Wpis z mikrobloga

@piotr_p0lak: potem FB, Twitter, Tik Tok, Instagram stoją przed nimi otworem, można zamieścić zdjęcie paragonu i inni debile będę bić brawo uszami. A że mała ilość inteligentnych, będzie się z nich śmiać ? To cena "chwały i blasku"
  • Odpowiedz