Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sindram

sindram

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16382
  • Znaleziska 2590
  • Mikroblog 13792
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 10
ZodYakk
ZodYakk
ZodYakk
29.05.2026, 04:09:28
  • 44
Do kogo jestem podobny wizowie???

#bonzo #patostreamy
ZodYakk - Do kogo jestem podobny wizowie???

#bonzo #patostreamy

źródło: IMG_9354

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 29.05.2026, 07:55:38 via Wykop
  • 1
@ZodYakk: teraz?do mumi Ramzesa
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
27.05.2026, 04:00:10
  • 212
Idę sobie do kołchozu i typ z oczyszczania miasta sra w krzakach XD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 27.05.2026, 08:37:24 via Wykop
  • 2
@WolnyBLN: jak szewc! szambiarz bez kibla żyje
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
26.05.2026, 00:46:45
  • 949
PremeditatioMalorum

źródło: 1dfe419df6d395c7e6c2e02c0cdb15d5fdb86ec2c67b6ed552d717d2d1e27c59

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 26.05.2026, 06:08:05 via Wykop
  • 2
@PremeditatioMalorum: kościelna prukwy w dużym stopniu wyginęły z 15-20 lat temu. Teraz nawet starych bab masz mało w kościołach, a i dochody ojca dyrektora z rent spadły
  • Odpowiedz
sindram
sindram 26.05.2026, 06:11:36 via Wykop
  • 2
@Jasper666: dokładnie teraz są bardziej gwardią popisu. Masz jakieś manifestacje zwłaszcza w mniejszych miastach niż wawa to widzisz morze siwych czerepów
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.05.2026, 17:05:47
  • 58
Czyli jednak znowu wieś i hołota wybiera, tudzież odwołuje prezydenta

#krakow
Nighthuntero - Czyli jednak znowu wieś i hołota wybiera, tudzież odwołuje prezydenta
...

źródło: 1000027885

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 25.05.2026, 20:37:35 via Wykop
  • 1
@Nighthuntero: @ramirezvaca: ta jasne. Czyli wychodzi ze te potężne 2 procent które było przeciw odwołaniu, mieszka w centrum( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiadomo że ta elita powinna decydować kto rządzi Krakowem, a nie plebs z nowej huty
  • Odpowiedz
sindram
sindram 23.05.2026, 20:31:22
  • 1
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox
odcinek 4 aara bożego z black ice!
aar włoch
Podsumowanie boże nr 4. Kuciek dokończył wyzwalanie wysp brytyjskich i ostatecznie zmienił zdanie co do podbojów europejskich "kurła co ja będę robić do Barbarossy" więc zwyciężyła inicjatywa zajmowania całej Europy, obecnie padła Jugosławia, Irlandia, Grecja z wspaniała pomocą Włoch, Bułgaria jest chyba w trakcie. Te
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:31:50 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 130

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:32:04 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 131

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:32:18 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 132

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:32:33 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 133

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:32:46 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 134

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:33:02 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 136

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
23.05.2026, 20:33:16 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 135

Pobierz
  • Odpowiedz

399

Polska z najszybszym wzrostem realnych dochodów w 2025. Ktoś odczuł?

Polska z najszybszym wzrostem realnych dochodów w 2025. Ktoś odczuł?

W ostatnich dwóch latach w Polsce i Portugalii dochody gospodarstw domowych w ujęciu realnym rosły najszybciej w Europie.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 21.05.2026, 08:30:26
  • 209
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
sindram
sindram 22.05.2026, 10:03:29 via Wykop
  • 4
@cyganztorunia: major Suchodolski dostał bodajże 30 k jako dotacja covidowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapijawka
zapijawka
zapijawka
21.05.2026, 15:58:18
  • 11
#danielmagical to jest łeb xD #patostreamy
zapijawka - #danielmagical  to jest łeb xD #patostreamy

źródło: 1884

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 21.05.2026, 18:45:24 via Wykop
  • 1
@Targaryen77: licze na wielki pojedynek matkobijców na fame ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
21.05.2026, 14:16:04
  • 16
Wszystkie poważne i mniej poważne reprezentacje szykują się na mundial, ogłaszają kadry. A Polacy zostają w domu bo nie potrafili pokonać Szwecji, która zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie z dorobkiem 2 punktów. Teraz pretensje bo jedzie Curacao, a przecież Polakom ten mundial się należy xD nie nie należy, a za ostatnie kilka imprez to mam nadzieję że przez najbliższe 10 lat nigdzie nie pojadą aż się nie nauczą grać, albo chociaż
Vinizius - Wszystkie poważne i mniej poważne reprezentacje szykują się na mundial, og...

źródło: DtaNO-gWsAAJheP

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 21.05.2026, 18:29:41 via Wykop
  • 0
@k0n0p: ok, ale liga mistrzów trwa 8 miechów, a nie miesiąc może. Więc d-----------e meczy z Curacao jest bez sensu. Równie dobrze można całkowicie zrezygnować z eliminacji i zrobić giga turniej na 4 miechy do czego dąży FIFA.
  • Odpowiedz
sindram
sindram 21.05.2026, 14:51:59
  • 2
#gothic polecam protestować grę bożą https://gothiczek.pl/ fajne się klika, co prawda gra się świeża ale codziennie twórca coś dodaje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 349
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 20.05.2026, 19:35:17 via Wykop
  • 1
@wezsepigulke: daj se spokój chłop jebniety jest jak ten ukr w samochodzie i ta baba
  • Odpowiedz

6

"Przełomowa decyzja". Pierwsza transkrypcja aktu małżeństwa jednopłciowego

"Przełomowa decyzja". Pierwsza transkrypcja aktu małżeństwa jednopłciowego

Dokonano pierwszej transkrypcji aktu małżeństwa jednopłciowego - wynika z informacji przekazanych przez Rafała Trzaskowskiego

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 14.05.2026, 11:04:15
  • 33
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
sindram
sindram 19.05.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: potężna nielegalna furtka ( teraz już nie krzyczysz o konstytucji, typowa mentalność matki Pawlaka)przetrwa do utraty władzy przez ryżego kłamcę ( przypominam że k-------n mówił pół roku temu że tsue nie będzie nam niczego narzucać) PiS u władzy anuluje te nielegalne akty i jak będzie chciał to wsadzi do kryminału ministra MSWiA i samorządy które się pod tym podpisują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sindram
sindram 19.05.2026, 16:31:58 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: bełkotem to jest wasze tęczowe p---------e no i płacz już za kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sindram
sindram 19.05.2026, 18:33:27 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: ta ta, o tym finis demokracji to słyszę od 15 lat( ͡° ͜ʖ ͡°), p---------e dla swojej tłuszczy popisowej i nic więcej.
demokracja to najwyżej się degeneruje właśnie przez takie decyzje, bo każdy w p-----e ma rządy prawa i powstają alternatywne normy prawa, uznawane wg tego kto rządzi. No ale w Polsce już się ustawami zgodnymi z konstytucją nie rządzi, rządzi kaprys i rozporządzanie ergo
sindram
sindram 19.05.2026, 22:03:15 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: na razie Braun ma 7 procent. Prawdziwym zagrożeniem jest wojna popisowa, która niszczy ten kraj. Państwa dużo mniejsze nas rozgrywają dyplomatyczne, bo idioci wolą bic się między sobą zamiast na arenie zagranicznej mówić jednym głosem jak w normalnych państwach, jakieś sądy unijne nas rozstawiaja po kątach jakby to był ich prywatny folwark, gdzie poważane państwa zlewają ich coraz dalej idący dykat, który wykracza poza ich prerogatywy. Jedna ze stron
sindram
sindram 19.05.2026, 22:44:38 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: walcz z własnym chochołem dalej sam. W p-----e mam co tam Braun sobie myśli bo nigdy nie będzie premierem i to nie on zniszczy państwo, tylko między innymi twój ryży półbóg
sindram
sindram 20.05.2026, 08:42:48 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: nie głosuje wcale

267

"Nie podoba mi się". Dowódca NATO alarmuje ws. wschodniej flanki

"Nie podoba mi się". Dowódca NATO alarmuje ws. wschodniej flanki

"Dowódca sił NATO odpowiedzialnych za wschodnią flankę Sojuszu ocenił, że państwa członkowskie muszą być gotowe do obrony znacznie wcześniej niż w 2029 roku. Podczas konferencji bezpieczeństwa w Tallinnie niemiecki generał Ingo Gerhartz mówił o obawach państw graniczących z Rosją i potrzebie..."

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 18.05.2026, 07:19:28
  • 145
  • #
    nato
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    wojsko
  • #
    ruskimir
sindram
sindram 18.05.2026, 12:50:20 via Wykop
  • 3
@7502-6038: Ruskie się już mocno przyjechały na niedoszacowaniu możliwości Ukrainy, a że uczynią to drugi raz w przypadku NATO, to trzeba uważać ruskich za debili większych niż są. Obecnie są totalnie zajęci Ukrainą, a końca wojny nie widać. Spokojnie po tak wyniszczającej wojnie ruskie będą potrzebowali lat i to raczej nie 3 tylko 10, przy całkowicie zniesionych sankcjach by próbować uderzać na nato. Jeśli po Ukrainie czegoś na szybko spróbuję
sindram
sindram 16.05.2026, 16:16:27
  • 1
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox
odcinek 3 aara bożego z black ice!
aar japoński
Małe podsumowanie po sesji. Kuciek dokonał bezczelnego desantu w Dover po zlikwidowaniu przy pomocy Sztukasów, tamtejszych obrońców. Następnie dowiózł większość swoich dywizji pancernych i rozpoczął marsz na północ. Obyło się bez większych niespodzianek, więc tylko czas był decydujący. Na koniec sesji Panzerwaffe dotoczyła się pod Scapa Flow.
W
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:18:56 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:20:31 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 2121

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:20:50 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 1234

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:35:18 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 111

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:35:33 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 112

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:35:46 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 113

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:36:15 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 114

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:36:35 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 116

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:36:47 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 117

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:37:04 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 118

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:37:20 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 119

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:37:35 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 120

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:37:49 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 121

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:38:02 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 122

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
16.05.2026, 16:38:15 via Wykop
  • 0
@sindram:
sindram - @sindram:

źródło: 123

Pobierz
  • Odpowiedz
sindram
sindram
Autor
18.05.2026, 09:17:45 via Wykop
  • 1
@Reiter1906: no że 30-40 i jak widać na skrinach główne pancerne. A co do ataków Niemcy mieli przewagę lotniczą, to obtłukli myśliwce wroga, potem trochę poprawiali casami czy bombowcami, ale raczej skromnie, nie było większej pogrzeby. W ogóle samoloty są metą tego moda, musisz mieć tylko paliwa i lotniska, plus stack w który walisz nie może być totalnie przegięty. Samoloty są dość tanie, nawet i czteromotowe bombowce strategiczne, jak już
  • Odpowiedz
Famine
Famine
16.05.2026, 23:08:29
  • 54
WCZEŚNIEJ DAŁEM FEJKA OD GRAŻYNEK Z CSI ALE TO CHYBA NIE FEJK

#eurowizja
Famine - WCZEŚNIEJ DAŁEM FEJKA OD GRAŻYNEK Z CSI ALE TO CHYBA NIE FEJK

#eurowizja

źródło: temp_file1160781996573780272

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 16.05.2026, 23:10:58 via Wykop
  • 0
@Famine: j---c pejsate k---y, napluć im w ryj gdy ktoś ich spotka
  • Odpowiedz
sindram
sindram 16.05.2026, 22:13:29
  • 1
#eurowizja k---a żeby dawać jakieś punkty dla Malty to trzeba być upośledzony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2254

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 10:20:03
  • 177
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
sindram
sindram 16.05.2026, 21:52:06 via Wykop
  • 2
@Markok: nadal nikt w sprawie żyda poza jego babą nie został skazany( a w usa sądy nie są tak powolne jak u nas jak coś)( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś jest wysoko postawiony to są marne szanse na sprawiedliwość
Braand
Braand
16.05.2026, 21:00:17
  • 10
#eurowizja Co do Szemplinskiej to spiewac potrafi i to bardzo dobrze. Ale utwór totalnie nie trafiony mimo że wykonanie okej to takiego czegoś nie chce się słuchać poraz kolejny i kolejny, to już Blanka z swoim solo gdzie imo nie śpiewa najlepiej to jednak miało to coś co zachęcało ludzi do głosowania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 16.05.2026, 21:02:34 via Wykop
  • 0
@Braand: 100 procent racji, badziew o którym zapomina się po 2 minutach. Ale czy to znaczenie ? i tak będzie w------l jak zawsze, jury zawsze nas j---e dildosem
  • Odpowiedz
sindram
sindram 16.05.2026, 20:07:44
  • 2
#eurowizja chyba zagłosuje na serbską xardupę w ramach wsparcia uniwersum #gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buhaj67
Buhaj67
16.05.2026, 11:53:29
  • 5
Ja to mam rente…na moja chorobe

#lombard #panzlombardu
Buhaj67 - Ja to mam rente…na moja chorobe  

#lombard #panzlombardu

źródło: IMG_1073

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 16.05.2026, 17:56:55 via Wykop
  • 0
@Szr1h: @Aurezaliusz są komentarze pod filmikami od mieszkańców Drezdenka że ufolowa codziennie wynosi siate browaru z delikatesów centrum, i raczej wydaje mi się że to prawda
  • Odpowiedz
sindram
sindram 16.05.2026, 18:01:19 via Wykop
  • 0
@Ksemidesdelos: takie p---------e to jest naplucie w ryj ludzi którzy naprawdę są chorzy i cierpią. Wielu niewidomych, głuchych, kalekich etc chciałby zatrzymania postępu choroby/ cofnięcia się gdyby zrezygnowali z jednej rzeczy. Czy naprawdę trzeba nagradzać rentą ludzi którzy przez wiele lat walili gorzałę?! Dobry przykład to samo Drezdenko, lekko upośledzony Tomuś renty nie ma, bo ZUS ma go w pidzie, ale dla starej menelicy? A proszę bardzo !
  • Odpowiedz
sindram
sindram 16.05.2026, 18:08:13 via Wykop
  • 0
@Ksemidesdelos: tylko dlatego że niestety alkoholizm jest klasyfikowany jako choroba( zawsze można go wykreślić, homoseksualizm też był przecież klasyfikowany jako choroba, teraz nie jest, więc to nie jest żaden obiektywizm) menelica może dostać rentę. Dla mnie alkoholik, palacz z rozwalonymi płucami, czy zapasiony knur który nie może się ruszyć z chałupy, nie powinni dostać ani złotówki.
  • Odpowiedz
DonGrubas
DonGrubas
DonGrubas
13.05.2026, 13:54:01
  • 4
#lombard #panzlombardu

Lubię sobie obejrzeć lombard jako osoba która wychowywała się i uciekła z takiego środowiska, niesamowicie mnie bawi menellach który ciągle kłamie, a gdy tylko mówi, że kogoś szanuje to od razu dodaje powód "bo mu pomagają" (czyli dają coś za darmo) a za plecami wiadomo jak jest xD

Teraz mamy drugi zabawny kontrast - ufoludek który co drugi odcinek na kolanach ich błaga o kilka złotych
DonGrubas - #lombard #panzlombardu

Lubię sobie obejrzeć lombard jako osoba która wyc...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 13.05.2026, 23:53:55 via Wykop
  • 0
@DonGrubas: będzie ufol junior nr 2 tym razem z Paulinką, po grillu było cytując Piotrka kogucika, r u c h a n i e. Polecam się wsłuchać jak ufol gada z małą mi 5 minucie i 9 sekundzie, gdy myśleli że mikrofon ich nie uchwyci
  • Odpowiedz
sindram
sindram 15.05.2026, 09:57:14 via Wykop
  • 0
@Cr34n3: no to ona jest wyjątkowo gościnna w kroku, bo na filmie już kręci z ufoludem. A chłop z którym blondi zdradziła, wg części komentarzy pod filmikami( także umiarkowana wiarygodność) to ten który razem z daltonem p-----------ł hajs babci, chcąc wkupić się w jego łaski i zostać menadżerem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.11.2021

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking