Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nonamed2
nonamed2

nonamed2

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21463
  • Znaleziska 6625
  • Mikroblog 14838
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
  • Dodane (3)
  • Komentowane (33)
  • Plusowane (14802)
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
14.06.2026, 07:04:58
  • 882
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wahitisyu
Wahitisyu
14.06.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 1122
@Kraina_Wiecznej_Saszety: Bo one wtedy myślą że zrobiły za słabą tamę i budują mocniejsza.
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
Autor
14.06.2026, 07:21:48 via Wykop
  • 387
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vorky
vorky
13.06.2026, 19:04:17
  • 791
Kiedy tata wejdzie sprawdzić co tam robicie z kolegami na komputerze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Kiedy tata wejdzie sprawdzić co tam robicie z kolegami na komputerze ( ͡°( ͡°...

źródło: replay2026-06-1321-02-59-248

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
13.06.2026, 19:05:17 via Wykop
  • 82
@vorky: XD
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
13.06.2026, 19:10:56 via Wykop
  • 184
@vorky: Sponsorem transmisji jest Colgate.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
13.06.2026, 14:25:28
  • 1048
Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej ochrony zdrowia, a 12% społeczeństwa otrzymuje kartki na żywność, ale przynajmniej jeden debil został właśnie bilionerem.

Tak działa kapitalizm, lewaku.

#antykapitalizm #usa #trump #musk #bekazprawakow #bekazlibka
czerwonykomuch - Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej o...

źródło: IMG_2556

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
13.06.2026, 15:30:59 via Wykop
  • 809
@karol-maroszczyk: fajnie że mają wysokie PKB i możesz tasować się do cyferek. Tylko kompletnie nie ogarniasz xD Bogaci mają się tam dobrze. Za to 12% populacji korzysta z dopłat do jedzenia https://usafacts.org/answers/how-many-people-receive-snap-benefits-in-the-us-every-month/country/united-states - czyli około 42 miliony ludzi (wiecej niż cała populacja Polski) musi korzystać z dofinansowania do jedzenia xD Chyba w tak „bogatym” kraju to patologia, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
mayte25
mayte25
mayte25
13.06.2026, 15:53:26 via Wykop
  • 571
@Latarenko: "Firma tego chłopa niedługo będzie komercyjnie latać na marsa" xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
12.06.2026, 09:41:55
  • 281
Tatarstan. Przeszło 1000 km wgłąb Mordoru XD

#rosjaplonie #rosjawstajezkolan #russiahateclub #wojna #ukraina #shitsonfireyo
Pepperami - Tatarstan. Przeszło 1000 km wgłąb Mordoru XD

#rosjaplonie #rosjawstajezk...

źródło: Screenshot_20260612_103703_Chrome

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
12.06.2026, 09:43:19 via Wykop
  • 246
@Pepperami: Pierwsza wojna dla Rosji w której przestrzeń nie jest atutem, a obciążeniem.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
12.06.2026, 09:48:30 via Wykop
  • 35
@Pepperami: Filmiki dla osób zainteresowanych

1. https://wykop.pl/wpis/86453729/republika-tatarstanu-rosja-dzis-rano-jednostki-sil

2. https://wykop.pl/wpis/86452979/obwod-samarski-rosja-ukraina-wojna-rosja-wideozwoj

Więcej na tagu #wideozwojny
@Mikuuuus +30
Republika Tatarstanu (Rosja)

Dziś rano jednostki Sił Obronnych Ukrainy zaatakowały rafinerie „TANECO” i „TAIF-NK” w Tatarstanie 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rafinerie #rosjaplonie
więcej
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.06.2026, 22:42:02
  • 1010
wfyokyga

źródło: temp_file3432145863218951874

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
12.06.2026, 22:43:17 via Wykop
  • 1038
@wfyokyga:
Kakarot_Z - @wfyokyga:

źródło: 8359

Pobierz
  • Odpowiedz
HiMark
HiMark
12.06.2026, 23:11:24 via iOS
  • 806
@Kakarot_Z
HiMark - @Kakarot_Z

źródło: IMG_2713

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
12.06.2026, 11:25:25
  • 488
dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo dojeżdząc samochodem do szkoły

#konfitura #patologiazewsi #stopcham
Pawel993 - dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo doje...

źródło: HKm1BmrW8AAJ8ni

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
Autor
12.06.2026, 11:40:59 via Wykop
  • 173
@typ53B: ile miejsc parkingowych przy 1200 uczniów? No ile proponujesz tylko daj tyle żeby nie było za mało

Dla mnie szczytem debilizmu jest robienie 500 miejsc na rowery.


@typ53B: a ile powinno byc?
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
12.06.2026, 12:28:07 via Wykop
  • 281
Dla mnie szczytem debilizmu jest robienie 500 miejsc na rowery.


@typ53B: przecież to jest coś pięknego z pożytkiem dla nas wszystkich. Dzieciaki będą dojeżdżały rowerami przez co wytworzy się w nich nawyk dojazdów rowerem. Gdy skończą 18 lat to z byle powodu nie będą wsiadali do auta (są ludzie, którzy 500 metrów nie przejdą do sklepu tylko do aut wsiadają) przez co dla innych (w tym dla Ciebie) będzie więcej
  • Odpowiedz
cheture
cheture
12.06.2026, 08:43:59
  • 618
ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz
cheture - ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz

źródło: IMG_6506

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
12.06.2026, 08:44:51 via Wykop
  • 410
@cheture: kulturalne bakterie
  • Odpowiedz
cheture
cheture
Autor
12.06.2026, 08:45:05 via Wykop
  • 137
twarde jak kamień xd
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
12.06.2026, 10:15:07
  • 647
Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo kłód rzucanych pod nogi, pomimo czasem braku podpisu nie ulegliśmy pokusie zatrzymania procesu modernizacji polskiej armii." z programu SAFE. Reakcja doskonała XD.
Polecam całe, świetne przemówienie.
#wojsko #safe #f35 #polityka
Davvs - Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo...

źródło: 1000010622

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
12.06.2026, 10:17:05 via Android
  • 643
@Davvs: jedyne co potrafi to głupio się śmiać
  • Odpowiedz
sayanek
sayanek
sayanek
12.06.2026, 11:34:56 via Wykop
  • 632
większość to jeszcze za pisu było podpisywanie tak samo jak i te f35 a teraz każdy sobie przypisuje te samolociki i inne gówna beka


@polski_polak_z_polski: Szkoda że jak wchodzą przepisy z Zielonego ładu który Morawiecki podpisał w Brukseli to tak nie piszecie, tylko wszędzie najazdy na Tuska XD
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
12.06.2026, 10:39:48
  • 1151
#humorobrazkowy
ROTTE_N - #humorobrazkowy

źródło: 1000028773

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
12.06.2026, 11:48:39 via Wypiek
  • 328
@R_O_T_T_E_N jak ma pomóc planecie wyciągnie butelek ze śmietnika i zawożenie ich do specjalnych maszyn?

Przecież te butelki i tak by trafiły tam gdzie mają trafić. Szczególnie jeśli to jest kosz tylko na plastik.
  • Odpowiedz
szalony_bombardier
szalony_bombardier
12.06.2026, 11:51:55 via Wykop
  • 483
@mk321: dyskusja i próba racjonalizowania śmiesznego komiksu z wykopu musi być fascynującym zajęciem na piątkowe popołudnie. Propsy.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
12.06.2026, 08:15:39
  • 1139
Posłanka Dominika Chorosińska udaje, że rozmawia przez telefon, żeby ominąć redaktora.
Tymczasem pan redaktor do niej zadzwonił i telefon zaczął dzwonić XD

#bekazpisu #polityka #heheszki
ciagleloginzajety - Posłanka Dominika Chorosińska udaje, że rozmawia przez telefon, ż...

źródło: 1000035703

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
12.06.2026, 08:17:35 via Android
  • 599
@ciagleloginzajety: tutaj opinia eksperta:
Turin89 - @ciagleloginzajety: tutaj opinia eksperta:

źródło: 1000004559

Pobierz
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
12.06.2026, 08:40:24 via Wykop
  • 616
@Turin89: jak to tak można. To posłanka z PISU!
  • Odpowiedz
ketjowwwwwwww
ketjowwwwwwww
ketjowwwwwwww
11.06.2026, 19:20:31
  • 1632
To RPA to dramat, zero gry, patałachy, nawet nasza reprezentacja by z nimi minimalnie przegrała
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
11.06.2026, 19:21:49 via Wypiek
  • 280
@ketjowwwwwwww ale prychłam na końcu xD
  • Odpowiedz
niebieskipatyk
niebieskipatyk
11.06.2026, 20:01:16 via Wykop
  • 55
@ketjowwwwwwww: to już nie byliby czarni z afryki, tylko wielkie rpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
12.06.2026, 13:50:03
  • 858
Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragiczna. To najprawdopodobniej koniec Facebooka - w jego miejsce szykuje się wielki powrót forów phpBB by Przemo.
#facebook #messenger #phpbb
Lolenson1888 - Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragi...

źródło: image_picker_1E271291-B326-4CA7-8355-CC23FE78A28C-22005-0000076300A24514

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtang
Qtang
Qtang
12.06.2026, 13:54:06 via Wykop
  • 527
@Lolenson1888: chciałbym,te grupki fb to kupa gówna
  • Odpowiedz
typowy_zielonek
typowy_zielonek
typowy_zielonek
12.06.2026, 14:29:05 via Android
  • 204
@Lolenson1888: tragiczna? To byłoby piękne
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
12.06.2026, 13:48:43
  • 555
To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

#messenger #facebook
Influ3nD - To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)



#messenger #facebook

źródło: temp_file5969998138279611809

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niech_ktos
niech_ktos
12.06.2026, 13:51:09 via Wykop
  • 56
@Influ3nD: haha oni są ułomni, doładują tyle reklam że ludzie zaczną pisty tradycyjne wysyłać zamiast tego
  • Odpowiedz
japycz
japycz
12.06.2026, 14:18:39 via Wykop
  • 11
@niech_ktos: to już było, może tym razem wyciągną szybciej wnioski.
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
12.06.2026, 14:04:06
  • 1321
Potężna awaria łamiąc duże social media wykopem zaledwie tylko kołysze
#facebook #messenger #instagram
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wielkanoc
wielkanoc
12.06.2026, 14:12:05 via iOS
  • 260
@GrimoaldStarszy: WAŻAJ WAŻAJ WAŻAJ
  • Odpowiedz
rammaq
rammaq
12.06.2026, 14:42:03 via Wykop
  • 50
@GrimoaldStarszy: Zmiłowania, łaski nie będzie.
  • Odpowiedz
siusiorex
siusiorex
10.06.2026, 12:49:28
  • 587
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
siusiorex - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: swiat_i_ludzie

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
10.06.2026, 12:54:16 via Wykop
  • 311
@siusiorex: to jest swieze
  • Odpowiedz
Hfpx2
Hfpx2
Hfpx2
10.06.2026, 12:55:16 via Wykop
  • 185
@siusiorex: Ten na wózku widłowym to ewidentnie słoik jest (morderca, oprawca przyp. tłum)
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
10.06.2026, 14:44:07
  • 945
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000052813

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serniczek_Szatana
Serniczek_Szatana
10.06.2026, 15:32:09 via Wykop
  • 180
@badreligion66: Mam nadzieję, że grupy będą ustawione geograficznie. Byle nie trafił na Czecha to półfinał ma w garści.
  • Odpowiedz
Lecter1
Lecter1
Lecter1
10.06.2026, 16:52:38 via Android
  • 260
@Utero: Radzio zamiast biegać bezsensownie po lesie i tłuc się z kolegami z sąsiedniego klubu to robił sobie wycieczki z kałachem po bliskim wschodzie.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.06.2026, 06:48:58
  • 678
potężne zesrańsko konfiarzy pod tym tłitem xD
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - potężne zesrańsko konfiarzy pod tym tłitem xD
#polityka #bekazprawakow

źródło: 1000029854

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
10.06.2026, 06:56:00 via Wykop
  • 78
@splinter96: Akurat to jest prawda. Andrzej Szeptycki publicznie mówił, że jest Ukraińcem i jest członkiem Związku Ukraińców w Polsce. Do tego chce ustępować Ukraińcom w sprawie UPA. Niestety idzie drogą Andrzeja Szeptyckiego (grekokatolickiego arcybiskupa Lwowa), a nie Stanisława (polskiego generała). Obaj panowie to bracia jego pradziadka. Jak mu jest źle w Polsce to ma samostinna Ukrainę
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
10.06.2026, 08:01:47 via iOS
  • 230
@Pomorski_Wilk: Andrzej Poczobut mówił publicznie, że jest Polakiem i jest członkiem Związku Polaków na Białorusi, a miesza się do białoruskiej polityki i staje okoniem panu agroführerowi Łukaszence
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
09.06.2026, 23:30:48
  • 563
wfyokyga

źródło: temp_file4590488797890953325

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
09.06.2026, 23:35:20 via Wykop
  • 288
@wfyokyga: to ja jak miałem 27 yo
  • Odpowiedz
Coopshtyl
Coopshtyl
10.06.2026, 05:11:52 via Wykop
  • 229
byliście


@wfyokyga: Github wygląda jak gdyby jakis maciek programista postanowił zrobic elytarny serwys tylko dla elyt IT byle jakis pleb zwykły za szybko sie nie polapal
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
10.06.2026, 11:46:36
  • 1071
Założyłem sobie dwa konta demo i mówie sprawdzę wykopków

Na jednym inwesotwałem, zgodnie z tym co wykopki piszą

Na drugim przeciwnie

Na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
10.06.2026, 11:47:31 via Wykop
  • 160
@Schwarzfahrer: czyli jednak wciąż robisz coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
89adr89
89adr89
89adr89
10.06.2026, 11:53:20 via Wykop
  • 456
@Schwarzfahrer: bo to trzeba z lewarem, bez lewara nie pogłębisz straty
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
10.06.2026, 08:30:23
  • 807
#niemcy #humorobrazkowy #heheszki
djtartini1 - #niemcy #humorobrazkowy #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NexciaK
NexciaK
10.06.2026, 08:33:32 via Wypiek
  • 142
@djtartini1 Brzmi jak b8, ale w sumie DB potrafi przegrac z samym soba, wiec nie zdziwilbym sie jakby ich borsuki nawet dojechaly ^_^
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
Autor
10.06.2026, 08:49:06 via Wykop
  • 204
@NexciaK: albo to taki pretekst do wytłumaczenia ich opóźnień. Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale PKP jest dużo lepsze niż DB.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 744
  • Strona 1 z 744
  • >

Kuba

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking