Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rukh

rukh

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33219
  • Znaleziska 8113
  • Mikroblog 25106
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 67
rukh
rukh 18.05.2026, 14:49:59
  • 0
Nieczytelny jest ten interfejs #allegro
Wszystko WIELKIE. Niewykorzystane przestrzenie, itd. Widok w postaci listy wiele nie zmienia.

Ja chciałbym widzieć listę produktów w postaci siatki, jak na takim Aliexpress, kilkanaście produktów naraz.
Istnieją jakieś skrypty? Czy AI byłoby wstanie napisać mi skrypt do "Tampermonkey". Prędzej wolałbym takie gotowce od społeczności.

#uxdesign #webdev
rukh - Nieczytelny jest ten interfejs #allegro
Wszystko WIELKIE. Niewykorzystane prze...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
18.05.2026, 15:06:57 via Android
  • 0
... i jeszcze to głupie AI jak jakieś uciążliwe toolbary do przeglądarek z lat 2000.
Jakbym chciał sobie zmienić przedział cenowy, to przecież jak byk mam te filtry po lewej.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
17.05.2026, 22:50:51
  • 351
tutaj postujemy memy takie co je lubicie. Ja zaczynam. Teraz wy
redorbiter - tutaj postujemy memy takie co je lubicie. Ja zaczynam. Teraz wy

źródło: 69e48b795ad9009833fedfdf9ceefd5830f2d07c9d5ea701116c79a2ea041fc9

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 18.05.2026, 08:10:53 via Android
  • 1
@redorbiter: Za długo karty płatniczej szukałem po kieszeniach, cyk, proszę czekać na pomoc.
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
11.05.2026, 17:09:26
  • 19
Gra roku wreszcie dostępna na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby ktoś 20 lat temu powiedział mi, że w 2026 będę grał w tą grę na 65 calowym oledzie, na najnowszej plejce to bym powiedział... że tak będzie bo ta gra jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
generator_beki - Gra roku wreszcie dostępna na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby ktoś 20 lat temu...

źródło: 1000026666

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 16.05.2026, 12:39:30 via Android
  • 0
@generator_beki: Oryginalny Gothic 1 wyglądał jak wyglądał, miał swój urok.
Jednak każde nowoczesne rozwiązanie - lepsze cienie, realniejsze odbicia, upiększone tekstury tafli wody, itd., odejmują grze tego uroku.

Podkreślają płaskość, niskie tekstury, a woda wygląda komicznie i nie pasuje do reszty.
Wieża Xardasa była zasłonięta mgłą, i miała być legendą dla większości.
Tereny dookoła wyglądają bardziej jak z plastiku.
  • Odpowiedz
Traxa
Traxa
Traxa
14.05.2026, 10:42:02
  • 0
Proszę, pomozcie. Chciałbym zainstalować jakiegoś linuxa czy coś innego w stylu ubuntu co nie zżera 90% zasobów laptopa na start i będe mógł grać w Gothica 1/2/3 i football manager 2012 i żeby był prosty. Da się tak? Krok po kroku jakby ktoś był chętny pomóc.. stawiam pizzę albo 4pak piwa dla chętnego :( aktualnie mam Windows 11 i
ja mam dysk ssd, 8 RAMu, i5 8300H 2.30 GhZ I gtx 1050
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 16.05.2026, 12:23:23 via Android
  • 0
@Traxa: Zobacz tematy:
- Linux Mint
- CachyOS
- Bazzite
- Windows 11 LTSC
  • Odpowiedz
sadrvedotin
sadrvedotin
sadrvedotin
12.05.2026, 14:04:15
  • 0
#laptopy pomóżta wybrać, zagubiłem się. Mam w domu relatywnie spoko PCka (13700K i 4070 super, 64GB RAM) na którym gram i robię co wymagające. Mam wyjazdową pracę i potrzebuje lapka na pobyty w hotelu. Głównie przeglądanie, obróbka zdjęć (CPU i rzadziej wsparcie GPU), nauka kodzenia po godzinach i takie adminowe p--------y. Zero obróbki video, gier czy CADów.
Trochę się bawie w obróbki danych w ramach nauki.

Potrzebuje 14", dobrych kolorów na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 12.05.2026, 16:49:24 via Android
  • 0
@sadrvedotin: Vivobook śmierdzi budżetową klasą.

Obadaj sobie tego Asusa:
  • Odpowiedz
rukh
rukh 12.05.2026, 18:53:32 via Wykop
  • 0
@sadrvedotin: Jeszcze takiego typu okazje niby były plusowane mocno:
https://www.pepper.pl/promocje/laptop-1273190
https://www.pepper.pl/promocje/laptop-1273215

Ale tu trzeba wstrzelić się w te promocje. Tutaj również AMD wypada słabo, względem tego Intela.

Ale widzę, ludzie w komentarzach narzekają. Trzeba byłoby się dogrzebać, co te laptopy i te procesory potrafią.
  • Odpowiedz
rukh
rukh 12.05.2026, 18:56:32 via Wykop
  • 0
@sadrvedotin: Już miałem się pytać, gdzie "ASUS Zenbook ux3404va" jest za 2500 zł.
A to używka.

Może i tak lepiej będzie?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
07.05.2026, 18:21:47
  • 0
Siemka wykopki.

Szukam laptopa do codziennych zadań (przeglądnie internetu, zadania w Excelu, Wordzie) ale też do okazjonalnego grania. Niestety kompletnie się na tym nie znam. Tzn. znam, wiem co jest do czego, ale kompletnie nie ogarniam co jest nowsze, co lepsze.
Generalnie znalazłem coś takiego i chciałem sie dowiedzieć czy jest coś to warte

https://www.x-kom.pl/p/1519354-laptop-15---16-asus-tuf-gaming-a16-ryzen-7-260-16gb-512+512-win11-rtx5070-165hz.html
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 12.05.2026, 17:08:37 via Android
  • 0
@Smietan01: Ze swojej strony zalecam zaglądać tutaj:

https://www.pepper.pl/grupa/laptopy?sortBy=new

Trafi się co jakiś czas jakaś jednodniowa okazja, którą żadne "Rankingi laptopów" nie wychwycą.
  • Odpowiedz
mechaos
mechaos
08.05.2026, 10:03:14
  • 0
Mireczki, pomóżcie proszę wybrać komputer dla rodziców tak do 3 tysięcy.

Komputer do użytku domowego, wiecie.. bank, YouTube i jakieś allegro.

Co im wziąć?

#laptopy #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 12.05.2026, 17:02:25 via Android
  • 0
@mechaos: ja rodzicom skombinowałem Mini PC z procesorem Intel N100 za 500 zł, jeszcze zanim premiera procesora N150 była.
Do podstawowych czynności niczego więcej nie trzeba. Filmy w 4K też uciąga. Nic nie ścina.
Wgrałem dodatek do przeglądarki "h264ify" na wszelki wypadek, który wymusza lżejszy format do wideo.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
09.05.2026, 14:05:13
  • 2
Kupiłem laptopa na promocji za 3650 zł. Asus tuf gaming a16 z procesorem ryzen 7 260, rtx 5060, 16 GB ramu i dysk SSD 512 GB. Podobnie wydajnościowy komputer to wydatek ok. 4500 zł bez monitora. Mam jeszcze 14 dni na ewentualny zwrot laptopa. Jest sens czy zostawić?

Planuje jeszcze dokupić monitor 27 cali. Przy stacjonarnym musiałbym kupić dwa monitory.

#laptopy #komputery #pcmasterrace #zestawkomputerowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 12.05.2026, 16:59:16 via Android
  • 0
@ArtBB: Na Pepperze wisiała ta promocja. Niektórzy tam narzekali na jakieś mankamenty z tym Asusem. I podobno są jakieś obejścia.
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
11.05.2026, 17:18:22
  • 0
Od ponad 6 lat praktycznie w nic nie grałem poza telefonem, ale chyba chciałbym do tego wrócić. Przy okazji może coś ponagrywać, porobić live’y i zobaczyć, czy ludziom w ogóle by się to oglądało. Jedyny problem taki, że seplenię XD

Pytałem, ChatGPT o laptop pod granie i streaming w budżecie 5–8 tys. i polecił coś takiego. Macie może jakieś lepsze pomysły?
#stream #twitch #laptop #laptopy
SaintWykopek - Od ponad 6 lat praktycznie w nic nie grałem poza telefonem, ale chyba ...

źródło: IMG_5475

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 12.05.2026, 09:31:42 via Wykop
  • 2
@SaintWykopek: Polecam zaglądać tutaj na Pepper, i kierować się opiniami i ocenami:
https://www.pepper.pl/grupa/laptopy?sortBy=new

Tydzień temu np. był taki bardzo fajny na promocji z grafiką RTX 5060 za 3700 zł:
https://www.pepper.pl/promocje/laptop-asus-tuf-gaming-a16-1272549
Była w nim jedna kość 16 GB RAM, czyli drugą trzeba było sobie samemu dokupić, jak i jakiś dodatkowy dysk 2TB na
  • Odpowiedz
rukh
rukh 12.05.2026, 16:42:57 via Android
  • 0
@gorzki99: Ja w swoim starym budżetowym Lenovo, skleiłem zawiasy do kupy.

Ale te takie metalowe zawiasy rurkowe, one z czasem się dokręcają i sztywnieją. Ja je lekko popuściłem kluczem, i psiknąłem smarem.
  • Odpowiedz

584

Tak kiedyś wyglądał internet

Tak kiedyś wyglądał internet

Komu to przeszkadzało?

magisterskie-rlip
z
start24.pl
dodany: 12.05.2026, 07:02:35
  • 157
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
rukh
rukh 12.05.2026, 16:10:33 via Android
  • 23
@wypok_wypok: Przypominam sobie o memie z 2017 roku. Pamiętam mniej więcej jej tekst. Google ma z tym problem aby wyszukać tego mema na podstawie wyszukiwanego przeze mnie tekstu. Dopiero Yandex sobie z tym poradził.

169

Na Wenus zachodzi zjawisko jak w kuchennym zlewie. Tylko skala jest absurdalna

Na Wenus zachodzi zjawisko jak w kuchennym zlewie. Tylko skala jest absurdalna

Okazuje się, że to, co dzieje się w atmosferze Wenus, ma fizyczny odpowiednik w zlewie kuchennym, kanale wodnym albo w rzece. Różnica polega po prostu na skali. Zamiast cienkiej warstwy wody mamy planetarny układ chmur z kwasu siarkowego, rozciągnięty na tysiące kilometrów.

koral_koloru_koralowego
z
spidersweb.pl
dodany: 12.05.2026, 10:40:56
  • 45
  • #
    kosmos
  • #
    wenus
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
rukh
rukh 12.05.2026, 15:59:33 via Android
  • 9
Zjawisko jak w kuchennym zlewie. Pierwsza myśl, to że AI często wpada na dziwne porównania.
Ale jak pomyślę, nie widzę lepszego przykładu.

Lejecie wodą na spód zlewu, to tworzy się takie koło gdzie woda uderza, a na krawędzi tego koła woda dopiero nabiera objętości, i jest wyraźna widoczna granica.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raul7788
raul7788
raul7788
11.05.2026, 10:55:24
  • 19
Żenująco słaby sezon. Jak ktoś oglądał tylko ten to na pewno się zniechęcił.
Taka namiastka pato celebryckiego programu. A może nie namiastka. Rozumiem wrzucenie jednej czy dwóch osób "obytych z kamerą", ale tu już był przesyt tego.

#thetraitors

O Pętli wiedziałem, o ukrytych i sekretnych prawdach XD też, ale to dopiero dziś zobaczyłem.
Take me out.
raul7788 - Żenująco słaby sezon. Jak ktoś oglądał tylko ten to na pewno się zniechęci...

źródło: HIB4vJxWMAA8E7v

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 11.05.2026, 11:16:22 via Android
  • 0
@dezereter16: ja właśnie teraz dałem na czarną. Nie wiem co to jest, i Wykop zaczął tym być zaspamiony.
  • Odpowiedz

1481

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

Dziś 9 maja! Abba Ojcze!

PIAN--A_A--KTYWNA
z
diecezja.pl
dodany: 09.05.2026, 04:16:48
  • 275
  • #
    2137
  • #
    papiez
rukh
rukh 09.05.2026, 19:41:17 via Android
  • 11
@villog: Mem sprzed 9 lat.

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 271
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
rukh
rukh 07.05.2026, 22:13:56 via Android
  • 0
@nieco: Fajnie, że dopiero przy trzecim akapicie skapnąłem się, że to bełkot AI :p

1820

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome pobiera na komputery użytkowników model Gemini Nano o rozmiarze 4 GB bez ich zgody bez opcji włączenia, bez opcji wyłączenia, bez pytania o pozwolenie.

KingaM
z
thatprivacyguy.com
dodany: 05.05.2026, 16:49:22
  • 273
  • #
    komputery
  • #
    chrome
  • #
    informatyka
  • #
    google
  • #
    sztucznainteligencja
rukh
rukh 06.05.2026, 10:50:07 via Wykop
  • 1
@scimotear: użyj GOOGLE GEMINI do tego, to ci odpowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
rukh
rukh 06.05.2026, 10:52:47 via Wykop
  • 1
@blackbird: Kilka lat temu testowałem Vivaldi. Miałem otwarte kilkanaście kart. Samo zmienianie pozycji tych kart na górnym pasku było sporym obciążeniem dla procesora, w porównaniu do Chrome, Firefox, Opera, itd.
rukh
rukh 07.05.2026, 21:23:49 via Wykop
  • 0
@bylemtampotwierdzam: @Baron_von_Koch @ssauczo_pauczo
Po wielu latach może warto wypróbować tego Vivaldiego.

Dowiedziałem się właśnie, że w 2024 roku zrezygnowali z pełnego Javascryptu dla ich całej przeglądarki. W 2019 roku, kiedy testowałem ostatnim razem Vivaldi, ich przeglądarka potrafiła mocno obciążać procesor, właśnie przez to, że cały interfejs był traktowany jako HTML.

Mam tutaj jeszcze animację zachowania kart w 2019 roku:
rukh - @bylemtampotwierdzam: @BaronvonKoch @ssauczo_pauczo 
Po wielu latach może wart...

źródło: Vivaldi zakladki 25ms

Pobierz
rukh
rukh 07.05.2026, 21:25:09 via Wykop
  • 0
Dla porównania Firefox, Opera i Chrome działały bez zacinania wtedy.
rukh - Dla porównania Firefox, Opera i Chrome działały bez zacinania wtedy.

źródło: Firefox zakladki 25ms

Pobierz
rukh
rukh 07.05.2026, 21:56:18 via Wykop
  • 0
Ale bajer. Można sobie przykładowo ukryć ikony na pasku kart w tym Vivaldi.

Ja kiedyś używałem przeglądarki Opera, jeszcze jak Vivaldi też miał swoje problemy w działaniu.
Opera, jak i Vivaldi mają coś takiego jak "Gesty myszy", np. ruchem myszy w dół ↓, gdy trzymasz prawy przycisk myszy, zamyka otwartą kartę. W Vivaldi jest to bardziej konfigurowalne, bo można przypisać dowolny gest dla różnych funkcji (np. przełącz na prawą/lewą kartę). W Operze
rukh - Ale bajer. Można sobie przykładowo ukryć ikony na pasku kart w tym Vivaldi.

J...

źródło: image

Pobierz

31

Filmiki z Worms 2 w 4K odrestaurowane przez arhn.eu

Filmiki z Worms 2 w 4K odrestaurowane przez arhn.eu

Są to odtworzone w 4K rekreacje oryginalnych filmików z gry, stworzone w oparciu o oryginalne pliki projektów Team 17.

murison
z
youtube.com
dodany: 05.05.2026, 09:31:29
  • 6
  • #
    gry
  • #
    staregry
  • #
    retrogaming
  • #
    lata90
  • #
    nostalgia
  • #
    feels
rukh
rukh 06.05.2026, 00:21:19 via Android
  • -1
W oryginale krawędzie były grubsze. Nie wiem, po co je zwężać, bo 4K? Moim zdaniem, krawędzie powinny być proporcjonalnie do reszty tak samo grube, jak w starej wersji.
Nie wiem. Bez tych grubych krawędzi wygląda bardziej sterylnie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

430

Dodałem Morele.net, RTX 5080 kosztuje 657 PLN więcej niż w Niemczech

Dodałem Morele.net, RTX 5080 kosztuje 657 PLN więcej niż w Niemczech

Siema! Właśnie dodałem Morele.net do trackera, pierwsze dane są w: RTX 5080 TUF: 6.588 PLN vs 5.930 PLN - 657 PLN różnicy RTX 5070 Ti: 4.499 PLN vs 3.881 PLN - 618 PLN różnicy Polskie tłumaczenie i alerty w PLN też gotowe. X-kom w drodze

iluvdata
z
pricesquirrel.com
dodany: 03.05.2026, 14:43:08
  • 80
  • #
    gpu
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    cebudeals
rukh
rukh 04.05.2026, 13:03:19 via Wykop
  • -2
@menmikimen: Są usługi, gdzie polski kurier przejmuje paczkę w niemieckim Zgorzelcu, jak np. Bodycar.
rukh
rukh 05.05.2026, 07:57:07 via Wykop
  • 0
@zetisdead: Widzę dopiero teraz, że się powtórzyłem z wpisem po tobie ...

@saweko a ja Pendrive z niemieckiego Mediamarktu (Pepper), bo nie doczekałem się promocji w Polsce.
HardWax
HardWax
03.05.2026, 08:13:18
  • 1946
#memy #pcmasterrace
HardWax - #memy #pcmasterrace

źródło: 27

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 03.05.2026, 21:26:09 via Wykop
  • 0
Mini PC są ciekawym wyborem. Jak tutaj na niemieckim Pepperze ktoś wskazał na Aliexpress ciekawy model.
Tanie, "przenośne", zampontujesz pod biurko, i ci nie hałasuje bezpośrednio spod klawiatury jak laptopy.
  • Odpowiedz
rukh
rukh 02.05.2026, 01:08:46
  • 1
Program Handbrake wiele się nie zmienił.
Jest teraz kodek AV1 dostępny. Ale filmy nie zawsze są mniejsze od H.255. Teraz nie ma sensu go używać, kiedy wielu funkcji brak.

Teraz mi Gemini napisał skrypt do zmniejszania plików wideo z telefonu, z równoczesnym ich stabilizacją - przy użyciu wbudowanych funkcji w FFMPEG. Troszkę sam się pobawiłem zmianą różnych wartości, aby uzyskać kompromis stabilnego obrazu i ostrości.

Jak nagrywacie spacery po lesie, czy nagrywacie będąc w aucie,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
02.05.2026, 09:18:10 via Android
  • 0
@kontodotestowania: AV1 preset 4, RF 30.
Przy w miarę delikatnej stabilizacji obrazu, pliki jeszcze mniej ważą.
Wykorzystuję "SVT-AV1" (libsvtav1).

Stabilizację mam
  • Odpowiedz
rukh
rukh
Autor
03.05.2026, 19:25:37 via Wykop
  • 0
Trochę się pobawiłem.
Z FullHD zmniejszam rozdzielczości do 864p lub 936p, zależy od ostrości pierwotnego nagrania.
Z HD do 576p lub 648p.

Z 1080p na 720p jednak się wiele traci.
To myślę z 4K schodzić na 1800p po obróbce, Do 1440p przy słabszej jakości nagraniach - szczególnie te nocą.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
30.04.2026, 09:58:54
  • 27
#przegryw #gta #chwalesie
GTA SAN ANDREAS ukończone na 100%. Męka pańska zakończona. GTA SA na 100%, GTA IV na 100%, GTA IV TLAD na 100%, GTA IV TBoGT na 100%, GTA V na 100%. Teraz jestem już pełnoprawnym przestępcą.
Felixu - #przegryw #gta #chwalesie
GTA SAN ANDREAS ukończone na 100%. Męka pańska zak...

źródło: 8001

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 30.04.2026, 12:42:22 via Android
  • 0
@Felixu: W końcu możesz wsiąść w czołg, który od teraz zawsze będzie zaparkowany na Grove Street.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >

Konrad

  • Cześć 👋
  • Tarnów
  • https://wykop.pl/tag/altsynth

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking