Aktywne Wpisy



real_scoria +7
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





ja nie mogłem dokończyć testu, bo w między czasie miałem próbę samobójczą.
źródło: -
Pobierzźródło: 1000035652
Pobierzźródło: 1000019370
PobierzMimo wszystko życze żebyś potrafił dostrzegać dobre rzeczy na tym świecie i nimi sie cieszyć. Ludzie niestety swoim narzekaniem potrafią wszystko dewaluować i obrzydzać, zresztą każdy ma skłonność do bezceremonialnej konsumpcji która odbiera człowiekowi radość.
źródło: image
Pobierz