Hej, czy jest to ktoś kto wynajmował jakieś lepsze auto typu Mercedes, BMW itp na weekend we Wrocławiu i może polecić wypożyczalnie. Nie chce wtopić i mieć później jakieś problemy albo kary po kilka tysięcy. Czy to jest tak jak piszą na ich stronach że płacisz 1500 i masz auto na weekend czy nie ma tak dobrze?
#wynajemautwroclaw #wynajemauta #wroclaw
#wynajemautwroclaw #wynajemauta #wroclaw


















#pieniadze #gielda #oszczedzanie
Co ty chcesz pomnazac? Xd
Twoje pomnozenie kapitalu oni juz wycenili i uwzglednili w