@PremeditatioMalorum: kościelna prukwy w dużym stopniu wyginęły z 15-20 lat temu. Teraz nawet starych bab masz mało w kościołach, a i dochody ojca dyrektora z rent spadły
@Jasper666: dokładnie teraz są bardziej gwardią popisu. Masz jakieś manifestacje zwłaszcza w mniejszych miastach niż wawa to widzisz morze siwych czerepów
@Nighthuntero: @ramirezvaca: ta jasne. Czyli wychodzi ze te potężne 2 procent które było przeciw odwołaniu, mieszka w centrum( ͡°͜ʖ͡°) i wiadomo że ta elita powinna decydować kto rządzi Krakowem, a nie plebs z nowej huty
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox odcinek 4 aara bożego z black ice! aar włoch Podsumowanie boże nr 4. Kuciek dokończył wyzwalanie wysp brytyjskich i ostatecznie zmienił zdanie co do podbojów europejskich "kurła co ja będę robić do Barbarossy" więc zwyciężyła inicjatywa zajmowania całej Europy, obecnie padła Jugosławia, Irlandia, Grecja z wspaniała pomocą Włoch, Bułgaria jest chyba w trakcie. Te
Wszystkie poważne i mniej poważne reprezentacje szykują się na mundial, ogłaszają kadry. A Polacy zostają w domu bo nie potrafili pokonać Szwecji, która zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie z dorobkiem 2 punktów. Teraz pretensje bo jedzie Curacao, a przecież Polakom ten mundial się należy xD nie nie należy, a za ostatnie kilka imprez to mam nadzieję że przez najbliższe 10 lat nigdzie nie pojadą aż się nie nauczą grać, albo chociaż
@k0n0p: ok, ale liga mistrzów trwa 8 miechów, a nie miesiąc może. Więc d-----------e meczy z Curacao jest bez sensu. Równie dobrze można całkowicie zrezygnować z eliminacji i zrobić giga turniej na 4 miechy do czego dąży FIFA.
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
@przeciwko78: potężna nielegalna furtka ( teraz już nie krzyczysz o konstytucji, typowa mentalność matki Pawlaka)przetrwa do utraty władzy przez ryżego kłamcę ( przypominam że k-------n mówił pół roku temu że tsue nie będzie nam niczego narzucać) PiS u władzy anuluje te nielegalne akty i jak będzie chciał to wsadzi do kryminału ministra MSWiA i samorządy które się pod tym podpisują ( ͡°͜ʖ͡°)
@przeciwko78: ta ta, o tym finis demokracji to słyszę od 15 lat( ͡°͜ʖ͡°), p---------e dla swojej tłuszczy popisowej i nic więcej. demokracja to najwyżej się degeneruje właśnie przez takie decyzje, bo każdy w p-----e ma rządy prawa i powstają alternatywne normy prawa, uznawane wg tego kto rządzi. No ale w Polsce już się ustawami zgodnymi z konstytucją nie rządzi, rządzi kaprys i rozporządzanie ergo
@przeciwko78: na razie Braun ma 7 procent. Prawdziwym zagrożeniem jest wojna popisowa, która niszczy ten kraj. Państwa dużo mniejsze nas rozgrywają dyplomatyczne, bo idioci wolą bic się między sobą zamiast na arenie zagranicznej mówić jednym głosem jak w normalnych państwach, jakieś sądy unijne nas rozstawiaja po kątach jakby to był ich prywatny folwark, gdzie poważane państwa zlewają ich coraz dalej idący dykat, który wykracza poza ich prerogatywy. Jedna ze stron
@przeciwko78: walcz z własnym chochołem dalej sam. W p-----e mam co tam Braun sobie myśli bo nigdy nie będzie premierem i to nie on zniszczy państwo, tylko między innymi twój ryży półbóg
"Dowódca sił NATO odpowiedzialnych za wschodnią flankę Sojuszu ocenił, że państwa członkowskie muszą być gotowe do obrony znacznie wcześniej niż w 2029 roku. Podczas konferencji bezpieczeństwa w Tallinnie niemiecki generał Ingo Gerhartz mówił o obawach państw graniczących z Rosją i potrzebie..."
@7502-6038: Ruskie się już mocno przyjechały na niedoszacowaniu możliwości Ukrainy, a że uczynią to drugi raz w przypadku NATO, to trzeba uważać ruskich za debili większych niż są. Obecnie są totalnie zajęci Ukrainą, a końca wojny nie widać. Spokojnie po tak wyniszczającej wojnie ruskie będą potrzebowali lat i to raczej nie 3 tylko 10, przy całkowicie zniesionych sankcjach by próbować uderzać na nato. Jeśli po Ukrainie czegoś na szybko spróbuję
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox odcinek 3 aara bożego z black ice! aar japoński Małe podsumowanie po sesji. Kuciek dokonał bezczelnego desantu w Dover po zlikwidowaniu przy pomocy Sztukasów, tamtejszych obrońców. Następnie dowiózł większość swoich dywizji pancernych i rozpoczął marsz na północ. Obyło się bez większych niespodzianek, więc tylko czas był decydujący. Na koniec sesji Panzerwaffe dotoczyła się pod Scapa Flow. W
@Reiter1906: no że 30-40 i jak widać na skrinach główne pancerne. A co do ataków Niemcy mieli przewagę lotniczą, to obtłukli myśliwce wroga, potem trochę poprawiali casami czy bombowcami, ale raczej skromnie, nie było większej pogrzeby. W ogóle samoloty są metą tego moda, musisz mieć tylko paliwa i lotniska, plus stack w który walisz nie może być totalnie przegięty. Samoloty są dość tanie, nawet i czteromotowe bombowce strategiczne, jak już
Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...
@Markok: nadal nikt w sprawie żyda poza jego babą nie został skazany( a w usa sądy nie są tak powolne jak u nas jak coś)( ͡°͜ʖ͡°) jak ktoś jest wysoko postawiony to są marne szanse na sprawiedliwość
#eurowizja Co do Szemplinskiej to spiewac potrafi i to bardzo dobrze. Ale utwór totalnie nie trafiony mimo że wykonanie okej to takiego czegoś nie chce się słuchać poraz kolejny i kolejny, to już Blanka z swoim solo gdzie imo nie śpiewa najlepiej to jednak miało to coś co zachęcało ludzi do głosowania
@Braand: 100 procent racji, badziew o którym zapomina się po 2 minutach. Ale czy to znaczenie ? i tak będzie w------l jak zawsze, jury zawsze nas j---e dildosem
@Szr1h: @Aurezaliusz są komentarze pod filmikami od mieszkańców Drezdenka że ufolowa codziennie wynosi siate browaru z delikatesów centrum, i raczej wydaje mi się że to prawda
@Ksemidesdelos: takie p---------e to jest naplucie w ryj ludzi którzy naprawdę są chorzy i cierpią. Wielu niewidomych, głuchych, kalekich etc chciałby zatrzymania postępu choroby/ cofnięcia się gdyby zrezygnowali z jednej rzeczy. Czy naprawdę trzeba nagradzać rentą ludzi którzy przez wiele lat walili gorzałę?! Dobry przykład to samo Drezdenko, lekko upośledzony Tomuś renty nie ma, bo ZUS ma go w pidzie, ale dla starej menelicy? A proszę bardzo !
@Ksemidesdelos: tylko dlatego że niestety alkoholizm jest klasyfikowany jako choroba( zawsze można go wykreślić, homoseksualizm też był przecież klasyfikowany jako choroba, teraz nie jest, więc to nie jest żaden obiektywizm) menelica może dostać rentę. Dla mnie alkoholik, palacz z rozwalonymi płucami, czy zapasiony knur który nie może się ruszyć z chałupy, nie powinni dostać ani złotówki.
Lubię sobie obejrzeć lombard jako osoba która wychowywała się i uciekła z takiego środowiska, niesamowicie mnie bawi menellach który ciągle kłamie, a gdy tylko mówi, że kogoś szanuje to od razu dodaje powód "bo mu pomagają" (czyli dają coś za darmo) a za plecami wiadomo jak jest xD
Teraz mamy drugi zabawny kontrast - ufoludek który co drugi odcinek na kolanach ich błaga o kilka złotych
@DonGrubas: będzie ufol junior nr 2 tym razem z Paulinką, po grillu było cytując Piotrka kogucika, r u c h a n i e. Polecam się wsłuchać jak ufol gada z małą mi 5 minucie i 9 sekundzie, gdy myśleli że mikrofon ich nie uchwyci
@Cr34n3: no to ona jest wyjątkowo gościnna w kroku, bo na filmie już kręci z ufoludem. A chłop z którym blondi zdradziła, wg części komentarzy pod filmikami( także umiarkowana wiarygodność) to ten który razem z daltonem p-----------ł hajs babci, chcąc wkupić się w jego łaski i zostać menadżerem.
#bonzo #patostreamy
źródło: IMG_9354
Pobierz