Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piteross

piteross

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15514
  • Znaleziska 1162
  • Mikroblog 14352
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 22
Soothsayer
Soothsayer
06.11.2025, 18:00:05
  • 42
Dzisiejsza kolacja, ogórki kiszone, marchew, pomidory, sól, pieprzę, chrzan kania
Soothsayer - Dzisiejsza kolacja, ogórki kiszone, marchew, pomidory, sól, pieprzę, chr...

źródło: 1000002172

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 06.11.2025, 19:50:37 via Android
  • 0
@Soothsayer całkiem spoko te dodatki. Pochwal sie stekiem
  • Odpowiedz
bar125
bar125
04.11.2025, 20:25:41
  • 468
#gielda #kryptowaluty
bar125 - #gielda #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 04.11.2025, 21:59:32 via Android
  • 3
@bar125 aaaaa to tak dziala. Szkoda ze nie wiedziałem tego od początku.
  • Odpowiedz
piteross
piteross 06.11.2025, 18:32:48 via Android
  • 0
@bar125 potrzebuje link do filmu
  • Odpowiedz
SilesianPill
SilesianPill
06.11.2025, 12:30:46
  • 16
Warszawscy radni zaczynają już głośno mówić o zwijaniu prowincji.

#demografia #polskapowiatowa #nieruchomosci #polska #ekonomia #gospodarka
SilesianPill - Warszawscy radni zaczynają już głośno mówić o zwijaniu prowincji.

#de...

źródło: temp_file4339970631742150881

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 06.11.2025, 14:40:03 via Android
  • 2
@GomiGomi akurat upór przy zachowaniu szkoły nie jest taki zły. Jak padnie szkoła, przychodnia i np dino to wioskę można już skręcić z mapy. Nikt nie kupi nieruchomości i nie przeprowadzi sie do takiej mieściny
  • Odpowiedz
piteross
piteross 06.11.2025, 18:30:41 via Android
  • 1
@GomiGomi aaaaa to nie wiedziałem że to już aż taki problem jest.
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
29.10.2025, 05:19:24
  • 2509
#gimbynieznajo
SystemHalted2_0 - #gimbynieznajo

źródło: temp_file378862138688302574

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 29.10.2025, 06:33:20 via Android
  • 28
@paluszki_rybne zapytaj się każdego kto musi rano chodnik odśnieżać
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 26.10.2025, 08:52:21
  • 2
Chcialbym wyprowadzić sie z Krakowa. Szukam miasta gdzie jakość miasta, tempo zycia oraz postęp mentalny nie jest nizszy niz w Krakowie. Wrocław, Gdańsk odpadają z pewnych osobistych powodów. Co oprócz Warszawki? Poznań mnie kusi, 550k mieszkańców, zachodnia polska czyli bardziej liberalna i oświecona. Moze Katowice , jedyne miasto (tak sądzę) na Śląsku ktore nie wygląda jak miasto ze Śląska i ludzie sa mentalnie bardziej dojrzali niz reszta wojewodztwa. Rzeszów, 200k moze byc
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 26.10.2025, 11:56:54 via Android
  • 0
@OgolnieRzeczBioracGeneralnie w Szczecinie jedyne co jest dobre to wyjazd do Niemiec
  • Odpowiedz

358

Stopa bezrobocia w Polsce najwyższa od 2,5 roku

Stopa bezrobocia w Polsce najwyższa od 2,5 roku

Stopa bezrobocia wyniosła w Polsce we wrześniu 5,6%, wynika z najnowszych danych GUS. Jest to najwyższa wartość od lutego 2023 roku.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 23.10.2025, 08:01:58
  • 173
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    polska
piteross
piteross 23.10.2025, 16:30:34 via Android
  • 52
@Makarow wez pod uwagę napływ Ukraińców i innych narodowości
sc00t3r
sc00t3r
sc00t3r
22.10.2025, 17:17:56
  • 20
wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną
#sebcel
sc00t3r - wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną
#sebcel

źródło: pało-jebana

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 22.10.2025, 18:12:57 via Android
  • 6
@sc00t3r nam się oczy nic nie zrobią jak jemu jak zawsze też nic nie osiągnie.

  • Odpowiedz
olito
olito
17.10.2025, 13:55:45
  • 113
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 17.10.2025, 15:41:41 via Android
  • 0
@olito dużo piłeś ?
  • Odpowiedz
piteross
piteross 17.10.2025, 15:47:17 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
16.10.2025, 16:39:26
  • 1772
Dlaczego w Polsce nie wprowadzi się prawa takiego jak np na Islandii, że aby mieć psa w bloku, to trzeba mieć zgodę wspólnoty? Normalni ludzie mogliby żyć bez odgłosu ujadania za ścianą, bez smrodu kundla na klatce, bez gówna przez blokiem, bez obszczanej elewacji. A psiarze po prostu koncentrowaliby się w innych blokach, gdzie nawzajem cieszyli by się ujadaniem, smrodem i syfem, który tak lubią.

Jesteś za?
#psiarze #psy
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 16.10.2025, 18:06:28 via Android
  • 6
@nowszyja bo by się psiarze zesrali. Ja bym jeszcze każdego psa opodatkował i w tedy zobaczymy ile miłości było by do piesków.
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
15.10.2025, 18:25:52
  • 3
O co chodzi z kiecolem?
#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 15.10.2025, 19:45:55 via Android
  • 5
@Janusz_Rekina rucha audi od tyłu
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
14.10.2025, 04:36:24
  • 151
wezcie mi wytlumaczcie jak ludzi stac na budowe takiej chaty a zarabiaja 6k i pracuja bez weekendow? ლ(ಠ_ಠ ლ)

nie wierze, ze utrzymanie takiego domu jest tansze niz mieszkania
jmuhha - wezcie mi wytlumaczcie jak ludzi stac na budowe takiej chaty a zarabiaja 6k ...

źródło: 1000021065

Pobierz
  • 310
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 14.10.2025, 05:28:28 via Android
  • 119
@Franzowaty czyli sam sobie odpowiedziałeś. Też się kiedyś zastanawiałem nad domem i dobrze że odpuściłem. natomiast znajomy zakupił. Musieli dokupić 2 samochód . Rano guwniaki budza o 6 sami wstają przed 5. Do domu wracają ok 20 - zakupy, zajęcia dodatkowe dla dzieci.
Codziennie w samochodzie godzina dojazdu w dwie strony. Zanim guwniaki ogarną, obiad zrobią itd to jest 23.

maja piękny ogrod ale nie mają kiedy w nim siedzieć.
  • Odpowiedz
piteross
piteross 14.10.2025, 08:37:53 via Android
  • 0
@chcialbymbycnormalny całkiem możliwe że jest trochę podkolorowane ale tak mi życie przedstawiał ten kumpel. Generalnie narzekają że przeprowadzili się na wieś.
  • Odpowiedz
piteross
piteross 14.10.2025, 08:38:33 via Android
  • 0
@PlastikTopiSieWMikrofali nie każdy ma psiecko i pracę zdalna
  • Odpowiedz
piteross
piteross 14.10.2025, 08:39:24 via Android
  • 0
@ubog jak kupowali to baba miała zdalna. Ale musiała wrócić do biura.
  • Odpowiedz

221

Zimne kaloryfery i gorąca atmosfera

Zimne kaloryfery i gorąca atmosfera

Miała być zielona rewolucja, ale gdy nadeszły przymrozki to w części mieszkań należących do Spółdzielni Mieszkaniowej kaloryfery wciąż pozostały zimne. Części pomp ciepła nie udało się uruchomić.

reda2244
z
lubartow24.pl
dodany: 05.10.2025, 06:43:02
  • 111
  • #
    oze
  • #
    fotowoltaika
  • #
    ekologia
  • #
    inwestycje
  • #
    ogrzewanie
  • #
    pompaciepla
piteross
piteross 06.10.2025, 15:22:26 via Android
  • 0
@Logytaze 19.99 za obiad z dostawą? Jak za darmo
wscieklykabanos
wscieklykabanos
06.10.2025, 04:11:43
  • 1638
#krakow 50 zł za kiełbę w bułce + "oj, paragon mi się nie wydrukował".
wscieklykabanos - #krakow 50 zł za kiełbę w bułce + "oj, paragon mi się nie wydrukowa...

źródło: G2gaV1kWYAAkCl5

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 06.10.2025, 06:14:48 via Android
  • 3
@wscieklykabanos już to kiedyś pisałem, póki znajdą się debile które za to zapłacą dopóty będzie taka cena
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
03.10.2025, 13:39:06
  • 0
Gdzie w Krakowie pojeździć autem, żeby kogoś poduczyć jazdy? Osoba bez prawka. Puste miejsca, tory, czy coś? gdzie można teraz uderzyć? Co polecacie?

#krakow #prawojazdy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 03.10.2025, 15:32:34 via Android
  • 0
@Reiter1906 jak ogarnia jazdę po mieście to jeździjcie po ... mieście. Szansa że traficie na patrol policji jest znikoma. Ew jakieś dmuchanie.
  • Odpowiedz
tusk
tusk
01.10.2025, 05:31:25
  • 1289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 01.10.2025, 05:57:48 via Android
  • 1
@tusk ja bym to policzył jeszcze raz
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
28.09.2025, 07:26:15
  • 7
Weźta mi pomóżta bo ja nie kumaty w takie społeczno obyczajowe tematy. We firmie jest imprezka, taka tylko naszego działu kieras organizuje. Ma być grill czy tam ognisko na takiej wynajmowanej miejscówce no i zrzutka na alko i żarcie i dodatki różne jest. No ale ja świeżak tu jestem i mi się obiło o uszy że świeżaki robią tzw wkupne i no i ile ja tego mam kupić jak to się robi?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 28.09.2025, 09:14:16 via Android
  • 1
@bArrek kup wielka flaszkę i elo.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
16.09.2025, 07:00:30
  • 5
Mega_Smieszek

źródło: temp_file7786728884602338806

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 16.09.2025, 07:59:56 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek za dzieciaka się skradalem kucalem i siedziałem za krzakiem. A wystarczyło wbijać się na chama i strzelać do każdego
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
08.09.2025, 15:24:26
  • 6
Miszalski nie przedłużył subskrypcji na tarczę antyburzową na wrzesień?
#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piteross
piteross 08.09.2025, 17:16:38 via Android
  • 1
@Nighthuntero albo nie ma hajsu albo Jacek mu danych do konta nie zostawił
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

piteross

  • Witam, jestem piteross. Zapraszam do wspólnego śmieszkowania

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.10.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking