Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pregunta

pregunta

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9664
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 9587
  • Obserwujący 51
  • Obserwowane 16
  • Dodane (595)
  • Komentowane (2342)
  • Plusowane (6650)
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1332
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harven
Harven
08.06.2026, 03:14:57 via Wykop
  • 2053
@PrzodownikPracyZaGrosze:

Całej sytuacji przyglądał się p0lak który wyszeptał w stronę Wergiliusza: Panie, a w soboty też można robić?
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
08.06.2026, 04:01:33 via Android
  • 1081
@Harven: a na urlopie remont
  • Odpowiedz
jan-banan
jan-banan
08.06.2026, 09:32:21
  • 31
967 + 1 = 968

Tytuł: Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Autor: Daniel Kahneman
Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ocena: 8/10
jan-banan - 967 + 1 = 968

Tytuł: Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Autor...

źródło: 1127825-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
08.06.2026, 11:00:53 via Wykop
  • 9
@jan-banan:

Nie podzielam zachwytów nad tą książką. Wymęczyła mnie ale może jestem po prostu debilem.
  • Odpowiedz
tristan27
tristan27
08.06.2026, 11:11:22 via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: najwazniejsze to swiadomosc swoich niedoskonalosci
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
08.06.2026, 10:14:06
  • 1037
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
08.06.2026, 10:20:23 via Wykop
  • 543
@Neocaridina: to chyba ja żyję w XXII wieku bo mam takie na 4 XD
  • Odpowiedz
assninja
assninja
08.06.2026, 10:29:27 via Wykop
  • 605
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
06.06.2026, 12:37:00
  • 427
#nieruchomosci #mieszkanie #heheszki
Sleepypl - #nieruchomosci #mieszkanie #heheszki

źródło: HKHa5nFW4AAYvD-

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
06.06.2026, 12:57:36 via Android
  • 213
@Sleepypl: developera g---o obchodzi czy jego mieszkania kupią młodzi, Janusz na "inwestycję" czy fundusz inwestycyjny wykupi cały blok. Ważne, że sprzedane.
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
06.06.2026, 13:35:35 via Wykop
  • 126
developera g---o obchodzi czy jego mieszkania kupią młodzi, Janusz na "inwestycję" czy fundusz inwestycyjny wykupi cały blok. Ważne, że sprzedane.


@troglodyta_erudyta: G---o się znasz na deweloperach, co chwilę słyszę ich lamenty nad problemem młodych i prośby do rządy żeby wprowadzić dopłaty do mieszkań.
  • Odpowiedz
LordMrok
LordMrok
06.06.2026, 08:35:43
  • 325
#heheszki
LordMrok - #heheszki

źródło: 22440

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
06.06.2026, 09:58:16 via Wykop
  • 78
@LordMrok: po co im udomawiać konia jak już mają latające pojazdy.
  • Odpowiedz
Gerard_z_Rivivy
Gerard_z_Rivivy
06.06.2026, 10:20:19 via Android
  • 100
@LordMrok: To ufo na grafice to złoto XD
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
06.06.2026, 08:31:23
  • 481
#bekazpodludzi #bekazlewactwa
Paniusia się żali, że nie chce nikt jej prac kupować i państwo ma dokladać do jej "twórczości" XD
typ53B - #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Paniusia się żali, że nie chce nikt jej prac k...

źródło: 631

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
06.06.2026, 08:35:01 via Wykop
  • 301
@typ53B: idiokracja
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.06.2026, 08:37:17 via Android
  • 234
@typ53B

Paniusia, która znalazła inspirację do sztuki, srając w Toi Toiu stojącym obok jakiejś budowy, nazywa się artystką.

Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
05.06.2026, 05:29:32
  • 739
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
05.06.2026, 05:42:11 via iOS
  • 319
@Kraina_Wiecznej_Saszety: boomer wszystkie pieniądze i wiedzę woli zabrać do grobu, niż się dzielić. Najgorsze pokolenie jakie kiedykolwiek mieliśmy
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
Autor
05.06.2026, 05:45:19 via Wykop
  • 144
@paluszki_rybne: nie zesraj się beztalenciaku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
04.06.2026, 10:19:00
  • 69
I kolejne państwo w kolekcji :D Dzisiaj chciałbym pochwalić się nowymi banknotami, które dotarły do mnie wczoraj. Pochodzą one z Liechtensteinu i zostały wyemitowane w 1920 roku. Co ciekawe, są to jedyne banknoty które kiedykolwiek zostały wyemitowane przez to państwo. Łącznie wprowadzono do obiegu trzy nominały: 10, 20 i 50 hellerów. Dzięki tymi banknotami, Lichtenstein dołącza do państw, z których posiadam banknoty w kolekcji. Do uzbierania banknotów ze wszystkich państw i terytoriów
IbraKa - I kolejne państwo w kolekcji :D Dzisiaj chciałbym pochwalić się nowymi bankn...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
04.06.2026, 10:19:25 via Wykop
  • 13
@IbraKa: tył
IbraKa - @IbraKa: tył

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
04.06.2026, 13:10:01 via Android
  • 5
@chaddeveloper: w zasadzie to większość notgeldów posiadała taki styl, bo oprócz Lichtensteinu takie formy banknotów w latach 1914-1924 również wydawano w różnych miastach, miasteczkach na terenie Niemiec, Austrii, Węgrzech ale również w Polsce, a nawet w Danii. Setki a nawet i tysiące miejscowości wydawało swoje banknoty o różnych nominałach, o różnych typach itd. Ludzie w latach 20 XX wieku zauważyli pocztówkowy urok tych banknotów i ten okres jest uważany wśród
IbraKa - @chaddeveloper: w zasadzie to większość notgeldów posiadała taki styl, bo op...

źródło: 1000060894

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
01.06.2026, 06:10:08
  • 910
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028113

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
01.06.2026, 07:22:07 via Android
  • 24

Komentarz usunięty przez moderatora

justlooking5
justlooking5
justlooking5
01.06.2026, 08:00:37 via iOS
  • 105
@Pokaczu: pewnie że nie to samo, łódką jest gorzej, bo jak płaska ziemia się kończy to można z----c się w dół
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 900
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bagno_
bagno_
27.05.2026, 08:15:00 via Wykop
  • 304
@kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bagno_ - @kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
27.05.2026, 08:36:32 via Wypiek
  • 49
@kastrator2 o czym ty bredzisz xD to pierwsze robili bumerzy to drugie robią zumerki. Millenialsi to najbardziej rigczowa grupa z tych 3i zamykam dyskusję. Ten pierwszy naprawić umie silnik w maluchu ten drugi komputer a zumerek umie se naprawić efajura najwyżej XD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 23:48:20
  • 1620
wfyokyga

źródło: temp_file1103590740784307935

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
27.05.2026, 00:07:50 via Wykop
  • 78
@wfyokyga: ale ten list adresowany jest do xardasa
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
27.05.2026, 08:18:53 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: fajny jest ten memik xd
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
27.05.2026, 11:04:03
  • 63
W piątek brałem ślub i dzięki Wam (bo mi doradziliście) wybralem Amouage Reflection i był to strzał w 10. Na weselu chyba z 10 razy slyszalem, że pięknie pachnę a wczoraj oddawalismy suknie ślubna i garnitur do czyszczenia i pani w pralni wyciagajac garnitur z pokrowca też powiedziała, że cudownie pachnie. Oczywiście nie kupiłem calej flaszki ale odlewkę od mireczka @Gontareek za co mu serdecznie dziękuję :) już żona zapowiedziała, że
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czasowstrzymywacz
czasowstrzymywacz
27.05.2026, 11:11:51 via Wykop
  • 111
@drogba90: ooo jak romantycznie z jej strony... (。◕‿‿◕。)

...a teraz idź weź zimny prysznic, za rok przyjdziesz z roboty, trzymając bukiet z Lidla i zamiast flakonu Amłaża będziesz mieć:
"Najlepszego z okazji rocznicy, w lodówce masz mielone, se odgrzej".

Pozdrawiam, dwunastoletni "szczęśliwy" mąż.
  • Odpowiedz
kajss
kajss
kajss
27.05.2026, 11:26:18 via Wykop
  • 241
dwunastoletni "szczęśliwy" mąż.


@czasowstrzymywacz: chłopie, nie za młody na małżeństwo? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
27.05.2026, 05:40:48
  • 41
Cześć,
Dziś chcę nieco czasu poświęcić Maderze. Madera to kierunek, który wygląda niewinnie na mapie. Wyspa jest stosunkowo mała, ale tak różnorodna jakby była kontynentem. Kluczem do udanego wyjazdu jest logistyka. To nie jest typowa „leżakowa” destynacja. Napisałem obszerny poradnik o tym jak zaplanować tę podróż, na co zwrócić uwagę, z cenami, informacjami o transporcie, noclegach etc.

Zapraszam do tego znaleziska.

Polecam również obserwację hasztagu #szalonewalizki jeśli chcesz być na
SzaloneWalizki - Cześć, 
Dziś chcę nieco czasu poświęcić Maderze. Madera to kierunek,...

źródło: DSC07094

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Poludnik20
Poludnik20
27.05.2026, 05:43:57 via Wykop
  • 1
Dziękuję za wywołanie.
  • Odpowiedz
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
27.05.2026, 06:25:07 via Wykop
  • 28
@SzaloneWalizki: tekst taki sobie. Polecanie wynajęcia samochodu, gdy sam zauważasz że szlaki pieszej turystyki zwykle zaczynają się gdzie indziej niż kończą to nieśmieszny żart - samochodem może wygodniej dojedziesz na wycieczkę, ale potem będziesz wracać do auta tą samą drogą zamiast obejrzeć więcej. Samochód można wziąć na chwilę, jak mieszkasz w Funchal a chcesz się pomoczyć w Porto Moniz, ale cały pobyt z autem to pomyłka. W sekcji o plażowaniu
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 12:00:49
  • 1083
Rząd podniósł akcyzę licząc na pestycydy. Pleśń też. Smacznego!


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 13:07:44 via Wykop
  • 460
@DwieLinieBOTv3:
nnbart - @DwieLinieBOTv3:

źródło: 1000016077

Pobierz
  • Odpowiedz
BlackReven
BlackReven
26.05.2026, 13:41:09 via Wykop
  • 557
@DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi
BlackReven - @DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi

źródło: to koniec

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 07:00:08
  • 607
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.

Szkoda ze juz się konczy.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
26.05.2026, 07:02:43 via Wykop
  • 308
@PodniebnyMurzyn: zgadzam sie. Ogolnie wiosna a szczegolnie Kwiecien i Maj to najlepsze miesiace. Najwiecej dni z temperaturą 15-20 stopni no i wszystko ładne zielone no i w Kwietniu glownie ale no kwitną pieknie drzewka na kolorowo japan in poland
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
26.05.2026, 07:03:48 via Wykop
  • 162
@JaNieGejJaPapiesz:
PodniebnyMurzyn - @JaNieGejJaPapiesz:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
20.05.2026, 16:32:41
  • 87
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3625

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
20.05.2026, 16:43:57 via Wykop
  • 19
@wybryk_natury: Kto? Ja? ( ͡° ᴥ ͡°)
RitmoXL - @wybryk_natury: Kto? Ja? ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: IMG_8841

Pobierz
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
20.05.2026, 16:49:24 via iOS
  • 6
@RitmoXL: otóż nie
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
19.05.2026, 19:23:54
  • 264
jestem naukowcem i przez ostatnie 2 lata i 3 miesiące przeprowadzałem na was eksperyment socjologiczno-behawioralny do mojej pracy bez waszej zgody dziękuję za udział w badaniu
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
19.05.2026, 19:24:46 via Wykop
  • 67
@Teuvo: ok
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
19.05.2026, 19:25:18 via Wykop
  • 391
@Teuvo: ja zgodę wyraziłem więc eksperyment nieważny
  • Odpowiedz
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
19.05.2026, 07:18:30
  • 10
Wiadomo, że jury bywa bardzo rozstrzelone w wynikach, ale jury belgijskie było dość jednomyślne (。◕‿‿◕。)

#eurowizja
bardzospokojnyczlowiek - Wiadomo, że jury bywa bardzo rozstrzelone w wynikach, ale ju...

źródło: 1000051566

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 333
  • Strona 1 z 333
  • >

Kosmos Możliwości

  • and just in time, in the right place, suddenly I will play my ace
  • różnie to bywa
  • https://www.youtube.com/watch?v=N3oCS85HvpY

Osiągnięcia

  • VIP
    od 18.10.2022

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 23.01.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking