Cała ta afera wokół braku płyty w opakowaniu #gta6 (draństwo) uświadomiła mi, jak wiele ludzi:
1. nie wie, że na konsolach wciąż istnieje fizyczna dystrybucja i myślą że jest jak na PC; 2. myśli, że jak już gra wyszła fizycznie na konsoli, to przypisuje się ją do konta, jak Steam na PC; 3. myśli, że jak płyty to CD lub DVD (i jak to się niby ma zmieścić? na 30 płytach?); 4. lubi bronić
Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy premierą:
- nie pokazano ani sekundy gameplayu XD - nie wiadomo nic o ficzerach innych niż strzelanie i jeżdżenie samochodem - nie ujawniono mapy świata - nie wrzucono nawet jednozdaniowego teasu fabuły
@Meurelius 1. Zawsze R* wydawał gameplay z gry, dopiero po tym, jak rozpoczął kampanię z preorderem (patrz GTA 5 i RDR 2) 2. To zawsze pokazują w gameplayu ( ͡°͜ʖ͡°) 3. Nigdy nie ujawniają wygląd mapy (chyba, że to przecieki) 4. Bo NIGDY nie wrzucali teasu fabuły XD 5. Na stronie internetowej gry można poczytać, wystarczy przeklikać i zobaczyć (być może w trzecim trailerze bardziej
@dr_papieros tak wydawał kolekcjonerki, jednakże w Polsce dobiero można było nabyć kolekcjonerkę GTA 5 w 2013 roku, wcześniej żadne kolekcjonerki, w tym GTA 4 nie były dostępne w Polsce
Brak kolekcjonerki gta vi, skutecznie zniechecił mnie do kupna tej gry i nie kupie konsoli XD Kody w pudełkowym wydaniu XDDD litości, ble, fuj. A wrzuce sobie 5080 w kompa #pcmasterrace, wole już dać d--y nvidii niż zostać zrobionym na dwa baty przez rockstara i sony #konsole #gry #gta
Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie można zrobić preload. Trochę szkoda bo liczyłem na nocną premierę w sklepach a w takim przypadku to jest raczej bez sensu. #gta6 #gry #gtavi #gta
Uwielbiam te spierdy typów, którzy zestawiają Rockstar z np Ubisoft w jednej linii gdzie ten drugi sra gównoprodukcjami a taki Rockstar ostatnio co wypuścił to bardzo dobre RDR 2. Ale nie, nie możesz wydać kilkaset PLN na grę Rockstara bo będziesz psychofanem!!!!
Wielki ból d--y bo ktoś kupi/ogarnie preorder GTA które wychodzi co kilkanaście lat xDDDD
No fajnie, w wersji Ultimate Edition jakieś stroje, tatuaże, fryzury, bronie, pojazdy, zadania specjalne dodatkowe, ale Pan R* jest hojny dla graczy ( ͡°͜ʖ͡°) #gta #gtavi #gry
@thority: widać po komentarzach, jak ludzie potrafią się zesrać o to, że ktoś kupuje gierki, ktoś zamawia preordery, a inny kupuje gierki za grosze po kilku latach XD
źródło: IMG_0872
Pobierz