Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michalxd21

michalxd21

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15544
  • Znaleziska 3783
  • Mikroblog 11761
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 78
michalxd21
michalxd21 02.06.2026, 17:59:34
  • 0
Mireczki jak mieszkam na południu Krakowa (okolice Czerwonych Maków) to jest jakaś sensowna opcja dojazdu publicznym transportem do Kokotowa? Dostałem zaproszenie na rozmowę a nie mam samochodu, i Google mi pokazuje że dojazdy zbiorkiem na jakąś 7-8 rano to po 2h mogą zająć xD

#krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
02.06.2026, 18:38:57 via iOS
  • 1
@MakeLifeGreatAgain: opcje dotarcia na 7:30 wyglądają tak XD
michalxd21 - @MakeLifeGreatAgain: opcje dotarcia na 7:30 wyglądają tak XD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
02.06.2026, 20:12:56 via iOS
  • 1
@Krs90: na stałe, co najmniej na 2 miesiące na staż. Kurde generalnie to widzę że jest fajna bardzo opcja że od siebie w Węgorzycach (czy jak to się nazywa) jestem w 30 minut a dalej 1,5km do firmy (mogę przecież zainwestować w najprostszy rower) tylko jest pewien haczyk - pociąg z Łagiewnik bezpośredni by tak to się spinało jest tylko o 10:30 bodajże xD
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
03.06.2026, 06:50:52 via iOS
  • 0
@kasiknocheinmal: czekaj czekaj, nie wiesz o jaką firmę chodzi, nie wiesz że ma 3 oddziały w okolicy (w tym w Krakowie), nie wiesz że nie wiedziałem do którego aplikowałem przed aplikacją a się zesrałeś o to że aplikowałem za miasto?

Btw, Kokotów jest na południu Krakowa, do takiej Skawiny to na przykład jadę szybciej niż na Kleparz.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 02.06.2026, 10:31:04
  • 66
Jeden turniej i ustawiona, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
michalxd21 - Jeden turniej i ustawiona, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
02.06.2026, 10:39:23 via Wykop
  • 1
@rooger: bez przesady, 75% jej nie zabiorą, góra 50%. Milion to i tak już elegancki zastrzyk, tak na 2 kawalerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
02.06.2026, 11:01:32 via Wykop
  • 1
@kris-90: @rooger o ile nie mają % to wątpię by to kosztowało więcej niż 150-200k. Nie oszukujmy się że hotele i przeloty będą kosztować po 100-200 tysięcy, to pewnie kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy. Do tego po Rolandzie pewnie sponsorzy będą walić drzwiami i oknami, więc pewnie drugie tyle wpadnie ze współprac. Już nie wspominając o tym że milionerzy zajawieni w tenis będą jej chcieli płacić dziesiątki tysięcy za możliwość
  • Odpowiedz

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 07:24:36 via iOS
  • 0
Mam taką biedronkę osiedlową, czynna do 23:30. Kiedyś dosłownie przed zamknięciem robiłem zakupy. Kupiłem szynkę pakowaną. Następnego dnia na śniadanie wziąłem ją i patrzę: przeterminowana, termin do wczoraj. No to generalnie z paragonem poszedłem do Biedronki, bo sprzedali mi duże opakowanie szynki do zjedzenia w niecałą godzinę. Pokazuje paragon, tłumaczę że trochę się czuję oszukany i czy by się nie dało wymienić. Kiedyś pamiętam miałem sytuację że kupiłem spleśniały ser to mi
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 07:37:52 via iOS
  • -2
@ziokinek: są zespołem to grają do jednej bramki, może następnym razem wytłumaczą koleżance że więcej towaru to im podczas zmiany wypadnie z rąk i się zmarnuje niż kosztowałaby ich wymiana tego jednego opakowania?
michalxd21
michalxd21 02.06.2026, 07:37:46 via iOS
  • 0
@ziokinek: to moja wina czy systemu? Mógłbym to bym tej jednej życie utrudniał ale że są takie możliwości to nic nie poradzę.
saakaszi
saakaszi
01.06.2026, 18:49:13
  • 0
Mireczki z Krakowa, po koncertach w Tauron arenie są uruchamiane jakieś dodatkowe linie? Czy tylko to co można znaleźć na "jak dojadę"?

#krakow #koncert
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 19:17:43 via iOS
  • 10
@saakaszi: ta k---a dodatkowe linie XD przed majówką 30 kwietnia byłem na meczu na Reymonta (półfinał europejskich pucharów), mecz się kończył o 23 a o 23:30 cudem dotarłem na rondo grunwaldzkie by ostatnim tramwajem pojechać na maki. Ani nocnych ani nic, SCT, majówka i mecz na 30 koła kibiców to najwyraźniej zbyt mało by stawiać w takich sytuacjach na komunikację miejską.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 21:32:31 via Wykop
  • 0
@niechcetukonta: No zajebiście, tylko że nawet zdjęcie mam że żadnego tramwaju po tym już nie było xd
michalxd21 - @niechcetukonta: No zajebiście, tylko że nawet zdjęcie mam że żadnego tr...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

686

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Temat przemilczany przez polskie media A warto się tym chwalić!

kayo
z
linkedin.com
dodany: 31.05.2026, 18:42:37
  • 131
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    freediving
  • #
    pieknapani
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 07:35:06 via iOS
  • 12
Ot, średnia aktoreczka i żona dyrektora TVP Sport jak na elity przystało, znalazła sobie drogie hobby i teraz jeździ po świecie biorąc udział w zawodach a których startuje pewnie po 4 osoby?

Ciekawe za to czy ten szczur Kwiatkowski teraz ma czas ją bolcować regularnie, bo jeszcze kilka lat temu gdy ten był zatrudniony w PZPN to ta narzekała że go nigdy nie ma w domu? To za to teraz jak ten
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 08:07:45 via iOS
  • 2
@Wyrewolwerowanyrewolwer: pewnie jest to coś spektakularnego i ktoś kto pierwszy raz by się w to bawił to nie miałby szans. Ale to też nie jest jakieś popularne - po stronie związku widać że uprawia to z 5 osób w Polsce. Faktycznie w tabelkach rekordów jest ona (ale warto dodać że bodajże w 2, kategorii jest znacznie więcej i c--j wie co znaczą xd) tylko warto zauważyć że tabelka przygotowana jest
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 08:10:32 via iOS
  • 2
@looznagooma: toksyczny to jest jej mąż który po w-------u z PZPN’u nagle zmienił się w „tajemniczego” informatora mediów opowiadając o wszystkich krzywych akcjach za czasów jego pracy, a po dostaniu po znajomości roboty w TVP p-------ł coś o odpolitycznianiu działu sportowego i zawieszał Babiarza. Nic dziwnego że laska woli jeździć po świecie i nurkować niż z nim siedzieć na chacie.
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 08:24:39 via iOS
  • 2
@looznagooma: tak tak, b--ń elit, może kiedyś będziesz mógł się im zrzucać na emeryturę jak wszystko przewalą teraz by jeździć po Filipinach i nurkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 08:27:45 via iOS
  • 1
@ngc: super, to może damy jej jeszcze stypendium z naszych podatków? Z resztą widzę że ochoczo oznacza ministerstwo sportu pod swoimi sukcesami, nie zdziwiłbym się gdybyśmy już sponsorowali wyjazdy aktorki na zawody.
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 08:28:50 via iOS
  • 2
@LudzieToDebile: chciałem listę startową zobaczyć ale niestety nigdzie nie ma. Wiemy za to że musiały startować minimum 3 zawodniczki, bo tyle było miejsc na podium XD
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 12:35:59 via Wykop
  • 14
Wgl ciekawostka dla tych co uważają że to sport który wymaga poświęceń i nie wiadomo ile lat treningu - Agata Załęcka zaczęła ten sport trenować w 2020 roku, w wieku 38 lat. W 2022 jako 40 latka została członkinią kadry Polski i pobiła pierwszy rekord kraju.

Z jednej strony spoko, z drugiej chyba zbyt dużych progów to tam nie ma skoro wchodzi 40 letni amator i bije rekordy kraju xd
michalxd21 - Wgl ciekawostka dla tych co uważają że to sport który wymaga poświęceń i...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 17:52:02 via iOS
  • 2
@lapps: czasowo te rekordy to są 2-3 minuty, co co pływają często potrafią wstrzymać oddech na dłużej…

Bardziej tu chyba chodzi o to że ona ma możliwości sobie jeździć i trenować, bo u nas chyba jest jeden sztuczny basen pod to.
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 20:40:35 via Wykop
  • 1
@lapps: większość ludzi nie jest w stanie przebiec 5km, a w maratonach w Polskich miastach potrafi wystartować po kilkanaście- kilkadziesiąt tysięcy osób.

356

Koalicjanci pytają o ustawę o artystach. Niepewny los projektu i samej ministry

Koalicjanci pytają o ustawę o artystach. Niepewny los projektu i samej ministry

Klub Centrum chce spotkania z minister Martą Cienkowską z Polski 2050 w sprawie ustawy o wsparciu dla artystów. Konfederacja mówi natomiast o odwołaniu minister kultury. Nawet jeśli do głosowania nie dojdzie, to ten projekt i tak zepchnął w tym tygodniu rząd do politycznej defensywy.

Akinori456
z
rp.pl
dodany: 01.06.2026, 03:28:16
  • 35
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    podatki
michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 14:23:25 via Wykop
  • 35
XDDDDD K---a Klub Centrum będzie reprymendował Cienkowską? Ten Klub Centrum który powstał z odłamu Polski 2050? Tej Polski 2050 z której wywodzi się Cienkowska, i która zastraszyła wręcz Leo że musi dostać ten stołek? K---a, nie do p--------a są, jeszcze teraz będą udawać że to nie oni XDDDDD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
01.06.2026, 14:05:56
  • 795
Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #neuropa #humorobrazkowy
KRZYSZTOFDZONGUN - Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #n...

źródło: stano xd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 01.06.2026, 14:15:02 via Wykop
  • 91
@trach: nie w tą stronę kolego, tu to nie działa!
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 21:28:27
  • 14
Dla postronnego kibica co nawet nie wie gdzie się kupuje maczetę, Kraków w przyszłym sezonie to będzie raj. Ja tam mam w------e kto w polskiej piłce sobie pały liże a kogo kopie w dupsko, więc co tydzień Wisełka/Cracovia/Wieczysta (na wieczystą bilety po dyszce) a na tygodniu dodatkowo Szachtar (mam nadzieję że w LM). Jest szansa że w przyszłym sezonie obejrzę więcej meczów na żywo ze stadionu niż Arsenalu w TV (o ile
michalxd21 - Dla postronnego kibica co nawet nie wie gdzie się kupuje maczetę, Kraków...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
31.05.2026, 21:41:19 via Wykop
  • 0
@emerytowany_emeryt: aha, rozumiem że stadion Miejski Cracovii nie może wpuścić Wieczystej na przykład, bo mimo że miasta to miasto ma g---o do gadania? xd
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
31.05.2026, 22:03:18 via iOS
  • 2
@Zi3L0nk4: mnie to r---------a że Stadion miejski który jest wynajmowany ale tylko jeden klub ma do tego niepisane prawo xd

Chcecie mieć własny stadion to go wykupcie / sami sobie wybudujcie, jak jest szansa że zamiast jednego klubu będą na niego zarabiać aż 2 to odrzucenie takiej opcji powinno być uznawane za niegospodarność władz miasta.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
31.05.2026, 22:26:18 via iOS
  • 5
@Zi3L0nk4: po to są służby żeby debili oduczyć takich troglodyckich zachowań. Dopóki będziemy leczyć małpy zakazami stadionowymi to nigdy się nie oduczą, tu trzeba twardo - pałą przez łeb.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 20:51:26
  • 2
Na plus: wchodzą 2 prywatne kluby (i 1 przepalarnia pieniędzy)
na minus: spadają 3 prywatne kluby

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
31.05.2026, 20:51:41 via Wykop
  • 5
@michalxd21: Lechia jeszcze walczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 20:52:46 via Wypiek
  • 2
@michalxd21 kolega chyba nie czytał Listów zebranych Paolo Urfera
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 19:25:34
  • 8
Pierwszy raz widzę by zmiana była wymuszona brakiem już zapasowych koszulek xd

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tortcebulowy
Tortcebulowy
31.05.2026, 19:26:21 via Wykop
  • 0
@michalxd21: ekstraklasa things (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
31.05.2026, 19:36:11 via Wykop
  • 0
@michalxd21: tu zmiana wymuszona bardziej połamanym nosem niż koszulką bo na bieżąco przepierki mogli robić
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 18:46:05
  • 2
Sweet Caroline? To już nie ma polskich piosenek? Nie ma artystów z Głogowa/Krakowa? Jeszcze freed from desire po bramkach dawajcie xd

K---a antypolskie zwyczaje na stadionach, ale kibice nie lepsi - też 90% przyśpiewek na melodie zza granicy p-------e.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafik_delta
fafik_delta
31.05.2026, 19:17:33 via Wykop
  • 0
@michalxd21: lata temu byłem na meczu Wieczystej jeszcze na IV lidze; przed meczem na bojsko wszedł starszy pan z mikrofonem, który odśpiewał taki banger - KOMU TO PRZESZKADZAŁO? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
fafik_delta - @michalxd21: lata temu byłem na meczu Wieczystej jeszcze na IV lidze; p...
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny
31.05.2026, 18:30:08
  • 1
Projekt Kwietnia to jest szczyt januszerki. Zero długoterminowej wizji, inwestowania w szkolenie, szkółkę, rezerwy, baze treningową, stadion. Nic, tylko pierwsza drużyna nadziana wymysłami cyrkowego alkoholika Peszki, i klubowy sklepik z badziewnym nikowym merczem. Że się komukolwiek to podoba i nawet im kibicują xD Z drugiej strony mamy finansowany z miejskich funduszy Chrobry, więc nie lepiej. Krótko mówiąc dwa pseudo kluby które w normalnym świecie nie powinny mieć podjazdu pod eklapę. No ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 18:33:30 via Wykop
  • 1
Zero długoterminowej wizji, inwestowania w szkolenie, szkółkę, rezerwy, baze treningową, stadion


@c0rny: W to wszystko Jakubas zainwestował z Motoru Lublin, i jeśli Wieczysta awansuje to powiedz jaką przewagę w Ekstraklasie będzie mógł mieć Motor nad Wieczystą?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 18:41:59 via Wykop
  • 0
@luczyk: no teoretycznie to Jakubas jest już te 4-5 lat w Motorze. Już można jakąś długoterminową wizję oceniać. I w zasadzie z młodych to nie słychać o nikim ciekawszym poza Frankiem Lewandowskim co jest hypowany od 1,5 roku, a zagrał w tym sezonie zawrotne 11 minut. O innych nie słychać, a można już się czegoś spodziewać po takim czasie. Rezerwy jakoś nie powalają. Zawodnicy odchodzą i przychodzą w większości słabsi.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 18:28:57
  • 2
Finał Ligi Mistrzów dla influencera i jego przydupasów (nawet nie związanych z piłeczką) a ty robaku żal się że bilety z drugiej ręki osiągają chore sumy i nie są dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba xd

Nie mogę się doczekać aż to wszystko p--------e i korporacje ogarną że poza wykresami zasięgów w social mediach nie będą mogli się chwalić niczym innym przed dyrektorami. Bo w to że jakaś fanka Mini Majka (XD) zobaczyła
michalxd21 - Finał Ligi Mistrzów dla influencera i jego przydupasów (nawet nie związa...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
31.05.2026, 18:30:55 via Wykop
  • 2
@michalxd21: przecież to Tomas Soucek z West Hamu, kibicował koledze Declanowi Ryżowi.
first - @michalxd21: przecież to Tomas Soucek z West Hamu, kibicował koledze Declanow...

źródło: 394773_tomas_soucek_20251103165936

Pobierz
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
31.05.2026, 08:37:52
  • 35
Komentarze w Republice Junior na temat Safe nie zawodzą.

#polityka #kanalzero #tvrepublika
josedra52 - Komentarze w Republice Junior na temat Safe nie zawodzą. 

#polityka #kan...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 31.05.2026, 09:07:33 via iOS
  • 3
@josedra52: mowa o tym kredycie na 50 lat co nawet minister finansów nie był w stanie wskazać na jaki % on jest?
  • Odpowiedz
xetrian
xetrian
30.05.2026, 16:30:22
  • 3
rusek w miesiąc wyleczył złamaną rękę? XD
#mecz
xetrian - rusek w miesiąc wyleczył złamaną rękę? XD
#mecz

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 182948

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 16:30:54 via iOS
  • 0
@xetrian: jak pęknięcie bez przemieszczenia to luz.
  • Odpowiedz
MrWladek6666
MrWladek6666
30.05.2026, 08:52:17
  • 19
#kanalzero #polityka #bekazprawakow
Połać o koszulce
MrWladek6666 - #kanalzero #polityka #bekazprawakow
 Połać o koszulce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 13:35:10 via Wykop
  • 2
@bgb1: ostatnio w wywiadzie u żurnalisty mówił właśnie że w K0 nikt mu się nie w--------ł i mógł zapraszać kogo chciał, a w TVN potrafił dostać wezwanie na dywanik bo nie bronił oszusta podatkowego jeżdżącego bez prawa jazdy Kraśki publicznie xd
  • Odpowiedz
adammmmm
adammmmm
adammmmm
30.05.2026, 12:01:22
  • 2
#kanalzero pewnie krzyśGoGo dwoi się i troi żeby przyszedł taki Łatwoganga na swój zlot jehowy, oprócz przyczepienia się do ostatniej akcji to było pewnie też jego celem. Inaczej dla młodzieży będzie wypalony polski raper i pracowity ale nie za bardzo lotny na umyśle chęć xD
adammmmm - #kanalzero pewnie krzyśGoGo dwoi się i troi żeby przyszedł taki Łatwoganga...

źródło: oficjalnezero_1780142046_3908437226635154796_62612102892

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 12:03:14 via iOS
  • 0
@adammmmm: a po co miałby tam być ten łatwogang skoro gość nie umie pół zdania składnie skleić?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 12:10:53 via iOS
  • 0
@adammmmm: co?
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
30.05.2026, 07:18:05
  • 39
a może by tak napisać coś o katastrofie w janonie podlaskim??
co rząd zrobił z jedną z najlepszych stajnii konii w europie docenianiej na całym świecie??? czy nie bardzo??
młodzi mariuszkowiego tego nie pamietają i pamiętać nie mają - robota by #stanowski (każdy młody ma głosować na pis, ewentualnie konfusie)

#kanalzero #kanalpisowski #bekazpisu
eSUBA94 - a może by tak napisać coś o katastrofie w janonie podlaskim?? 
co rząd zrob...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 08:26:01 via iOS
  • 2
@eSUBA94: Ale p---------e, wychowałem się 8km od Janowa Podlaskiego i o żadnym upadku stadniny nie można mówić. Jeśli PiS miał doprowadzić do upadku to trwałoby to latami a nie rok-dwa. Tam często są sprzedawane klacze nawet kilkunastoletnie, więc jeśli w 2016 ktoś uznaje aukcję za porażkę to winnych powinniśmy zacząć szukać mniej więcej w okolicach co najmniej 2006 roku. Poza tym w 2015 roku padł rekord, więc każdy niższy wynik
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 11:58:33 via iOS
  • 0
@adammmmm: nie wiem co to ma do rzeczy nawet jeśli w tym okresie można przyjąć luźno uśrednioną inflację euro ok. 20% to i tak wynik ten jest lepszy niż niektóre lata przed 2015. Ale jeśli inflacją chcesz się posługiwać to ostatnie dwa lata w takim rozrachunku musiały być już całkowicie tragiczne, bo w 2024 zarobili jedynie 600 tysięcy a w zeszłym roku 1,3mln. A mimo wszystko stoją i nikt nie
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 12:10:08 via iOS
  • 0
@adammmmm: nie ja uważam tylko dane strefy euro, ale i tak nie da się tego rzetelnie obliczyć tylko trzeba uśredniać bo w takim 2021 miałeś inną inflację we Francji a inną w Estonii, mimo że to była taka sama waluta.

To ty się czepiłeś tej inflacji, i tak w porównaniu do złotówki siła nabywcza euro się nieznacznie zmniejszyła a poza tym jeszcze inna kwestia jest taka że konie te kupują
  • Odpowiedz
Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
30.05.2026, 11:21:35
  • 5
#mecz Arne Slot out! A mogli zrobić to wcześniej i od razu Xabiego ściągnąć, bo obecnie na rynku trenerskim posucha i poza Iraolą nikt tak na szybko nie przychodzi do głowy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 11:23:11 via iOS
  • 1
@Rogogon5: Arbeloa, też przecież były zawodnik LFC XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.03.2025

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 29.09.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking