałem, że mamy jakiś potencjał, te sparingi trochę poprawiły mi nastrój bo jednak g---o gramy.

#mecz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 19 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@avirant: przecież jedziemy na World Cup

  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3 19 godz. i 22 min temu
  • 4
#mecz ale to będzie chodziło na Mundialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 19 godz. i 27 min temu
  • 0
#mecz Karny,a teraz brak spalonego. Rumuni: brak karnego,jest spalony XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 20 godz. i 1 min temu
  • 1
#mecz Francja-Wybrzeże Kości Słoniowej dopiero jutro,ale już dziś można zacząć liczyć wiadomo kogo
kocham-pati-3 - #mecz Francja-Wybrzeże Kości Słoniowej dopiero jutro,ale już dziś moż...

źródło: 1717496760dd3b3c437a6419c31660e7

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 wczoraj, 14:10:18
  • 1
#mecz wyciągnęłam stare kolekcje,żeby choć trochę poczuć że Mundial za pasem..kiedyś to było
kocham-pati-3 - #mecz  wyciągnęłam stare kolekcje,żeby choć trochę poczuć że Mundial ...

źródło: 1000034107

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
przedwczoraj, 20:02:56
  • 1
Haiti-Nowa Zelandia, meczyk dla koneserów o 2 w nocy będzie, jak dobrze, że jestem bezrobotny i mogę zarwać nockę dla tego widowiska

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 przedwczoraj, 20:10:21 via Wykop
  • 2
@CzeczenCzeczenski: spora szansa,że to będzie ciekawsze niż mecze europejskich drużyn,które są zajechane jak zawsze sezonem klubowym,a tu jeszcze im każą grać w takie upały
  • Odpowiedz
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
przedwczoraj, 19:45:46
  • 2
#koszykowka #mecz ogląda ktoś te MŚ w kosza? Właśnie włączyłem i dzieje się grubo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3 przedwczoraj, 20:05:38 via Wykop
  • 0
@skalar_neonka: patrzylem na mecz z Mongolia,wedlug mnie nasi tragedia w obronie,Mongoly jedna zagrywka ich j----i,ale ja laik i może źle patrzylem,bo po meczu jeden z naszych mówił że mielismy top obronę
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3 przedwczoraj, 20:04:19
  • 1
#mecz Queiroz to ma dobrego agenta,eliminacje MŚ 2026 zaczynał jako selekcjoner Kataru,kończył jako selekcjoner Omanu,a na turniej jedzie jako selekcjoner Ghany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
wczoraj, 07:31:21 via Wykop
  • 1
@kocham-pati-3: @MrFryteczka FELIPE też nabiera dalej. Zostawmy bajer i bierzmy jakość lub nie przepłacajmy. Za Jerzego vel Jana U też mógłby być jakiś miłośnik Polek co trochę trenował i byłaby droga lipa po całości. Kto? https://sport.interia.pl/sportowe-zycie/news-o-zwiazku-polki-i-niemieckiego-gwiazdora-pilki-az-huczalo-dz,nId,7780991 On król gry z tyłu po FRANZU BE
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
wczoraj, 13:59:37 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: dobry przykład. Dobry paszport i jesteś nieśmiertelny
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3 przedwczoraj, 19:17:27
  • 0
#mecz orkiestra jak n--------a na meczu Walia-Ghana,najciekawszy aspekt tego meczu,ciekawe czy na MŚ też tak będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

511

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Po wielkich piłkarskich triumfach kibice wychodzą na ulice. Ale nie wszędzie to samo oznacza. Paryż: zwycięstwo i zamieszki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kr24.pl
dodany: 01.06.2026, 07:42:30
  • 101
  • #
    krakow
  • #
    francja
  • #
    pilkanozna
kocham-pati-3
kocham-pati-3 przedwczoraj, 14:40:24 via Wykop
  • 0
@NadiaFrance cc
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

745

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Na Węgrzech wskaźnik wynosi 204,56, co oznacza, że ceny żywności od 2015 r. więcej niż się podwoiły. W Estonii sięga 180, na Litwie 177, w Polsce 174. We Francji to 135.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 31.05.2026, 07:03:54
  • 99
  • #
    ceny
  • #
    inflacja
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
kocham-pati-3
kocham-pati-3 01.06.2026, 17:07:00 via Wykop
  • -1
@slonecznyupal: a po co wrzucasz Niemcy,Francję,UK,Włochy i Szwajcarię? Wiesz,że tam na żywność ludzie wydają 1/10 pensji,a w Europie Wschodniej 1/5?
kocham-pati-3
kocham-pati-3 01.06.2026, 11:40:23
  • 3
#tenis no i musiałbym znów napisać,że oglądamy typowe WTA ale boje się ostracyzmu XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina
01.06.2026, 11:57:05 via Wykop
  • 0
@kocham-pati-3: Pilnuj się, patrzę na Ciebie xD
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3 01.06.2026, 08:04:53
  • 9
#tenis Potapowa-Kalinskaja
kocham-pati-3 - #tenis Potapowa-Kalinskaja

źródło: 12k2a5

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ice-numero-cinq
ice-numero-cinq
01.06.2026, 08:49:41 via Wykop
  • 10
@kocham-pati-3:
ice-numero-cinq - @kocham-pati-3:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
01.06.2026, 09:02:41 via Wykop
  • 3
@ice-numero-cinq: @kocham-pati-3 @towmcik55 @M0ke @first ta postapova w skali @Lolenson1888 to 500 PLN/h, więc gra jak gra, ale za to dobrze wygląda;)
  • Odpowiedz

2085

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 300
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
kocham-pati-3
kocham-pati-3 31.05.2026, 20:22:43 via Wykop
  • 1
@jagoslau: jak nie był nigdy karana,nie miala kuratora rodzinnego itp,to na pewno nie dostanie więzienie/poprawczaka,bo sąd uzna że w takich miejscach dziewczyna może jeszcze bardziej się zdemoralizować,dostanie kuratora i nic wiecej
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Hałard Łep

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2026

    Komentator
  • VIP
    od 02.02.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking