Ostatnio oglądam sporo materiałów o USA Petera Santanello. Zasada materiałów dosyć prosta - jezdzi po najbiedniejszych stanach USA i rozmawia z ludźmi - ale sprawdza się znakomicie, bardzo polecam. Daje totalnie inną perspektywę niż np ogólnodostępne media.
Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w sklepie sprzedającym koszulki z moim projektem ;D Mój pierwszy wzorek dostępny w sklepach Medicine :D Jaram się fest :)
@Dolar_od_strony_przepompowni: Te podświetlenia grilla i logo marki (-‸ლ) Kiedyś była to domena wiejskiego tuningu i ledów z Tesco, montowanych w szparach po rdzy w Lanosach...
O co pan chce spytać? Pan nie słuchał prezentacji produktu? Pan nie słuchał, co ja myślę o kosiarce Parkside, panie redaktorze? Było wyraźnie powiedziane — 20 V, trzy tryby koszenia, funkcja mulczowania! Pan redaktor się ogarnie i słucha, co mówi prezydent działki. Mówię do pana, panie redaktorze.
Najzabawniejsze w tym wątpliwie rozwinietym portalu jest to, że nawet jeśli nic złego nie zrobiłeś to i tak nie wiesz od czego się odwołać bo wielka m0deracja nie raczy nawet wskazać określonego miejsca, które przepaliło im styki ( ͡º͜ʖ͡º)
@Sonny86: pewnie chodzi o USA wiec trzeba sprostowac ze to nie 13% a juz 15.2% bo sie rozmnazaja jak kroliki. To pewnie tez z tad procentowy wzrost zabojstw.
Znacie może coś podobnego o Polsce?
#filmydokumentalne #dokument #dokumentalne #youtube #usa
Sprawa dla reportera?