Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michalxd21

michalxd21

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15474
  • Znaleziska 3760
  • Mikroblog 11714
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 78
kadves
kadves
30.05.2026, 04:18:37
  • 2
Szkoda że Eliasz ( ten w okularach z porażeniem ) się nie dostał a atencjusz co niósł drewnianą belką czy blondyna tak... Z drugiej strony Eliasz mocno zasuwał i nie nazwałbym go mięczakiem, zresztą tak jak i kilku osób z finałowej 14. Nie jest to optymalny wyborów uczestników xD. Prawdziwy mięczak poległ na spacerku po plaży...
#mieczaki #mieczakiaj #polskiyoutube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 30.05.2026, 08:02:48 via iOS
  • 4
@kadves: chyba trochę przeszacowaliśmy AJ’a. Wszyscy myśleliśmy że program będzie o tym jak robi z takich ludzi Herkulesów i że będziemy co tydzień obserwować ich przemianę, wysiłek i zaangażowanie. No i się okazało to prawdą, tylko połowicznie… bo poza ludźmi których realnie będziemy śledzić musiał się znaleźć gość co będzie pchał się przed kamerę, musiały się znaleźć jakieś laski co będzie można zrobić zbliżenie na dupsko na siłowni, musiał być
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 17:13:57
  • 2
Oficjalnie: Robert Lewandowski w FC Barcelonie!

#mecz
michalxd21 - Oficjalnie: Robert Lewandowski w FC Barcelonie!

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
29.05.2026, 17:16:28 via Wykop
  • 0
@michalxd21: grok czy to prawda
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
29.05.2026, 17:20:07 via Wykop
  • 4
@michalxd21: Oficjalnie, Barcelona w Ani. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
29.05.2026, 13:07:29
  • 26
Olek, nas okłamał w sprawie metra
https://pulskrakowa.pl/ponad-230-kontroli-i-70-wykroczen-krakowska-policja-sprawdzala-taksowki-i-przewozy-na-aplikacje/?fbclid=IwVERDUASGboFleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR7iNo5RFpjHbNogedAh5j-0ES4nVsYRcm1cuhmwqEBexOEAe19inJsxlyz7tg_aem_-1qh7J6x61nNLscgJHGDGA
#krakow #polityka
Lardor - Olek, nas okłamał w sprawie metra 
https://pulskrakowa.pl/ponad-230-kontroli...

źródło: 1000093278

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 13:39:19 via iOS
  • 2
@Lardor: k---a to ile oni to będą przygotowywać skoro ponad 4 lata planów (realnie ile? 6-7?) to za mało by cokolwiek ruszyć xD
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 12:19:59
  • 37
XDDDDD TVP Sport nagrało dzień z Mońką i zablurowali prędkościomierz xd

#mecz
michalxd21 - XDDDDD TVP Sport nagrało dzień z Mońką i zablurowali prędkościomierz xd
...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
29.05.2026, 12:26:07 via Wykop
  • 7
Przed wyjazdem z miasta jeszcze był normalnie pokazywany xd
michalxd21 - Przed wyjazdem z miasta jeszcze był normalnie pokazywany xd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
waro
waro
29.05.2026, 11:22:17
  • 1
Za słaba (żeby nie powiedzieć - za stara) fizycznie jest Linette do grania z takimi energetycznymi tenisistkami jak Świątek. Szkoda, bo ogólnie Linette wspięła się na wyższy poziom ostatnio, ale stało się to już na zbyt późnym etapie jej kariery, by zakręcić jeszcze jakieś konkretniejsze wyniki w tenisie. Głowa rozjechała z ciałem.

A Świątek jak Świątek - pewnie odpadnie już w następnym meczu, bo prezentuje tutaj wszystko to, co okazywało się ścianą
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 11:33:25 via iOS
  • 0
@waro: trzeba było przez ostatnie lata nie zajmować się walką o parytety w związkach sportowych tylko trenować, to może jej szczy byłby znacznie wyżej. A że się poświęciło najlepsze lata kariery na próbę stania się twarzą zmiany która nie nadeszła i której nikt nie potrzebował (chyba wszystkie te listy ona pierwsza publikowała i podpisywała) to zostało jej g---o. Po AO jeszcze był moment którego totalnie nie wykorzystała.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 11:41:45 via iOS
  • 1
@renniferlopez2: a to to z kolei osobna kwestia, złe decyzje jej towarzyszą cały czas jak widać.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
29.05.2026, 07:32:13
  • 163
Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak się złożyło że ze wszystkich trafił akurat na tą. Tatuował sobie imię dziecka i wylał się atrament na ramię no i tak już zostało. Wiecie przypadek. Tak samo Mazurek miał okazję zasłonić snusa butem, oddać ten batyrowy cukiereczek do badań i nawet jakby nie opublikował wyników to miałby dożywotnie trzymanie na Karolka no ale nie. Wierzymy na słowo, oddajemy do
szmichal - Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak s...

źródło: 1000071425

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 11:10:43 via iOS
  • 0
@Szalom: to jest tzw. hipokryzja. A co najlepsze obie debilne strony jej używają xD
  • Odpowiedz
N331
N331
29.05.2026, 10:30:13
  • 13
Kanał Zero Republiki broni się tym, że krytyka rządu jest normalna. A chwalenie?

Gazociąg Racibórz–Rybnik i transformacja Elektrowni Rybnik

Gazociąg Sieradz–Kalisz (PSG)

Elektrownia
N331 - Kanał Zero Republiki broni się tym, że krytyka rządu jest normalna. A chwaleni...

źródło: 1000171935

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 29.05.2026, 11:05:38 via iOS
  • 0
@N331: co się w ciągu 24h zadziało na tyle pozytywnego i jednocześnie nośnego (bo pewnie inne media o tym mówią skoro jest pozytywne i nośne) by zamiast wiadomo że o tych głośnych tematach mieli dodać film o czymś pozytywnym? Czy ty właśnie nie wymagasz propagandy, w momencie jak wchodzi jakieś z d--y prawo dające emerytury artystom-biedakom czy odwołano prezydenta 2 największego w Polsce miasta by mówić że niebo jest niebieskie
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 21:18:49
  • 5
Liczyłem że po wyborze finalnej 10 (w zasadzie 14 już) to będę wszystkim kibicował i trzymał za nich kciuki, ale niestety realnie to tylko z połowa uczestników co przeszli mnie satysfakcjonuje. Na pewno k---a, co to ma być że wziął gościa co miał olewcze podejście XD Eliasz (ten z porażeniem) zapieprzał by się dostać, wszystko robił i był zaangażowany na 120%, a wchodzi typ co miał wywalone i se w połowie zadania
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
29.05.2026, 08:13:56 via iOS
  • 0
@Nehro: no dobra, ale ta laska od muay thay w Tajlandii to czego niby potrzebuje poza atencją?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
29.05.2026, 08:49:55 via iOS
  • 0
@Nehro: też ciekawe co teraz, dalej wszyscy będą mieli takie same zadania? To bez sensu, wszyscy będą mieli indywidualny tor, przynajmniej powinni. W tej sytuacji co najmniej dziwne jest że dobór członków oparł o współpracy. Przecież jak będą szli indywidualnie to współpraca do niczego nie będzie potrzebna a gdy będzie… to g---o będzie a nie robienie Kozaków z mięczaków.

Na moje to też niepotrzebne te 200 koła nagrody na koniec,
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
28.05.2026, 15:06:32
  • 0
Z jednej strony derby Warszawy to byłoby coś pięknego, ale i ta Wieczysta intryguje.
#mecz

Kto w Ekstraklasie? Niech lud zdecyduje

  • Chrobry 9.3% (4)
  • ŁKS 25.6% (11)
  • Polonia 46.5% (20)
  • Wieczysta 18.6% (8)

Oddanych głosów: 43

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 15:07:23 via Wykop
  • 3
@MarX7: Derby Warszawy git, ale tripylderby Krakowa lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 14:10:04
  • 0
Najbardziej wartościowi polscy zawodnicy wg. Transfermarkt:


#mecz
michalxd21 - Najbardziej wartościowi polscy zawodnicy wg. Transfermarkt:

SPOILER

#m...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
28.05.2026, 14:15:06 via Wykop
  • 5
@michalxd21: gdyby nie kontuzja w '93 to bym był na pierwszym miejscu na tej liście, a zaraz za mną @thority
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
28.05.2026, 14:25:08 via Wykop
  • 1
@WolnyBLN: a ja na pozycji nr 3, jako najdroższy bramkarz w historii.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 13:55:03
  • 0
Dziurkacz wyciągnie?

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 12:56:25
  • 5
XDDDD Lewy przyleciał WizzAirem na zgrupowanie reprezentacji (dziwne, za czerwiec chyba jeszcze przelew powinien przyjść) a TVN24 z tej okazji postanowił dać żółty pasek zarezerwowany na PILNE i robi wywiad z pasażerami czy udało się dziabnąć autograf xd

#mecz
michalxd21 - XDDDD Lewy przyleciał WizzAirem na zgrupowanie reprezentacji (dziwne, za...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
28.05.2026, 13:06:51 via Wykop
  • 4
@michalxd21: szkoda lewego, Anka ogoliła go z całego hajsu i pewnie od Szczęsnego musiał pożyczyć na Wizzair'a
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 28.05.2026, 12:45:45
  • 2
XDDDD W którym momencie centrum medyczne FC Barcelony przekształcono w klinikę transplantacji organów? Wczoraj 80mln a Gordona, zaraz pewnie +100mln za Alvareza? Czy Christiansen który spędził cały sezon się lecząc jest świadom że te badania nerek i operacja pod narkozą to wcale nie miały na celu wyleczenia bolącego kolana? XD

#mecz #fcbarcelona
michalxd21 - XDDDD W którym momencie centrum medyczne FC Barcelony przekształcono w k...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
28.05.2026, 12:53:13 via Wykop
  • 4
@michalxd21: Problemem Barcelony nie były kwoty na transfery, tylko kwoty na liście płac. Szykuje się spore wietrzenie magazynu, jeżeli mam obstawiać:

Gordon +16 mln euro
Lewandowski -26 mln euro
Rashford -13-17 mln euro
Araujo -16
  • Odpowiedz
red7000
red7000
28.05.2026, 13:18:08 via Wykop
  • 1
@melquiades: swego czasu szerzej o tym pisałem
  • Odpowiedz

377

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Sytuacja w NFZ jest katastrofalna, na dzieci z nowotworami pieniądze zbiera Łatwogang, więc można bez żalu dać kolejny przelew TVP w likwidacji. Łącznie w tym roku TVP dostała już 900mln, i zapowiada się że to nie koniec. Kiedy poznamy datę likwidacji i końca przepalania naszych pieniędzy?

michalxd21
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.05.2026, 18:55:38
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpisu
  • #
    finanse
michalxd21
michalxd21
Autor
27.05.2026, 22:15:34 via iOS
  • 10
@eSUBA94: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
michalxd21 - @eSUBA94: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
michalxd21
michalxd21
Autor
28.05.2026, 08:47:40 via iOS
  • 1
@patykiem_pisane: @przeciwko78 no nie do końca, bo raptem 3-4 miesiące później kończyła się kadencja w radzie mediów narodowych bodajże, gdzie obecnie PO ma większość co pozwalało im na wybranie nowych władz TVP bezboleśnie. Ale tu chyba chodziło o pokaz siły + potrzebna była szybka propaganda, w 2024 były wybory samorządowe i do europarlamentu, do tego to był okres gdy zaczęło się mówić o potencjalnej sprzedaży TVN’u.
michalxd21
michalxd21
Autor
28.05.2026, 09:08:53 via iOS
  • 1
@przeciwko78: Ale to w takiej sytuacji PO nie mogło zrobić tego samego by ominąć KRRiT? I tak złamali prawo siłowym wejściem, a tak przynajmniej nikt by im nie zarzucał ze weszli z jakimiś karkami i bandytami co wyważali drzwi.

2538

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 528
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 22:47:47 via iOS
  • 2
@Zylet: generalnie intencje ma dobre, tylko intelektu mu brakuje, przez co nie sprawdzi, da sobie wciskać kit itd. Patrząc po jego działaniach to chyba w przenośni i dosłownie jest gościem co będzie biegał na 10 piętro po schodach zamiast sprawdzić czy wgl jest winda (jest).
michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 19:09:14
  • 1
Chyba w Barcelonie się pojawiła kasa bo postanowili sprowadzić sobie nowego Coutinho XD

#mecz
michalxd21 - Chyba w Barcelonie się pojawiła kasa bo postanowili sprowadzić sobie now...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
27.05.2026, 19:34:27 via Wykop
  • 0
@michalxd21: Nie sądzę żeby był to Coutinho. Flick go chce to znaczy że ma na niego pomysł, ja ufam Panu trenerowi skoro z Gerarda Martina potrafił zrobić solidnego ŚO.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 18:38:57
  • 0
Zmienił się minister sportu, skończyło się feministyczne p---------e o potrzebie parytetu płci w zarządach związków sportowych i widać że Linette wzięła się za trenowanie zamiast lobbowania na rzecz odklejonych wymysłów. Niech jej się wiedzie na koniec kariery.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

41

Nagranie z sejmu na temat imigrantów oznaczone przez wykop 18+ oraz zmiana nazwy

Pokaż treści 18+

Nagranie z sejmu na temat imigrantów oznaczone przez wykop 18+ oraz zmiana nazwy

Moderacja uznała że polityk mówiący o imigrantach z mównicy sejmowej to jest tak brutalny że dodadzą oznaczenie 18+ które dodatkowo powoduje że osoby bez konta nie mogą zobaczyć znaleziska. Zmieniono dodatkowo tyłu zastępując słowo ,,murzynów'' słowem ,,imigrantami'' Orginalny tytuł ,,Poseł zaapelow

DziobakPepe
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 15:42:34
  • 7
  • #
    lublin
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpo
michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 18:34:32 via iOS
  • 2
@Makavlani: @DziobakPepe +1, mi to wgl kiedyś zablokowali konto (akurat jak miałem znalezisko z bodajże 2k+plusów i masą powiadomień do dyskusji) z tym numerem telefonu. Tylko że do weryfikacji wymagali też maila. A że się logowałem Facebookiem to nie miałem przypisanego maila xd

I tydzień było j-----a z moderacją (akurat znalezisko wleciało w piątek wieczorem a oni na maile odpowiadają w tygodniu) bo k---a nie mogłem zmienić sposobu logowania.

3044

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

System zarządzania odpadami przeszedł dziwaczną transformację, gdzie za regularnymi podwyżkami idzie również coraz większa liczba obowiązków dla mieszkańców.

uknot
z
innpoland.pl
dodany: 26.05.2026, 17:40:51
  • 333
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 18:24:17 via iOS
  • 6
A fajnopolactwo i lewactwo z r/polska praktycznie co kilka dni pod postami o systemie kaucyjnym wręcz pieje z zachwytu nad tym systemem BO K---A POLACZKI ODUCZĄ SIĘ ZUŻYWAĆ PLASTIKU A WGL ODEJDĄ OD NAPOJÓW W BUTELKACH. Od razu k---a wróćmy do samego chleba w sklepach, byśmy mieli co żreć bo wodę to i tak mamy w kranie. Na c--j Polaczkom cokolwiek więcej od chleba i ewentualnie roweru by po niego ze swojego
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jajcek
jajcek
27.05.2026, 09:42:58
  • 114
Marian Banaś, Bartosz Bocheńczak, Marianna Schreiber, Aleksandra Owca - sama śmietanka intelektualna chce startować ( ͡º ͜ʖ͡º)

#krakow #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21 27.05.2026, 10:07:02 via iOS
  • 2
@jajcek: i łącznie będą mieli z 2% głosów ale ile wycia że tacy ludzie startują będzie, nie do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.03.2025

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 29.09.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking