Był ktoś w Kolumbii, Brazylii lub ogólnie Ameryce południowej? Jest tak łatwo dla białego z dziewczynami jak np na Filipinkach? #kolumbia #brazylia #podroze #podrozujzwykopem
Siema, może ktoś coś poleci. W październiku mam 17 dni wolnego. Myślałem nad podróżą po europie, albo okolicach. Lubię intensywnie podróżować więc myślę że z 3 jak nie 4 kraje bym mógł ogarnąć w tym czasie. Z najważniejszych to chcę aby było ciepło, było intensywne życie nocne i otwarte dziewczyny i ew jakaś natura czy cus. Myślałem wstępnie nad Maroko/hiszpania/portugalia Albo Cypr/izrael?/liban?/jakaś Gruzja Grecja Albo Malta/sycylia/wlochy Może ktoś był w tych kierunkach w podobnych celach i może
Będę zaczynał staż w controllingu operacyjnym. Co warto się nauczyć/powtórzyć przed pierwszym dniem w pracy? Poleca ktoś jakieś konkretne materiały, zagadnienia, książki czy cokolwiek? #controlling #korposwiat #pracbaza #finanse
#ajemge1 a co wy na to żeby gej zmienił miasto na jakąś totalną wichurę np jakieś Suwałki albo Bieszczady i tam zapraszał miejscowe szony ( ͡°͜ʖ͡°) Na wichurach można czasami wynająć cały domek po taniości.
Jakie zacząć robić ćwiczenia aby poprawić swój martwy ciąg? Obecnie nic nie robię na nogi, ale mogę zacząć. Na płaskiej wyciskam 110x1 a w martwym 130x1 więc jest słabo. Prośba o polecajki. Może ktoś ma jakiś cały konkretny plan pod martwy jak nie ćwiczenia? Obecnie ćwicze push/pull/upper/upper
Czy ktoś wie jak wyglądają warsztaty KPMG - World of audit? Co warto sobie powtórzyć, czego się nauczyć, aby na starcie ogarniać podstawy? #kpmg #korposwiat #audyt #pwc
@nerff: @Xnxxa w 2021 dawali ofertę wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach (nie pamiętam już czy każdy dostawał uop czy też praktyki, ja dostałem uop na czas nieokreślony). warsztaty to były raczej proste kejsy do rozwiązywania w grupach, które losowo na teamsach były wybierane
Siema, pracuje obecnie w CallCenter w sprzedaży i wraz z premiami potrafię wyciągnąć 9k na pełnym etacie (bardzo się staram). Dodatkowo ukończyłem studia magisterskie z finansów na UW. Niestety na tym CallCenter dalej nie ma jakiegoś super rozwoju, więc chcę zacząć się rozwijać w konkretnym kierunku, ale sam nie wiem co teraz najbardziej jest rozwojowe. W co byście poszli na moim miejscu? Jakiś audyt, czy co? Dodam, że z-------l mi nie straszny,
@asdfghjkl: Niby tak niby nie, w obsłudze klienta oraz sprzedaży na callcenter jestem praktycznie najlepszy z firmy, ale nie czuję aby to było dla mnie jakieś super rozwojowe obecnie :(
@cybulion: to że dajesz coś w koszta to nie znaczy że jest za darmo xD widać że dupka piecze że ludzie mają bekę z takich debili jak ty co wpłacili hajs dla adbunia xd
@sprawek niby tak, ale odpowiada mi cena mieszkania, lokalizacja + i tak juz utopiłem pieniadze, bo wynajmowałem przez biuro nieruchomości i było trzeba zapłacić prowizję, wiec mam motywacje aby podjąć walkę
@DryfWiatrowZachodnich: z reguły 50% kwoty miesiecznego wynajmu. Biuro nie, oni nic nie wiedza o tych mieszkaniach, własciciel tak, ale zamawial dezynskcje ktora nie rozwiazala problemu i chce poprobowac na własną rękę
@matek1111 @mirabelka2137 Wielkie dzięki za rady. W dzień się pojawią, ale to nie są jakieś duże ilości. Właśnie dziś zacząłem odsuwać meble, żeby sprawdzić czy nie ma jakichś szczelin przez które by mogł przychodzić. Coś tam odkryłem i zakrylowałem dziury oraz porozstawiałem pułapki samoprzylepne. Co odkryłem - do pułapki za szafką w kuchni przylepiły się tylko 2 przez kilka dni. Do pułapki za lodówką przylepiło się około 20-30, byłem aż
@matek1111 Ajajaj, mocno straszysz :/ ogólnie to była i zwykła dezynsekcja i żelowanie, regularnie znajduje też martwe albo sparaliżowane okazy. Na razie walka z nimi to moje nowe hobby, więc chyba jak pisałem wcześniej postaram się sam zaopatrzeć w profesjonalne środki i napryskać je wszędzie gdzie tylko zauważę że się pojawiają. Dzięki wielkie za pomoc i za reddita, bo właśnie sobie czytam :). Ja też nienawidze tego ścierwa, niestety mój współlokator
@IcanFlaj dzwonilem, kazali pisac email, na email 0 odpowiedzi od paru dni u mnie 0 kasy na koncie wiec nie mają jak pobrac, a jakby ta sytuacja sie przeciągała to po prostu zablokuję kartę, bo placic nie zamierzam
@IcanFlaj kartę, bo juz zerwałem umowę na karnet, ale jeszcze przez 2 miesiace chcą kraść hajs. Ogolnie to cos zrobie zeby nie mogli pobrać hajsu, nie wiem czy mogę to jakoś w banku zablokować czy trzeba kartę blokować :/
@sevor6 a co tam sie dzieje? ode mnie już przestali sciągać o dziwo hajs (od 3 miesiecy im sie to nie udało), bo nie przychodzi na email zadne powiadomienie, a u kolegi dalej chcą sciągać hajs, ale no ma 0 na koncie więc próbują i im nie wychodzi xD ale no z tego co wiem to wystarczy zablokować karte/iść do banku i powiedzieć zeby zablokowali ich ściąganie hajsu i tyle, raczej
witam, potrzebuję kupić jakiś tv około 60 cali (mam 2,5metra od kanapy do tv więc chyba taki idealny) to pogrania czasem na konsoli i oglądania czegoś na yt/netflixie. Czy może ktoś chce coś polecić? Budżet najlepiej niewygórowany tak 2-3 tysiące ale jakby było coś taniej/drożej to też mogę przemyśleć #telewizory #tv #elektronika #smarttv
Na niektórych zębach a w szczególności między nimi mam takie białe plamy (wyglądają jakbym miał jedzenie między zębami). Czy ktoś wie jak to skutecznie wyleczyć? Bo wygląda to mało estetycznie. #dentysta #stomatologia #zeby
@eaxata: nie, miałem wykonywaną higienizacje 2 tygodnie temu. @DaiaGi Obecnie dbam o zęby i nitkuję, ale kilka lat temu było trochę gorzej i tak już zostało.
@SkrytyZolw: tak dokładnie, higienistka też mi powiedziała że to zdemineralizowane szkliwo i właśnie poleciła używać tooth mousse które już kupiłem, ale dzięki za polecenie też pasty, kupię ją i mam nadzieję że pomoże
Ktoś wynajmował mieszkanie ostatnio w Warszawie lub innym większym mieście? Idzie coś w obecnych czasach coś negocjować ceny czy raczej nie bardzo? #nieruchomosci #mieszkanie #warszawa #wynajem