Wpis z mikrobloga

Poruchalem trochę w życiu ale takich trudności jakie mam teraz z podrywem lasek nie miałem nigdy. Mam wrażenie że sytuacja z roku na rok coraz cięższa a p0lki idą w zaparte jak wściekłe diablice czyli uwielbienie dla obcokrajowców.
Demografia robi swoje i myślę cześć p0lek s---------a z kraju a Ukrainki to jeszcze wieksze bydlo.
W te wakacje tylko Hinduska o---------a parowe a tak to nic,żadnej akcji.
Mężczyźni w tym kraju jeśli się nie obudzą to czeka ich tragiczny koniec , Polska w swojej historii przetrwała wiele ale być może do jej upadku doprowadza wstrętne .zakompleksione p0lki.

#blackpill
#p0lka #p0lki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZwariowanyVariat: ostatnio na koncercie wypaliłem kilku laskom, że jestem w połowie Włochem po ojcu tylko że starego nie poznałem, bo się ulotnił szybko i zachowanie dziewczyn o 180 stopni się zmieniło do mnie i nagle mnie do siebie na domek letniskowy zaprosily ale ostatecznie zapomniałem droge do tego domku przez to że dobrze porobiony już byłem skunem i alko ale i tak szmule mnie zaczęły wtedy pocieszać i przytulać, same
  • Odpowiedz
bo się im szkoda mnie zrobiło z tego powodu że stary mnie porzucił


@King_of_the_savannah: Mnie ojciec porzucił, do tego był alkoholikiem, schizofrenikiem, i miałem zero kontaktu z nim przez całe życie (dosłownie zero, nie że jakieś kartki na swieta tylko zero kontaktu, chyba, że pisma od komornika o niepłaceniu alimentów się liczą) - a jeszcze żadnej nie było mnie szkoda na tyle, żeby się do mnie przytulić - od razu
  • Odpowiedz
@TuSzajbus: no ja też nie miałem za fajnie z ojcem, co do wyglądu to spróbuj wszystkiego co możesz by coś z tym zrobić, siłownia, wybielanie zębów, jak jesteś zakolak to już na 0 polecieć i się poopalać trochę, zainwestować w kosmetyki żeby twarz na mniej przetyraną wyglądała itp itd albo geomaxxing zrobić jak już jest taka lipa z tym
  • Odpowiedz
@ZwariowanyVariat: Do upadku społeczeństwa doprowadzają tacy jak Ty. Puszczasz się zamiast żyć z jedną kobietą w związku. Żadna normalna kobieta nie weźmie sobie zużytego faceta. Poza tym starzejesz się. Na Twoje miejsce typowa Julka ma już Oskarka.
  • Odpowiedz
@Koyana:

Wiesz próbowałem związać się z jedną kobietą ale no nie było chęci z ich strony co z perspektywy czasu uważam że wyszło na lepsze. Najwidoczniej chciały mnie tylko wyruchać.
I szczerze mam w dupie związki z kobietami które zrobiły z mojego kraju Tajlandię Europy co w przypadku Polski wynika z niskiego poczucia wartości i kompleksów Polek.
  • Odpowiedz