Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit. Jedni to barany naiwne do golenia, drudzy to sprytni manipulanci.
Nazlatywało się tych atencjuszy jak much do g0wna, pokazać swoje ryjce w kamerze a p0lactwo łatwe do manipulacji na ckliwe historie, zakompleksieni robacy zmanipulowani emocjonalnym przekazem wpłacają bez zastanowienia.

Mogę się założyć że w najbliższych tygodniach wyjdzie jaki to wałek. Pamiętajcie że Polacy to złodzieje, tak nas widzą na zachodzie i mają rację to prawda. Każdy bogacz dorabia się w cebulandi na oszustwach.

Brakowało jeszce żeby Januszex polacki Dino który zmusza ludzi do pracy w zimnie za minimalną, żeby ten januszex wpłacił kilka koła pokazał się jaki jest dobrym przeceimbiorcą.

Skoro bogacze tak chcą pomagać to należy ich opodatkować, wysoko ludzie na UoP płacą 40% podatków ze swojej minimalnej , nich bogacz też oddaje 40%, opodatkować ich podatkiem katastralnym od tych klitek naskupowanych pod wynajem.

Przecież to jest naplucie ludziom w twarz jak taki friz wpłacą 300k na zbiórkę. Cwelisko z dotacji dostał 4 miliony, przychodzi na stream 300k to jest zapłata za promocję i PR na streamje który oglądają miliony.

Baranie p0lackie łby, czytam te komentarze na facbookach, tiktokach p0lactwo wniebowzięte tymi celebrytami.

Mówię wam nie bez przyczyny Polska to Afryka Europy, mental p0lactwa dlaczego można ich wyzyskiwać za minimalną, sprzedawać im kawę za 20 zł. Ceny robaki mają już większe niż na zachodzie a pensję 5 razy niższe.
To jest idealny posłuszny naród do dojenia, łatwo nimi manipulować, pluć im na ryj a oni myślą że to deszcz pada. Ewenement na skalę światową. Posłuszne katolickie cielęta. Jest w tym dużo prawdy że po wojnie nie została w tym kraju żadna inteligencja tylko tumany, NPCty bezrozumne.

Nowym trendem jest charity washing, bogacze manipulują emocjonalne cebulaków żeby wpłacali na chore pieski chore dzieci a te tumany biją rekordy w datkach. Tak samo te wośpy to jest ewenement na skalę światową wypływający z poddańczej mentalności tumaniego narodu który odda 50% swoich środków na życie bo zabawny celebryta tak mu powiedział.
Bogacze niech wpłacają na te zbiórki a nie polak robak na minimalnej 5000 zł.
Opodatkować bogaczy na 70%, dowalić im podatki na ich wille.

Stać nas żeby chore dzieci miały opiekę zdrowotną bo hajs należy zabrać bogaczom, po co im tyle pieniędzy.

Jescze te młode pokolenie Gen Z się na to nabiera jak staruchy na garnki bo jakiś osrany bedoes uliczny cpun idol tak im powiedzial. Mieszkania mają po 20k, pracy nie ma i piszą komentarze pod tą zbiórką że szczytny cel, dobrą robote robią . Haha, ci celebryci milionerki, Roksany Węgiel, Andziaksy, Frizy, Pazury to kurrwa muszą mieć niezły ubaw z tumanich p0lackich łbów jak łatwo nimi zakręcić.

Łby golą sobie na łyso barany, a p0lactwo wzruszone. Kurrwa cyrk. Wstyd na cały świat że tu takie cyrki się odpierd4laja.

#praca #latwogang #pieniadze
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr_p0lak: Popieram i podpisuję się. Mogę tylko na to z boku patrzeć. Tylko w Polsce mogła powstać taka patologia jak WOŚP albo patostreamy. W każdym innym kraju szpitale mają sprzęt i pieniądze na leczenie z systemu ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: ja zauważyłem, że polacy nie lubią rozwiązań systemowych które naprawdę mogą rozwiązać problem, zamiast tego lubią robić pospolite ruszenia raz na jakiś czas które przypudrowują problem. Dajmy taką orkiestrę - tak to szczytna inicjatywa, ale czy to rozwiązało jakiś problem? Nie, NFZ jest w coraz gorszym stanie.

Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.

Celebryci i firmy wiadomo traktują
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: Zaraz cie zeżrą za ten wpis "jak możesz pszeciesz to na hore dzieci, ty świnio antypolska!!!111".

Pamiętam jak kiedyś jakiś rodak NPC próbował tłumaczyć ideę zrywu WOŚP obcokrajowcom na reddicie, to zamiast zachwytów było wielkie WTF, bo się dziwili czemu państwo nie ogarnia takich rzeczy - przecież Poland to jest ogarnięty kraj, są w UE od tylu lat itd xD
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: przykre to jest jak czytasz komentarze typu "nie ważne kim jest i co zrobił ważne że wpłacił i wsparł"... oni nie potrafią myśleć krytycznie, według ich logiki gdyby netanjachuj czy hitler wpłacili z 20 milionów to ich przewinienia by sie wymazały xDD i żeby było jasne popieram tą zbiórkę ale charity washing jest tutaj uprawiany na potęgę
  • Odpowiedz
Jest w tym dużo prawdy że po wojnie nie została w tym kraju żadna inteligencja tylko tumany


@piotr_p0lak: Dobry wpis, tylko z tym się nie zgodzę. Komunistyczne "elity" i cały ówczesny aparat celebrycko-propagandowy był kilka klas wyżej niż to co serwuje nam teraz sarmacki neoliberalizm.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: to raczej ogólna cecha ekstrawertyków i takich społecznych ludzi że idą mocno za stadem, za trendami. Dla mnie też to jest jakieś głupie ale niestety tacy ludzie tworzą świat i społeczeństwo
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: aż dziwne że Sebastian i Paweł nie wrzucili to już by byli super ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś chore % dla najbogatszych to trochę komuna ale przypilnować żeby w ogóle płacili a nie walili po fundacjach to już by się przydało
  • Odpowiedz
Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.


@tubkas12: Jak taki mądry jesteś, to wymyśl, masz czas do jutra do 17 xD
  • Odpowiedz