Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michalxd21

michalxd21

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15705
  • Znaleziska 3844
  • Mikroblog 11861
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 79
  • Dodane (4122)
  • Komentowane (6121)
  • Plusowane (1618)
michalxd21
michalxd21 2 godz. i 32 min temu
  • 6
Byłem w Mangghdze jakoś przed samym początkiem wystawy, i dzisiaj przypadkiem wszedłem gdy postanowiłem odwiedzić muzealną kawiarnię.
I powiem wam że bardzo ciekawa wystawa Wajdy, aczkolwiek nie jest od tej strony że "Wajda wielkim reżyserem był" tylko przedstawia... rysunki. Rysunki i całe szkicowniki Wajdy, z których licznie korzystał. Jakieś rysunki jak widzi jakąś scenę, rysunki które szkicował podróżując po Japonii (i ładnie mu wychodziły), filmy które były opowiadane jego rysunkami. Bardzo ciekawa
michalxd21 - Byłem w Mangghdze jakoś przed samym początkiem wystawy, i dzisiaj przypa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 20.06.2026, 13:19:41
  • 0
Ma ktoś suba Newsweeka? Aż chciałbym poczytać co Pani redaktor Siegień tym razem wymyśliła xd

https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk?utm_campaign=newsweekpolska-page-post&utm_content=article-fresh&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=cde-facebook-fresh-articles-weekday-5254&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExWHV3OVY3eEVjNHVVblJ1anNydGMGYXBwX2lkEDIyMjAzOTE3ODgyMDA4OTIAAR4fl0_2hjgDRqrUL3m7HpDF4mzuw7ydaBWyor_GI_9ytEfKEwFwv4VPvUhJCg_aem_NhCulws6_77XcguKIUiFcQ

#bialapodlaska #newsweek
michalxd21 - Ma ktoś suba Newsweeka? Aż chciałbym poczytać co Pani redaktor Siegień t...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
20.06.2026, 13:55:45 via Wykop
  • 2
@michalxd21: https://archive.is/20260618055232/https://www.newsweek.pl/opinie/zabojstwo-rosjanina-w-bialej-podlaskiej-tocza-sie-brudne-interesy/5kh6ynk
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
przedwczoraj, 09:17:45 via Wykop
  • 0
Dzięki za artykuł. Jest fatalny bo śmiała teza totalnie bez @thority @thorgoth @Karpatnik przywołania kultowego materiału sprzed lat-https://www.youtube.com/watch?v=piAp-a9yrTE i to na tym buduję się opowieść, od 1989 roku minęło prawie 40 lat i faktem jest, że Białorusinów, Rosjan, innych w okolicy jest coraz więcej, a Ukraińców też sporo plus mega krzywdzące ulokowanie ośrodka dla ludzi do DEPORTACJI co tam siedzą pod kluczem sprawia że wschód Polski powinien być
Sylwiusz89 - Dzięki za artykuł. Jest fatalny bo śmiała teza totalnie bez @thority @th...
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 20.06.2026, 11:52:20
  • 41
Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat byłeś szykowany na "kogoś". Byłeś traktowany jak przyszły champion w stylu koni arabskich w Janowie Podlaskim. Kursy językowe. Studia w USA. Byłeś wprowadzany na salony tylnym wejściem, abyś poznał kogoś, ale jeszcze nie błyszczał. Ministerstwo, europarlament. Czekałeś cierpliwie na swój moment, w końcu pojawia się opcja zrobienia kroku do przodu - prezydent stolicy jako przedsmak większego stołka. Miasto w którym nie
michalxd21 - Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat by...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
20.06.2026, 11:56:29 via Wykop
  • 44
@michalxd21: Mi trochę jest go szkoda, bo na tle ślizgaczy z jego partii wygląda na rozgarniętego człowieka. Aczkolwiek to wada bycia miłym, bo chce wszystkim dogodzić
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
20.06.2026, 12:01:40 via Wykop
  • 25
@Pomorski_Wilk: Właśnie te ślizgacze są największym problemem - bo mi się zdaje że RT nie do końca umie podejmować samodzielne decyzje, korzysta z doradców czy ludzi z partii. I ci doradcy mu robią wilcze przysługi - a to ludzi z partii zamontują w szpitalu, a tu wymyślą debatę w Końskich. Być może przez te wszystkie lata przywykł do takiego prowadzenia za rękę i nie wyczuł momentu kiedy trzeba było powiedzieć:
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 19.06.2026, 18:20:45
  • 1
Na TVP Info zaczyna się program Kłamstwo nie przejdzie Dolatowskiego, aż ciekaw jestem czy będą zawody w fikołkach olimpijskich xd


#polityka #lekarz100k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
19.06.2026, 18:47:00 via iOS
  • 1
@Pomorski_Wilk: klasyk, Braun Rosja potencjalna koalicja z PiS
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
19.06.2026, 19:50:21 via Wykop
  • 0
@michalxd21: A o aferze lekarskiej?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 19.06.2026, 10:46:32
  • 2
Bardzo dobra konferencja Trzaskowskiego, odpowiada na pytania mimo że temat nie jest najłatwiejszy, dosyć jasno porusza wszystkie kwestie.

Szkoda że rok temu nie wpadł na pomysł by nie zakładać masek i unikać trudnych pytań...

#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
przedwczoraj, 09:36:08 via iOS
  • 0
@Sylwiusz_89: pisałem to przed tym jak wyszło że kłamał xd
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
przedwczoraj, 09:40:38 via Wykop
  • 0
@michalxd21: W sumie oni kłamią, bo bronią medyków, bo sami chcą z nimi trzymać, bo medyk to 400 szabel jest w stanie mieć do rady miasta powiatowego, bo ludzie go znają, 2000 szabel do sejmiku wojewódzkiego, a na posła robi 5000 szabel, bo koledzy pomogą, wiec dlatego na listach wyborczych lekarz to pewny kandydat, a dodatkowo robią od lat lekarze co chcą, w gabinetach nie siedzą od...do... i każdy zna
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 19.06.2026, 10:09:28
  • 4
Za pięć 12 w TVP info, materiał o lekarzach samo gęste. Najpierw że afera jest ale rządzący od razu robią coś z tą sprawą, a lekarz już nie pracuje.

A potem 10 minut materiału o tym że kulę Jarkowi ktoś tam przyniósł, że pisowski radny jest dyrektorem szpitala w Garwolinie i też zarobił ponad milion, że Czarnek 2 miesiące temu coś tam, że mąż Witek 2 lata na OIOMie XD oczywiście też
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
19.06.2026, 10:15:05 via Wykop
  • 16
@michalxd21: Żadna propaganda tylko prawda. PiS też robił wały w służbie zdrowia i hodował kastę. To dzięki ich ustawie z 2022 roku mamy teraz lekarzy milionerów.
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
19.06.2026, 10:28:16 via Android
  • 15
@michalxd21: poinformowali cię o aferze i o tym jak zachowała się władza po ujawnieniu afery.
Porównali to z tym, co poprzednia władza zrobiła w podobnym przypadku więc się zdenerwowałeś.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 18.06.2026, 17:24:50
  • 0
O kurde, Wieczysta zwalnia Pazdana. Chyba będzie całkowita przebudowa.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
przedwczoraj, 09:28:27 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Fatalny ruch, bo chłop jest walczakiem co ma równy poziom i jego trzeba było zostawić ponad wszystko @tomwick55 @first
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 18.06.2026, 12:19:48
  • 6
XDDDDD i ktoś powie że Rachoniowi nikt nie dorównuje

#polityka #afera #lekarz100k #bekazlewactwa
michalxd21 - XDDDDD i ktoś powie że Rachoniowi nikt nie dorównuje 

#polityka #afera ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
18.06.2026, 12:29:37 via Wykop
  • 3
@michalxd21: Ile się musi zmienić, żeby nic się nei zmieniło :(
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
18.06.2026, 12:43:38 via Wykop
  • 0
@michalxd21: no jak zaczynała karierę u Tłuściochiewicza pokazując jeszcze bardziej otwarte fobie niż dzisiejsi i ówcześni funkcjonariusze ale coś nie poszło, spaliła za sobą mosty a dalej droga Giertycha. Aha i afera plagiatowa pogrzebała a z zasady na plagiatowców stawia się krzyżyk.
Przy czym większość wyborców PO, koalicji (2050, PSL nawet mrożona Czarzastego) chciało jednoczesnego w-------a Pisu na księżyc i odkręcenia tych wszystkich przekrętów. W dupie mieliśmy 100 konkretów skoro
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 17.06.2026, 22:58:49
  • 15
Przeglądam oświadczenia radnych powiatu bialskiego widząc wpis o #lekarz100k z niedalekich Łosic i trafiłem perełkę - zastępca dyrektora lasów Państwowych w Lublinie - zarobki? 400 tysięcy, jakieś 33 koła miesięcznie xd Oczywiście lista #nieruchomosci długa, z wynajmu (pewnie w Białej Podlaskiej) 56 tysięcy dochodu, jakaś agroturystyka oczywiście z budynkami i ziemią dzierżawioną od nadleśnictwa Chotyłów. Do tego działki kupowane w jakiś bardzo śmiesznych pieniądzach, ok. 10 tys. /
michalxd21 - Przeglądam oświadczenia radnych powiatu bialskiego widząc wpis o #lekarz...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
17.06.2026, 23:19:24 via Wykop
  • 8
@michalxd21: Lasy Państwowe to lepsza fucha, bo jako doktor możesz coś zepsuć i mieć sprawy na głowie. A tutaj może jest mniejsza pensja, ale nieruchomości w promocji
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
17.06.2026, 23:23:51 via iOS
  • 5
@Pomorski_Wilk: no i nie trzeba się męczyć 6 lat na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensja może i faktycznie żałosna patrząc przez pryzmat lekarzy, ale w powiecie gdzie średnia pewnie jest niewiele wyższa od minimalnej (i to pewnie zawyżone tylko dzięki nauczycielom i urzędnikom z 13 i dodatkiem stażowym) to i tak nie jest źle. Sąsiedzi pewnie myślą że Mariuszek biedny tyra i nawet na auto
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 16.06.2026, 08:22:54
  • 0
Mirki jak jest darmowy wtorek w muzeum lotnictwa to idzie z marszu wejść, czy jak od 6 rano nie stoję w kolejce to już stracone i nie ma co jechać (godzinę ponad z Ruczaju xD)?

Wczoraj w Schindlerze godzinę przed otwarciem już była kolejka na jakieś 200 metrów, a jak poszliśmy na Wawel to praktycznie z marszu obeszliśmy darmowe wystawy.

#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
16.06.2026, 09:04:57 via iOS
  • 4
@karokrakow: faktycznie mądre rozwiązanie ;)

Dla zainteresowanych Mirków i na przyszłość - nie ma limitów, wchodzi się z marszu.
  • Odpowiedz
karokrakow
karokrakow
karokrakow
16.06.2026, 09:07:12 via Wykop
  • 1
@michalxd21: dobrze wiedzieć 😅 to się kiedyś kopsne po pracy, bo w sumie mam blisko
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 15.06.2026, 21:33:21
  • 6
K---a jaki to jest absurd, chłop w biały dzień w środku miasta wykonuje egzekucje prawdopodobnie na zlecenie polityczne obcego państwa i jest nieuchwytny.

Jeszcze większym absurdem że w ramach reakcji wprowadzono… ograniczony dostęp na 1 dzień do szkół, że uczniowie nie będą mogli wyjść z zajęć i wejść nikt z zewnątrz xD równie dobrze mogli to zrobić tydzień temu gdy ten gość zamordował 16 latkę, przynajmniej zbrodnia miała jakiś pośredni związek ze
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
16.06.2026, 06:58:33 via Wykop
  • 3
@winsxspl: @michalxd21 Czemu interesowali się Kamilkiem i Zuzią @first @Karpatnik @tomwick55 @thorgoth? Bo byli jak na warunki wschodu Polski zamożni. Matka Zuzi profesor uczelni wyższej, prestiż zawodu, ale i dobry $$$, a matka Kamilka była bogata z domu, a ojciec zarabiał x4 czy x5 powyżej tego co średnio ma mieszkaniec na etacie w tym podobno przez długie lata smutnym mieście...Teraz jest gorąco. Jednak zobaczcie
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
16.06.2026, 09:46:34 via Wykop
  • 2
K---a jaki to jest absurd, chłop w biały dzień w środku miasta wykonuje egzekucje prawdopodobnie na zlecenie polityczne obcego państwa i jest nieuchwytny


@michalxd21: to nie jest absurd tylko norma, która epizodycznie wydarzyła się już chyba w każdym kraju świata.
Trudno żeby ABW obieła ochroną każdą duszę która krytykuje putina. Facet był rysownikiem o zasięgu raczej lokalnym, nie był ważnym politykiem.
Jak wyobrażasz sobie mechanizm zapobiegający takiemu zamachowi?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 15.06.2026, 18:09:25
  • 5
Nie mogę z tego, ludzi najbardziej bolał ten atencyjny ziomek co pchał się przed kamerę, ta laska co usunęła socjale i na co dzień mieszkała w Tajlandii trenując sztuki walki, i Pamelka od xayoo.

No i w poprzednim odcinku i tym wyszło szydło - najpierw ten ziomek powiedział że ma depresję, na pytanie kto go zdiagnozował to odpowiedział że nikt, sam to czuję a teraz ta laska z Tajlandii dokładnie to samo,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 15.06.2026, 13:23:06
  • 1
Mięczaki już z obrandowanymi instagramami, teraz tylko pofarmić obserwujących, podpisać % i można żyć z minionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieczaki
michalxd21 - Mięczaki już z obrandowanymi instagramami, teraz tylko pofarmić obserwuj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 14.06.2026, 15:08:21
  • 3
Siedziałbym cały weekend i pewnie bym nie wymyślił o co w Motorze chodzi…

#mecz
michalxd21 - Siedziałbym cały weekend i pewnie bym nie wymyślił o co w Motorze chodzi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
14.06.2026, 15:31:31 via Wykop
  • 0
@michalxd21: no zobaczymy co Papszun light version osiągnie w klubie z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox
14.06.2026, 15:42:55 via Wykop
  • 1
@BigVV: ten klub ma kase ale jej nie ma, lepsze transfery byly w plocku
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 13.06.2026, 13:36:08
  • 3
Kryzys i co za tym idzie Wojna w Iranie się zakończyła, czy o co chodzi że program jest wygaszany? Bo chyba nie chodzi o j-----u Polaków wyjeżdżających na wakacje? Prawda? PRAWDA???

#polityka #iran #usa #wojna #paliwo
michalxd21 - Kryzys i co za tym idzie Wojna w Iranie się zakończyła, czy o co chodzi ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
13.06.2026, 15:09:51 via Wykop
  • 1
@michalxd21: spiseg, na szczescie mamy wybitne jednostki ktore lacza kropki
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix
13.06.2026, 18:04:26 via Wykop
  • 2
@michalxd21: albo j-----e tych co nie jada, a maja placic na tych co jada, bo im sztucznie ceny trzymaja z podatkow kazdego. Ten program od poczatku nie powinien istniec.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 13.06.2026, 00:40:22
  • 0
Od jakiegoś czasu sobie pykam w eafc, bo dostępne za półdarmo w Lunie. Wiadomo, mundial te sprawy.

Oczywiście się bawię w fut. teraz są te zadanka ze można fajnych graczy zdobyć. Jest quest ze trzeba arabem finezja zza pola karnego trafić mając 6 Arabów w składzie. Zrobiłem to chyba w końcu przy 8 meczu, już zadowolony i nagle w końcowe baterie w padzie mi padły (co ciekawsze Windows mimo kompatybilności z Xbox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 12.06.2026, 14:29:58
  • 5
Czyżby nadszedł ten moment, że tak samo jak w piłkę ręczną nasza reprezentacja z dnia na dzień stała się dziadami?

#mecz #siatkowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_matt94
czarny_matt94
12.06.2026, 14:30:51 via Wykop
  • 7
@michalxd21: nie
  • Odpowiedz
rbk17
rbk17
12.06.2026, 14:38:21 via Wykop
  • 7
Czyżby nadszedł ten moment, że tak samo jak w piłkę ręczną nasza reprezentacja z dnia na dzień stała się dziadami?


@michalxd21: lepiej nie stawiać tak śmiałych tez będąc tak katastrofalnie zorientowanym w temacie, chyba że to jakiś trolling to spoko.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 11.06.2026, 17:51:08
  • 7
Tylko dla mnie te wszystkie latynoskie pieśni na jedno kopyto są robione? Słyszę to i równie dobrze może mieć 50 wyświetleń jak i 5 mld (najczęściej się zaskakuję jak takie wyszukuję xd) a brzmieniem są identyczne xd

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 11.06.2026, 10:29:04
  • 0
Jakby ktoś polował dzisiaj na Skarb Kibica to radzę unikać #empik który robi ludzi w c---a

Na X redaktorzy i wszyscy pisali że SK będzie dostępny z PS lub Faktem, poszedłem do Empika i się okazuje że tam jest solo. Dzwoniłem na infolinię Axel Springer i Empika czy potwierdzić że naprawdę w sieci są same Skarby bez gazety, to w AS nie odbierają a w empik nie dość że bota wprowadzili
michalxd21 - Jakby ktoś polował dzisiaj na Skarb Kibica to radzę unikać #empik który ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
11.06.2026, 14:11:11 via iOS
  • 0
@KanonJerzy: ogółem jest szansa że to najgrubszy skarb kibica. Jeszcze dokładnie nie przejrzałem ale zdaje mi się że mimo wszystko warto - MŚ są raz na 4 lata.
  • Odpowiedz
KanonJerzy
KanonJerzy
11.06.2026, 15:25:48 via Wykop
  • 0
@michalxd21: zassane z kiosku
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 10.06.2026, 23:24:58
  • 4
Mirki, dzisiaj byłem na 1 zajęciach z nauki pływania dla dorosłych od podstaw. Bardzo mi się podobało mimo że w zasadzie to były same zajęcia o oddychaniu, ewentualnie odbiciu i z deską podpłynięcia nogami kawałka.

Ogółem dobrze mi szło - nigdy się nie uczyłem pływać ale nie miałem problemów, szybko wszystko załapałem, i na koniec nawet byłem przed laską co coś kiedyś się uczyła pływać jak nas na tor wypuszczał, jeszcze instruktor
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ucik
Ucik
11.06.2026, 06:07:36 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Każdy człowiek jest inny i z różną prędkością dochodzi do swoich progów. Nie wiem czy w 7 zajęć dojdziesz do momentu, że sam przepłyniesz 25 m, ale to przecież nie jest problem by przez wakacje samemu chodzić na basen.
Tylko znajdź sobie basen z płytkim torem, lub pływaj tylko po tej płytszej połowie. Na większości basenów są dostępne deski, a jeżeli nie, to ich kupno nie jest kosmicznie drogie.
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
11.06.2026, 07:15:10 via Wykop
  • 2
@michalxd21: Nie znam się totalnie na tym, ale moim zdaniem ucz się powoli, nawet jak pół roku ma to trwać nie przyśpieszaj, nauczysz się poprawnie wtedy @vorky @tomwick55
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 201
  • Strona 1 z 201
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.03.2025

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 29.09.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking