Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
psejko
Profil firmowy

psejko

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4835
  • Znaleziska 961
  • Mikroblog 3874
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 81
  • Dodane (3)
  • Komentowane (291)
  • Plusowane (3580)
mimik739
mimik739
przedwczoraj, 10:01:52
  • 123
#gielda

Kiedy zadajesz pytanie... jak zostać milionerem na smieciuszkach
mimik739 - #gielda 

Kiedy zadajesz pytanie... jak zostać milionerem na smieciuszkach

źródło: 5189

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 10:29:22 via Wykop
  • 12
@mimik739: kopać kopać
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
przedwczoraj, 14:28:32 via Wykop
  • 4
jak zostać milionerem na smieciuszkach


@mimik739: Proste, wystarczy być multimilionerem.
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
przedwczoraj, 09:45:37
  • 28
#gielda

Kupowanie spolek w momencie, gdy na tagu pojawiaja sie wpisy „dlaczego to tak spaduo???” zajebiscie sie sprawdza jako moment na kupowanie 👋
Zulf - #gielda

Kupowanie spolek w momencie, gdy na tagu pojawiaja sie wpisy „dlaczeg...

źródło: IMG_6914

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zulf
Zulf
Zulf
Autor
przedwczoraj, 10:16:54 via iOS
  • 1
@breakdown1: kupione 21.04-29.04 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mk321
mk321
przedwczoraj, 13:02:05 via Wypiek
  • 0
@Zulf ciii nie psuj tego co działa.

  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
przedwczoraj, 10:31:08
  • 515
putin pojechał do chin żeby udawać że rosja coś znaczy i podczas wizyty:

- nie zalatwili umowy na gaz
- ruska gielda na czerwono
- xi puścił taniec łabędzi puszczany na rozpad zsrr i zmianę władzy xD

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
przedwczoraj, 10:48:51 via Android
  • 204
@robertkk:
jast - @robertkk:

źródło: 1000039019

Pobierz
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
przedwczoraj, 10:49:36 via Wykop
  • 215
- xi puścił taniec łabędzi puszczany na rozpad zsrr i zmianę władzy xD


@robertkk: serio? xD Jest jakiś filmik z tego?
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 07:04:54
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
MarcinHulaka
MarcinHulaka
przedwczoraj, 12:16:58 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: to niech chociaż pokaże gachowi matki jak się ją obraca, ale tak porządnie.
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
przedwczoraj, 07:17:18
  • 1585
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
przedwczoraj, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
przedwczoraj, 08:36:24 via Wykop
  • 422
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
przedwczoraj, 03:51:55
  • 121
#heheszki #gry
jabol6000 - #heheszki #gry

źródło: 1000008635

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5
przedwczoraj, 05:16:28 via Wykop
  • 9
@jabol6000: married to debuff
Married i father z byle kim to tez kazdy glupi umie
Businessman o ile nie succesful to tez c--j
Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy
przedwczoraj, 05:51:11 via Wykop
  • 63
Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)


@T0pi5: "Posiadam swoją posiadłość – domek drewniany".
Glikol_Propylenowy - >Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)
...

źródło: krzysztof-kononowicz-1-1-1408x1000

Pobierz
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
przedwczoraj, 04:50:16
  • 39
Śniadanko chłopskie.

#gotujzwykopem #jedzenie
Krzewiciel_prawdy - Śniadanko chłopskie.

#gotujzwykopem #jedzenie

źródło: 754

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
przedwczoraj, 05:01:01 via Wykop
  • 18
Za mało węgli.


@andrzej-andrzej3: dla ciebie za mało, dla niego w sam raz
kto będzie jadł to śniadanie?
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
Autor
przedwczoraj, 06:01:14 via Wykop
  • 3
@R4zziell: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
yosoymateoelfeo
yosoymateoelfeo
yosoymateoelfeo
19.05.2026, 08:26:17
  • 669
#tvrepublika #bekazpisu #polityka
yosoymateoelfeo - #tvrepublika #bekazpisu #polityka

źródło: as5s2i

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
19.05.2026, 08:27:32 via Wykop
  • 24
@yosoymateoelfeo: Przypomina mi się tekst z dokumentu o Kellogu (tym od płatków)

Ja tylko masowałem prostatę.
Prostata nie stoi!
  • Odpowiedz
Arluk
Arluk
19.05.2026, 12:36:45 via Wykop
  • 35
asystentka pomagała grubasowi pasek nawinąć na spodnie


@CrokusYounghand: chyba bumerangiem
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
19.05.2026, 08:38:44
  • 863
To jest niesamowite.

To jest k---a niesamowite kogo Polaki wpuściły na najwyższy urząd w tym antyludzkim państwie.

Powiedzcie proszę, że dałem się złapać na fejka AI.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - To jest niesamowite. 

To jest k---a niesamowite kogo Polaki wpuściły na na...

źródło: image_picker_A9D7F9C9-3BD2-4356-8BC6-161EC3BC36CD-52195-00000FF0FA307065

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buntowniczaczupakabra
buntowniczaczupakabra
19.05.2026, 09:12:22 via Wykop
  • 843
@Warcomx: Patologia aż się wylewa z tego zdjęcia... :(
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
19.05.2026, 09:29:52 via iOS
  • 749
@xer2--her: fajnie mariusz, czujesz dumę z patusa prezydenta ściskającego się z innymi patusami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
19.05.2026, 07:18:53
  • 973
انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret meczetu Al-Masdżid al-Haram, 2027, bobkoizowane)

#heheszki
Sultan_Heheszkuw - انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret ...

źródło: 1000046839

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
19.05.2026, 07:29:36 via Android
  • 395
@Sultan_Heheszkuw: eee Abdul, emir tam zapina Ankę na wieży!
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
19.05.2026, 08:09:10 via iOS
  • 293
@Sultan_Heheszkuw: ejj patrzcie jakis chlop zapina Anke na wiezy
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
18.05.2026, 13:57:35
  • 20
#przegryw ludzie to drapieżniki, gardzące słabszymi jednostkami w stadzie. Współcześnie ludzie wyzbyli się naturalnej żądzy eliminowania słabszych od siebie, ale nadal instynktownie nie darzą sympatią jednostek takich jak ja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigon
Strigon
18.05.2026, 14:17:20 via Wykop
  • 8
Współcześnie ludzie wyzbyli się naturalnej żądzy eliminowania słabszych od siebie


@Arutam2002: jeśli da się ludziom do tego warunki, można te instynkty przebudzić
Strigon - >Współcześnie ludzie wyzbyli się naturalnej żądzy eliminowania słabszych od...

źródło: 18052026161537

Pobierz
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
19.05.2026, 07:10:19 via Wykop
  • 1
@feeling-of-justice: ano, darwinizm społeczny nie jest prawdą, więc może zmienię swoją wypowiedź, można stworzyć tak skrajne warunki żeby człowiek zrobił dowolną rzecz, ale to nie oznacza że już taki zostanie
  • Odpowiedz
omega33
omega33
18.05.2026, 14:14:32
  • 191
Dlaczego musimy zwalczać kobiety na świętych tagach? Odpowiedź jest prosta, bo gdziekolwiek wchodzą kobiety, zaczyna się spermiarstwo; a potem kobiety dostają specjalne traktowanie i na koniec cała społeczność traci swoją integralność, kulturę i zatraca swoją historię. Przeżywałem to wiele razy na kilku różnych forach. Te kobiety szukające atencji, nie są tutaj po to, aby się z wami ożenić. Ona tutaj szuka jedynie emocji i walidacji, której nie dostaje tak często od chada.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
18.05.2026, 14:17:43 via Wykop
  • 55
@omega33: dobrze powiedziane, niestety z uwagi na fakt że walka ze spermiarstwem oznacza walkę z instynktem zaszywanym przez ewolucję w podświadomości od miliardów lat, nie jest to łatwe zadanie, niektórzy nawet powiedzą że niemożliwe, spermiarze zawsze beda podbijać atecnje różowym, różowe z tego powodu będa miały inną percepcję rzeczywistości niż przegrywy, o symetrii nie może być mowy
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_
18.05.2026, 14:22:17 via Wykop
  • 54
@omega33: Moim zdaniem powinna być weryfikacja dowodem osobistym w celu odsiania kobiet z internetu. Internet powinen być tylko dla mężczyzn, kobiety powinny wchodzić do internetu za zgodą mężczyzn w celu zrobienia zakupów, bądź zarezerwowania miejsca w restauracji. Ogólnie wszystkie zdjęcia i video kobiet powinno zniknąć. Kobietę powinno być tylko widać w życiu rzeczywistym ubraną w burkę.
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 765
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 238
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
Ix__xI
Ix__xI
Ix__xI
15.05.2026, 10:52:45
  • 20
#przegryw
Ix__xI - #przegryw

źródło: Nigdynicniewartoniewarto

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ix__xI
Ix__xI
Ix__xI
Autor
15.05.2026, 10:55:46 via Wykop
  • 8
@DowodyDoWody: Bóg dał, Bóg wziął
  • Odpowiedz
Kotki_Telemarka
Kotki_Telemarka
15.05.2026, 10:58:20 via Wykop
  • 6
@Ix__xI: @DowodyDoWody
KotkiTelemarka - @Ix_xI: @DowodyDoWody

źródło: 7ea8e3a2-34cb-4abd-9826-9abf55a00a76

Pobierz
  • Odpowiedz
chamik
chamik
15.05.2026, 11:38:32
  • 132
Jednorazowe wyniki nic nie zmieniajo. To nadal sklep Społem bez ogrzewania.

#heheszki #meczennicydino #gielda
chamik - Jednorazowe wyniki nic nie zmieniajo. To nadal sklep Społem bez ogrzewania.
...

źródło: 63f69cc172a90a3d07dba383d83df3bc08ba6306cb443623493c879087e6115b

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
15.05.2026, 11:47:56 via Wykop
  • 63
@chamik: "Pani Heleno, co to ekskrementy?"
  • Odpowiedz
chamik
chamik
Autor
15.05.2026, 11:59:25 via Wykop
  • 19
@pmaniek: każdy mem to większy popyt na pamięciorze
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
15.05.2026, 11:27:28
  • 285
Ten budynek w barwach rosyjskiej flagi wygląda bardzo symbolicznie, wręcz poetycko.
#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - Ten budynek w barwach rosyjskiej flagi wygląda bardzo symbolicznie, wręcz poe...

źródło: image_picker_3E049DEA-EBDE-4AA5-ADD9-27491F23CC5A-10167-0000022E8196FCFD

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nusantara
Nusantara
15.05.2026, 11:45:04 via Wykop
  • 261
@dqdq1: wygląda jak screen z gry post-apo
  • Odpowiedz
Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
15.05.2026, 11:47:56 via Wykop
  • 131
@Nusantara: i to jeszcze z grafiką sprzed 15 lat xd
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.05.2026, 06:43:31
  • 1093
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.

Przed atakami też byli pozbawieni ale fakt to fakt

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
15.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 137
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.


@Grzesiok: po co kacapom woda? Brak wódy wstrząsnąłby posadami imperium, ale wody?
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
15.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 161
@Grzesiok: już niedługo statystyka się będzie poprawiać,

  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
13.05.2026, 04:20:36
  • 265
#polityka #bekazpisu
Wszystko git, dobrze robił, można się rozejsc
RKN_ - #polityka #bekazpisu
Wszystko git, dobrze robił, można się rozejsc

źródło: Screenshot_20260513_061915_Opera

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.05.2026, 04:54:14 via Wykop
  • 249
@RKN_: tak to jest jak się jest przygłupim bokserem, katolem z goralenvolk
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
13.05.2026, 05:58:27 via Wykop
  • 66
@Aldona_Lipska: może to i prawda co napisałeś ale za to awanturuje się n------y w samolocie. Słowem, wzór człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________
13.05.2026, 05:09:09
  • 1568
_______________________

źródło: temp_file5506585141611264367

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
13.05.2026, 06:14:58 via Wykop
  • 493
@_______________________:
Tłumaczone setki razy, chodzi o podwyżkę albo awans szczególnie jeśli jest to koniec miesiąca miesiąca, wtedy działa to najefektywniej

  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
13.05.2026, 06:29:24 via Wykop
  • 401
@Nighthuntero: a zwłaszcza tuż przed końcem pracy to zawsze chodzi o podwyżkę lub awans( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 179
  • Strona 1 z 179
  • >
  • uzytkownik poza realnymi możliwościami zramowania
  • warszaua
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 25.01.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 22.06.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking