Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_Oski

Pan_Oski

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9108
  • Znaleziska 1392
  • Mikroblog 7716
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 37
baemaj
baemaj
wczoraj, 14:25:48
  • 15
posprzątałam, a teraz weekend. :*
baemaj - posprzątałam, a teraz weekend. :*

źródło: IMG_0872

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski wczoraj, 16:22:18 via Wykop
  • 1
@baemaj: czas na leniuchowanie :*
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
24.06.2026, 17:25:41
  • 12
Treść została usunięta.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 12:31:50 via Wypiek
  • 1
@baemaj treść została przywrócona
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 15:37:47 via Wykop
  • 1
@baemaj: ale u Białka mam znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 18:32:33 via Wykop
  • 1
@baemaj: ups, wydało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski wczoraj, 09:48:44 via Wypiek
  • 0
@baemaj to już słodka tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 21:44:01
  • 2
Manieczki ładnie jadą z Niemcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
przedwczoraj, 18:21:35
  • 0
#gta Pozdro
Lujdziarski - #gta Pozdro

źródło: 1000057953

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 18:32:17 via Wykop
  • 3
@Lujdziarski: jakie były w tamtych czasach zarobki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 14:57:21
  • 1
Czemu właściwie taki tytuł wychodzi na początku tylko na konsole, jaki jest w tym sens?
#gta6 #gry #gta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 18:12:59 via Wykop
  • 1
@JanDzbanPL: bo większy zysk mają z konsolowców niż z #pcmasterrace
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
przedwczoraj, 16:49:49
  • 12
Gracze znaleźli laskę z okładki GTA VI. Nazywa się Gabriela Chiquin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gta6 #gta #gry #ladnapani #ciekawostki
Larsberg - Gracze znaleźli laskę z okładki GTA VI. Nazywa się Gabriela Chiquin ( ͡° ͜...

źródło: GTA

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 18:07:11 via Wykop
  • 1
@Larsberg: mhmm latina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 12:41:41
  • 3
Ja już czekam a wy jak tam? XD

#ps5pro #gry #gta #gra6
donatien-de-sade - Ja już czekam a wy jak tam? XD

#ps5pro #gry #gta #gra6

źródło: IMG_7776

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 13:33:36 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: gratulacje, ale moja córka studiuje prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Adiqus
Adiqus
Adiqus
przedwczoraj, 13:11:44
  • 20
Cała ta afera wokół braku płyty w opakowaniu #gta6 (draństwo) uświadomiła mi, jak wiele ludzi:

1. nie wie, że na konsolach wciąż istnieje fizyczna dystrybucja i myślą że jest jak na PC;
2. myśli, że jak już gra wyszła fizycznie na konsoli, to przypisuje się ją do konta, jak Steam na PC;
3. myśli, że jak płyty to CD lub DVD (i jak to się niby ma zmieścić? na 30 płytach?);
4. lubi bronić
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 13:32:42 via Wykop
  • 1
@Adiqus: ale weź to wytłumacz ludziom, inaczej nie da się do nich przemówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Meurelius
Meurelius
Meurelius
przedwczoraj, 09:27:12
  • 17
Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy premierą:

- nie pokazano ani sekundy gameplayu XD
- nie wiadomo nic o ficzerach innych niż strzelanie i jeżdżenie samochodem
- nie ujawniono mapy świata
- nie wrzucono nawet jednozdaniowego teasu fabuły
Meurelius - Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy pr...

źródło: IMG_0651

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 12:38:57 via Wypiek
  • 2
@Meurelius
1. Zawsze R* wydawał gameplay z gry, dopiero po tym, jak rozpoczął kampanię z preorderem (patrz GTA 5 i RDR 2)
2. To zawsze pokazują w gameplayu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Nigdy nie ujawniają wygląd mapy (chyba, że to przecieki)
4. Bo NIGDY nie wrzucali teasu fabuły XD
5. Na stronie internetowej gry można poczytać, wystarczy przeklikać i zobaczyć (być może w trzecim trailerze bardziej
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
przedwczoraj, 00:18:23
  • 20
To już nie wróci :(
#gry #gta
stanley-fieldmaster - To już nie wróci :( 
#gry #gta

źródło: 1000001142

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 01:40:28 via Wykop
  • 5
@stanley-fieldmaster: to chyba najlepsza kolekcjonerka, jaką R* wydał kiedykolwiek
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski przedwczoraj, 12:29:39 via Wypiek
  • 1
@dr_papieros tak wydawał kolekcjonerki, jednakże w Polsce dobiero można było nabyć kolekcjonerkę GTA 5 w 2013 roku, wcześniej żadne kolekcjonerki, w tym GTA 4 nie były dostępne w Polsce
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 22:24:35
  • 20
No i cyk, kupione, a hejterzy, ćpuny i alkoholicy d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#gta #gtavi #gry
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:26:30 via Wykop
  • 0
@loginwykoppl: PS Store
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:28:20 via Wykop
  • 0
@Koichi: nie ma i nie będzie
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:30:03 via Wykop
  • 0
@Koichi: będzie pudełko z kodem bez płyty, R* zmienia politykę wydawania gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:40:15 via Wykop
  • 0
@Koichi: a to tylko zwykła wersja, jak na razie
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:45:23 via Wykop
  • 0
@cielak44: słychać wycie? Znakomicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:48:33 via Wykop
  • 0
@Koichi: to jest upgrade do wersji cyforwej
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:58:32 via Wykop
  • 6
@cielak44: porównanie R* do Ubisoft, EA odcinek 2137
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 23:45:37 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: przecież wiem co tam się odjaniepawla, ale nie rozumiem logiki ludzi, którzy właśnie porównują Rockstara do tych studiów xD
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 22:06:15
  • 4
Można było przewidzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtavi #gry
Pan_Oski - Można było przewidzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtavi #gry

źródło: Screenshot 2026-06-25 at 00-05-01 Grand Theft Auto VI – gry PS5 PlayStation (Polska)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:10:23 via Wykop
  • 1
@josedra52: serio? XD Faktycznie XDD
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
24.06.2026, 22:27:57 via Wykop
  • 0
@josedra52: teraz kosztuje 399 zł w ME
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
24.06.2026, 22:02:38
  • 4
O panie... 430zł za edycję podstawową w Polsce, Amerykanin zapłaci około 350zł z podatkiem
#gry #gta
stanley-fieldmaster - O panie... 430zł za edycję podstawową w Polsce, Amerykanin zapł...

źródło: 1000001140

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 22:04:39 via Wykop
  • 2
@stanley-fieldmaster: to jest za wersję ultimate
  • Odpowiedz
kacpervfr
kacpervfr
24.06.2026, 19:43:49
  • 6
Brak kolekcjonerki gta vi, skutecznie zniechecił mnie do kupna tej gry i nie kupie konsoli XD
Kody w pudełkowym wydaniu XDDD litości, ble, fuj.
A wrzuce sobie 5080 w kompa #pcmasterrace, wole już dać d--y nvidii niż zostać zrobionym na dwa baty przez rockstara i sony
#konsole #gry #gta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 19:58:04 via Wykop
  • 0
@kacpervfr: oczekujesz, że wydanie PCtowe będzie dostępne z płytkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Areooo51
Areooo51
24.06.2026, 10:29:59
  • 3
Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie można zrobić preload. Trochę szkoda bo liczyłem na nocną premierę w sklepach a w takim przypadku to jest raczej bez sensu.
#gta6 #gry #gtavi #gta
Areooo51 - Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie możn...

źródło: obraz_2026-06-24_122944833

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 11:29:30 via Wykop
  • 0
@7uras: a pctowcy? Też kupują gierki na płycie, czy kupują jakieś kodziki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 11:40:00 via Wykop
  • 0
@7uras: przecież wiem, że można sprzedać dalej płytę, ale R* wyznaczy "nową erę" co do dystrybucji gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
24.06.2026, 11:29:58
  • 12
Uwielbiam te spierdy typów, którzy zestawiają Rockstar z np Ubisoft w jednej linii gdzie ten drugi sra gównoprodukcjami a taki Rockstar ostatnio co wypuścił to bardzo dobre RDR 2. Ale nie, nie możesz wydać kilkaset PLN na grę Rockstara bo będziesz psychofanem!!!!

Wielki ból d--y bo ktoś kupi/ogarnie preorder GTA które wychodzi co kilkanaście lat xDDDD

#gta #gry #gta6
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 11:31:16 via Wykop
  • 2
@Protectorx: my Polacy to uwielbiamy - narzekać na wszystko, mieć ból d--y o wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski 24.06.2026, 10:27:22
  • 2
No fajnie, w wersji Ultimate Edition jakieś stroje, tatuaże, fryzury, bronie, pojazdy, zadania specjalne dodatkowe, ale Pan R* jest hojny dla graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtavi #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
24.06.2026, 10:29:31 via Android
  • 0
@Pan_Oski: w online kupują, tu tez wezmą. Spokojnie xD
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
24.06.2026, 10:55:21 via Wykop
  • 0
No fajnie, w wersji Ultimate Edition jakieś stroje, tatuaże, fryzury, bronie, pojazdy,


@Pan_Oski: Czyli w sumie wszystko to co dostaje średnio co każdą aktualizacje każdy gracz GTA Online xD
  • Odpowiedz
thority
thority
19.06.2026, 07:28:06
  • 4
Zamawiasz w przedsprzedaży?

#gry
#gat6
#gta
thority - Zamawiasz w przedsprzedaży?

#gry
#gat6
#gta

źródło: 9e9745594a008f8f6047b74e8901cdcb5b25ec4546b7efe2755abb5f713ac6e6,w800

Pobierz

Zamawiasz w przedsprzedaży?

  • Tak 25.1% (82)
  • Remember, no pre-orders 74.9% (245)

Oddanych głosów: 327

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 20.06.2026, 12:22:49 via Wykop
  • 1
@thority: widać po komentarzach, jak ludzie potrafią się zesrać o to, że ktoś kupuje gierki, ktoś zamawia preordery, a inny kupuje gierki za grosze po kilku latach XD
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
18.06.2026, 13:11:33
  • 4
JEST OKŁADKA i jaki banger wchodzi, liczę, że będzie w intrze gry #gta6 #gta #gry
iErdo - JEST OKŁADKA i jaki banger wchodzi, liczę, że będzie w intrze gry #gta6 #gta ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski 18.06.2026, 13:55:12 via Wykop
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: dało się zamówić kolekcjonerkę z GTA 5, w dużych sieciach sklepowych były dostępne w ograniczonych ilościach
PanOski - @Zgrywajactwardziela: dało się zamówić kolekcjonerkę z GTA 5, w dużych siec...

źródło: archival-rockstar-games-grand-theft-auto-v-edycja-kolekcjonerska-x360,4078742912_5

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski 18.06.2026, 13:09:50
  • 4
Fajne czwartkowe popołudnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtavi #gry
Pan_Oski - Fajne czwartkowe popołudnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtavi #gry

źródło: image_picker_1D72FD53-F74C-43E7-96AC-00217A7523AA-56874-000015728D99CEBC

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Oski
Pan_Oski
Autor
18.06.2026, 13:13:00 via Wypiek
  • 3
@rzepa_malino_a c--j wie kiedy się ukaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Oski Boski

  • Tak naprawdę to mirkuję tu od 2014-07-28 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Gdzieś w Polsce

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 29.05.2022

    Ekshibicjonista
  • Gadżeciarz
    od 30.05.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.07.2022

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking