Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
silencer4321

silencer4321

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6772
  • Znaleziska 6165
  • Mikroblog 607
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
  • Dodane (11)
  • Komentowane (163)
  • Plusowane (433)
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
30.05.2026, 12:16:49
  • 661
Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu

#ukraina #wojna #rosja
CzeczenCzeczenski - Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu 

#ukraina  #...

źródło: 2302

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
30.05.2026, 12:22:25 via Wykop
  • 144
@CzeczenCzeczenski: w rosji to pewnie solidne 7/10
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
30.05.2026, 12:58:13 via Wykop
  • 16

Komentarz usunięty przez moderatora

lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1376
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
Autor
30.05.2026, 12:46:58 via Android
  • 435
@lubie-sernik: jedzonko
lubie-sernik - @lubie-sernik: jedzonko

źródło: 1000056336

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.05.2026, 12:47:46 via Wykop
  • 1401
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.


@lubie-sernik:
matixrr - >Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.

@lubie...

źródło: 53ff9b11fb99963265d7ba607f5511ee2792c629cc29881ebcd57bad4c4a00c7

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.05.2026, 06:43:31
  • 1093
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.

Przed atakami też byli pozbawieni ale fakt to fakt

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
15.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 137
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.


@Grzesiok: po co kacapom woda? Brak wódy wstrząsnąłby posadami imperium, ale wody?
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
15.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 161
@Grzesiok: już niedługo statystyka się będzie poprawiać,

  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.05.2026, 01:25:57
  • 209
J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣
wfyokyga - J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣

źródło: temp_file1823574231908574964

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.05.2026, 02:45:38 via Wykop
  • 138
@wfyokyga:
Na końcu wyjdzie, że to twoja wina, nie jej. XD
Jak mi moja zapchała kibel fusami od herbaty, bo je wrzuciła do kibla, zamiast normalnie, do śnieci, to finalnie ja byłem winny, ponieważ... to była moja herbata i ja ją piłem.
  • Odpowiedz
jonasz123
jonasz123
11.05.2026, 05:47:50 via Wykop
  • 89
@patryk-wuwuw: albo masz k------a wielkie liście w herbacie liściastej albo średnice rur jak na wschodzie, gdzie nie wrzucają papieru do kibla
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.05.2026, 00:58:33
  • 338
Zabawa ze starym trzeźwym
wfyokyga - Zabawa ze starym trzeźwym

źródło: temp_file5626452915949312506

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cocojambo210
cocojambo210
11.05.2026, 01:00:21 via Android
  • 71
@wfyokyga: Fajen :3
  • Odpowiedz
Golibroda85
Golibroda85
11.05.2026, 05:39:29 via Wykop
  • 415
@wfyokyga: Pamiętam jak ze starym się bawiłem w chowanego. Ja się chowałem, on przychodził pijany i się z matką szarpał.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
07.05.2026, 06:33:32
  • 1480
#matura #heheszki #polityka
piaskun87 - #matura #heheszki #polityka

źródło: 1000019138

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
07.05.2026, 06:50:38 via Wypiek
  • 646

Komentarz usunięty przez moderatora

StdPtr
StdPtr
StdPtr
07.05.2026, 07:31:22 via Wykop
  • 605
@piaskun87: ktoś z ekipy PR wystawił do pustej
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
07.05.2026, 01:40:09
  • 488
W------e
wfyokyga - W------e

źródło: temp_file3996893957731875234

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
07.05.2026, 01:42:37 via Wykop
  • 365
@wfyokyga: uwielbiam jak odpala szluga xd
  • Odpowiedz
evolved
evolved
07.05.2026, 01:43:01 via Wykop
  • 324
@wfyokyga: cokolwiek pił, palił i jakikolwiek ma telefon, mógłby zrobić zajebistą reklamę wszystkich tych trzech produktów xd
  • Odpowiedz
qeti
qeti
04.05.2026, 11:08:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
28.04.2026, 08:41:22
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
28.04.2026, 08:45:38 via Wykop
  • 97
@MagicznyMariusz: babcie 70 letnie teraz dają kosza zwykłemu 30 letniemu mirasowi, brutalna selekcja naturalna, w sensie mi, jemu może dają
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
28.04.2026, 09:52:00 via Wykop
  • 97
@centerario: To nie jest selekcja tylko mizoandria i mnóstwo kobiet ma takiego podejście że niecwazne co i jak - faceta to trzeba ebać i nawet często obrażać. Nawet na wykopie masz atencjuszki co wystarczy im napisać że piszą bzdury i bezwartościowe posty to za moment puszczą ci taką wiązankę że szkoda gadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pwolski93
pwolski93
27.04.2026, 12:43:36
  • 2
Hej - planujemy kupić działkę, która na granicy od północy ma 2 duże okazałe dęby - korona drzewa wchodzi na działkę wgłąb na 11- 12 metrów, jak daleko od tych drzew moglibyśmy stawiać płytę fundamentową? Czy byłyby problemy z uzyskaniem WZ ze względu na te drzewa? Czy ktoś miał podobny problem? #budowadomu #architektura #budownictwo
pwolski93 - Hej - planujemy kupić działkę, która na granicy od północy ma 2 duże okaz...

źródło: 111c7f08-77d2-4ddb-ad4c-238c5c3c1ad0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwolski93
pwolski93
Autor
27.04.2026, 15:39:44 via Wykop
  • 0
@p00tinMalpaRU: a możesz coś więcej napisać?
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
27.04.2026, 18:11:00 via Wykop
  • 0
@pwolski93: sprawdź czy gmina na terenie której leży wspomniana działka ma wydane plany ogólne. Jeżeli ma to sprawdź czy znajduje się na obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. A jak nie ma planów ogólnych to kwestia 2-3 miesięcy i będą uchwalone
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
24.04.2026, 08:38:43
  • 342
Porządkuję sobie ścinki czarnego filcu i przez przypadek chyba wyszła mi sztuka współczesna.

#tworczoscwlasna #przypadkowasztuka
Apaturia - Porządkuję sobie ścinki czarnego filcu i przez przypadek chyba wyszła mi s...

źródło: Ścinki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
24.04.2026, 08:46:13 via Android
  • 259
@Apaturia: "Permisywna Boleść Trwania MMCXXXVII", Apaturia 2026, okres filcowy
  • Odpowiedz
wrk0
wrk0
24.04.2026, 09:58:43 via Wykop
  • 28
@Apaturia: trzymam kciuki za te marzenia
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.04.2026, 01:49:56
  • 242
wfyokyga

źródło: temp_file7284071752966299833

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid618
dawid618
24.04.2026, 08:07:56 via Android
  • 10
@wfyokyga: łap plusa(。◕‿‿◕。) prychnąłem
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
24.04.2026, 08:40:57
  • 1608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
24.04.2026, 10:02:45 via Wykop
  • 425
@Mokebe_Testo: jest mnóstwo takich związków i nic nikomu do tego, dopóki dwie strony to akceptują.

  • Odpowiedz
megapogonka
megapogonka
megapogonka
24.04.2026, 10:35:24 via Wykop
  • 765
@Akuzativ94: u niego dwie strony akceptują, Anka i ten trener Latino xd
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
09.04.2026, 00:08:11
  • 1049
Krul bisnezu.

#wojna #iran #usa #izrael #pieniadze
Paradajek - Krul bisnezu.

#wojna #iran #usa #izrael #pieniadze

źródło: cope-session-still-going-hard-v0-4s1s8tw2y1ug1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
09.04.2026, 00:19:06 via Wykop
  • 252
jakie procesy myślowe


@niezawysoki: Przecież tam nie ma procesów myślowych, to tylko zwykły megafon.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
09.04.2026, 01:48:44 via Wykop
  • 277
@Paradajek:

kolejne epickie zwycięstwo

dwie pucie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
07.04.2026, 01:18:54
  • 550
aaaa wsciekies sie
wfyokyga - aaaa wsciekies sie

źródło: temp_file5301327812560886901

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donfallo
donfallo
07.04.2026, 01:21:37 via Wykop
  • 85
@wfyokyga: j---c do spodu
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
07.04.2026, 01:22:56 via Wykop
  • 623
@Marek_Tempe: Z kamerą wśród zwierząt
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
07.04.2026, 05:26:22
  • 3425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 2727
@enforcer: i ma kobita racje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
07.04.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 1276
@enforcer: pierwsze co to mi sie skojarzylo wlasnie: paczka parowek, 3 bulki, energydrink i setka albo p--o. Stabdardowy zestaw mariuszkow na budowe rano w sklepie jak sobie z nimi stoje przy kasie xD
  • Odpowiedz
text
text
31.03.2026, 07:40:07
  • 1394
Minął miesiąc od ataku na Iran, podsumujmy osiągnięcia USA:
1) Trump zaprzepaścił praktycznie jedyny plus wizerunkowy swojej prezydentury, czyli efekt sprawnego gracza po akcji w Wenezueli;
2) Pokazał, że USA jest niezdolne do dużej wojny samemu,
3) stracił wszystkie sojusze,
4) pokazał nieudolnośc USA w nowoczesnej wojnie, ośmieszył się przed Chinami,
5) zgromadził grupkę państw, które miały robić mu laskę, ale teraz nawet one przejrzały na oczy,
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonySiara
DzonySiara
31.03.2026, 07:41:06 via Android
  • 659
@text: Podsumowanie jest jedno, c---a osiągnięto prócz załamania gospodarki całego świata i wysokich cen.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
31.03.2026, 07:50:43 via Android
  • 921
@text: zapomniałeś o najważniejszym
Zjadacz_Mysli - @text: zapomniałeś o najważniejszym

źródło: 1000005540

Pobierz
  • Odpowiedz
OscarGoldman
OscarGoldman
31.03.2026, 04:51:06
  • 338
#heheszki
OscarGoldman - #heheszki

źródło: kotlet

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks
31.03.2026, 05:28:22 via Wykop
  • 240
@OscarGoldman: żeby być precyzyjnym to nie w dzieciach, a w jej miesiączce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
menelki
menelki
menelki
31.03.2026, 06:21:36 via Wykop
  • 66
@OscarGoldman: nigdy w taki sposób o tym nie myślałem. Teraz za każdym razem będę miał ten obraz przez oczami. Dzięki,
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
31.03.2026, 01:17:26
  • 443
wfyokyga

źródło: temp_file8173435669106153670

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chad-z-Boboli
Chad-z-Boboli
31.03.2026, 01:30:37 via Wykop
  • 168
@wfyokyga: Mapa obrazkowa bez hitlera na niemczech to nie mapa.
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
31.03.2026, 05:30:58 via Wykop
  • 164
@wfyokyga: białoruś to też taki gnom przebrzydły. Ewentualnie na szaro, bo brak danych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • http://mygamingtalk.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2013

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking