Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
matrix_pl
matrix_pl

matrix_pl

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2153
  • Znaleziska 864
  • Mikroblog 1289
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
M4rcinS
M4rcinS
15.07.2024, 05:25:54
  • 710
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.

#
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 15.07.2024, 05:41:14 via Wykop
  • 0
@M4rcinS: wołaj


ale i tak obstawiam że spękasz :)
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 02.07.2024, 10:09:10
  • 0
Jakiś pomysł gdzie dostanę taką uszczelkę do #ekspresdokawy #delonghi ?
#kawa
#majsterkowanie #pytanie
K.....z - Jakiś pomysł gdzie dostanę taką uszczelkę do #ekspresdokawy #delonghi ?
#ka...

źródło: image_picker_03721133-116A-40F7-B793-1BB93C5591D7-11524-0000238A334BB410

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 02.07.2024, 10:34:13 via Wykop
  • 1
@KarmelowyJeremiasz: https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-ekspresow-do-kawy/uszczelki-do-ekspresow-do-kawy,g1318475.html tutaj szukaj ale jak znajdziesz i bedziesz miał numer to allegro :) bo tutaj cena x3
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 02.07.2024, 10:35:01 via Wykop
  • 3
@KarmelowyJeremiasz: https://north.pl/karta/5313228791-uszczelka-do-ekspresu,707-XE-1440.html taka?
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 02.07.2024, 10:48:45 via Wykop
  • 1
@KarmelowyJeremiasz: pamiętaj że jestem jakimś anonem z neta i udzielam randomowych porad :) nie daje żadnych gwarancji na poprawność udzielonej porady :)
  • Odpowiedz
Gandezz
Gandezz
19.06.2024, 13:11:56
  • 2
Jak myślicie, 23 letnia #skoda #octavia przejdzie przeglądzik? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#motoryzacja #samochody
Gandezz - Jak myślicie, 23 letnia #skoda #octavia przejdzie przeglądzik? ( ͡º ͜ʖ͡º)
S...

źródło: 1000013678

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 19.06.2024, 13:12:35 via Wykop
  • 9
@Gandezz: a czemu ma nie przejść?
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 19.06.2024, 13:25:53 via Wykop
  • 1
@Gandezz: pamiętaj że diagnosta nie ma interesu żebyś nie przeszedł przeglądu :) jest wiele powodów na to :) a najważniejszy że się czepia i pojedziesz do innego :) raczej wskazują usterki i każą naprawić :) no chyba że usterka zagraża bezpieczeństwu
  • Odpowiedz
danielbr3
danielbr3
danielbr3
15.05.2024, 13:03:18
  • 0
https://www.olx.pl/d/oferta/wtryskiwacze-wtryski-paliwa-2-0-tdci-6-klasa-ford-focus-c-max-kuga-CID5-IDVtXVl.html?chat=1&isPreviewActive=0

Chcę kupić części z tego ogłoszenia. W jaki sposób zrobić to najbezpieczniej by mieć 14 dni na zwrot w razie gdyby nie działały i jakieś wsparcie w dochodzeniu swoich spraw? Ogłoszenie jako przedsiębiorca więc takie prawo mam. Ale nie ma możliwości zakupu przez OLX i nie wiem czy wystawi jakąś fakturę.

#olx #allegro #prawo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 15.05.2024, 13:14:48 via Wykop
  • 0
@danielbr3:

obawiam się że nie ma prawa zwrotu bez podania przyczyny bo to nie jest nowy towar :( fakt masz gwarancję rozruchową ale to nie to samo co zwrot ...
  • Odpowiedz
patek66
patek66
23.02.2024, 08:43:39
  • 0
Siema, od 5 lat pracuje w korpo, pod koniec miesiąca mam zamiar złożyć wypowiedzenie. Tak się zastanawiam czy byłaby możliwość skrócić okres wypowiedzenia z 3 msc na 1 msc. Jak myślicie?

#korposwiat #praca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 23.02.2024, 08:59:50 via Wykop
  • 2
@patek66: idź pogadać :) jak się nie zgodzą to zawsze pozostaje L4 :) na 3 m-c
  • Odpowiedz
kasjo
kasjo
kasjo
15.02.2024, 08:41:05
  • 21
Kto jeszcze reanimuje takie trupy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#automatyka #cnc
kasjo - Kto jeszcze reanimuje takie trupy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#automatyka #cnc

źródło: temp_file7899812050300150554

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 15.02.2024, 09:13:48 via Wykop
  • 15
@kasjo:
i pomyśleć że że teraz można by było tym sterować z jakiegoś razbery :(
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 15.02.2024, 15:46:57 via Android
  • 0
@Pan_Slon Rafale jestem zaszczycony że mi odpisałeś :) podziwiam to co robisz :) ale. Jest pytanie czy ta unitra potrafi :)
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
15.02.2024, 09:01:53
  • 1
Skąd się biora zwroty podatku?
W sensie jak to możliwe, że pracodawca odprowadzając za mnie podatek, wiedząc doskonale ile u niego zarobiłem, dał urzędowi skarbowemu więcej niż mu jestem winien?

#finanse #ekonomia #podatki #praca #pracbaza #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 15.02.2024, 09:07:47 via Wykop
  • 2
@niedorzecznybubr:

to bardzo proste :) pracodawca z klucza przekazuje należne środki do US. i do tego proporcjonalnie do przepracowanego czasu w twojej wypłacie uwzględnia kwotę wolną od podatku. Jeżeli przepracowałeś w roku 10 z 12 miesięcy to prawdopodobnie będą różnice na tej kwocie na twoją korzyść i dostaniesz zwrot ...

Dodatkowo posiadasz możliwość odliczenia ( np. ulga na internet, termomodernizacja, grupa niepełnosprawności, dzieci) występujesz do US o zwrot ... i
  • Odpowiedz
kontri_pl
kontri_pl
07.02.2024, 10:00:00
  • 249
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 07.02.2024, 12:38:33 via Wykop
  • 1
@kontri_pl: coś nie ello z certyfikatem na stronie macie :)

NET::ERRCERTAUTHORITY_INVALID
Subject: *.kontri.pl

Issuer: The original certificate provided by the server is untrusted
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 07.02.2024, 13:45:41 via Wykop
  • 1
@kontri_pl: jak pisałem odpowiedz :) chciałem coś poszukać ( ale nie takie jak jest powyżej ) i wywaliło że błąd certyfikatu :) widzę ze ważny ale czemuż to :) nie wiem ( datę też na kompie mam poprawną :)
  • Odpowiedz
mam__pytanie
mam__pytanie
23.01.2024, 13:34:47
  • 2217
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 491
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 24.01.2024, 07:15:05 via Wykop
  • 0
@mam__pytanie: współczuje! nie ma rozwiązania dobrego :(

ale skoro nie masz roboty to twoja sytuacja (o dziwo) się poprawiła.

przeciągaj znalezienie roboty, bądź na utrzymaniu żony, oszczędności zainwestuj / ukryj, i zachowuj się tak jak ona
  • Odpowiedz
Zakakaikane
Zakakaikane
17.01.2024, 09:01:01
  • 1
#prad jakie są możliwe przyczyny zużycia zbyt wysokiego prądu w mieszkaniu? Jest możliwe że jakieś gniazdko albo urządzenie jest źle uziemione i prąd "ucieka"?
Telewizor, komputer z dwoma monitorami, boiler 60l, lodówka, kuchenka - piekarnik i płyta na prąd, zmywarka. Zużycie około 15kWh dziennie czyli 450kWh miesięcznie. Co przekłada się na rachunki rzędu 300zł-350zł/miesiąc.

Wysłałem licznik do ekspertyzy, zamontowali inny i bije tak samo.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 17.01.2024, 09:02:53 via Wykop
  • 3
@Zakakaikane: odpowiedz jest ukryta w twoim pytaniu zaczyna się na b i kończy na r :) u mnie sam podgrzewacz wody przy 7 osobach zjada 8- 14 kWh :) dziennie :)
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 17.01.2024, 09:06:01 via Wykop
  • 0
@Zakakaikane: ps. u mnie w domu wielorodzinnym :) (2 rodziny 1 licznik 7 os.) dom na stnd by konsumuje 0,2 - 0,25 kW / h :) więc jak by nikogo nie było to i tak mam 5 kWh dziennie zjedzone :)
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 17.01.2024, 09:45:40 via Wykop
  • 0
@Zakakaikane: tak ale tylko w przypadku bardzo starej instalacji! w nowych z bezpiecznikami różnico - prądowych nie ma takiej opcji ...
  • Odpowiedz
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 10.01.2024, 09:48:11
  • 1
#drukarki3d #drukarki3d

zapytam tutaj

zaczynam zabawę w druk i tam taki problem nie problem

drukarka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl
Autor
10.01.2024, 18:04:41 via Android
  • 0
@Sebql dzięki! @wrzesien poczytam!
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
06.11.2023, 15:25:58
  • 0
PNI SR5 szczypce do zaciskania wtyczek RJ45 Cat5, Cat6

https://hotshops.pl/okazje/pni-sr5-szczypce-do-zaciskania-wtyczek-rj45-cat5-cat6-39695

Cena: 9.99zł / Przed obniżką: 70zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
hotshops_pl - PNI SR5 szczypce do zaciskania wtyczek RJ45 Cat5, Cat6

https://hotshop...

źródło: 61mllngxr5l-ac-sl1500-6548fc6288d51

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 06.11.2023, 15:29:28 via Wykop
  • 0
9.99zł / Przed obniżką: 70zł

Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl


@hotshops_pl: tego rodzaju zaciskarki to za darmo się nie bierze :( szkoda nerwów :( w teorii ma działać a w praktyce prze konstrukcyjnie zaciska równo :(
  • Odpowiedz

3

Nawet KILKASET TYSIĘCY złotych podatku od samochodu! Wyliczenia zalały internet

Nawet KILKASET TYSIĘCY złotych podatku od samochodu! Wyliczenia zalały internet

W ostatnim czasie internet obiegły informacje dotyczące astronomicznych kwot podatków od samochodów spalinowych, które rzekomo mieliby płacić właściciele tych pojazdów w kolejnych latach. Choć wiele osób początkowo uważało to za kiepski żart, okazuje się, że za klasyka z v8 podatek obliczany jest na

astrolove
z
espresso.com.pl
dodany: 31.10.2023, 18:07:32
  • 7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 31.10.2023, 21:19:06 via Wykop
  • 0
mi pokazało 7K :( a samochód warty 5K :) czyli po wejściu ustawy wart będzie 500 zł na złomie :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

436

Wzrost cen prądu nawet o 80% już od stycznia czeka nas rewolucja w rachunkach

Jeszcze przez kilka miesięcy ci, którzy płacą rachunki za prąd mogą być spokojni. Do końca roku ceny pozostaną zamrożone. Jeśli jednak od stycznia regulacje będą zniesione, może to oznaczać, że za prąd zapłacimy nawet o 80 proc. więcej.

konto usunięte
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 10.09.2023, 10:49:03
  • 167
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    inflacja
  • #
    polityka
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.09.2023, 07:47:06 via Wykop
  • 4
@szejsetdwajsciaczy: gorzej jak zrobi po - 20 przez 3 tygodnie i braknie pralądu z PV "przechowywanego w sieci" wtedy po 10 zł kopnie ciebie bardzo mocno :)
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.09.2023, 10:34:40 via Wykop
  • 0
@szejsetdwajsciaczy: celna uwaga :) jednak wydaje mi się że ilość gruntowych pomp ciepła jest minimalna ...
czupek
czupek
czupek
11.09.2023, 10:11:54
  • 0
#programista15k Właśnie dostałem o------l, że za mało klikam w firmowy komputer, bo oni zliczają kliknięcia czy inne staty z kompa (mam nadzieję, że tylko to). Oczywiście, że klikałbym więcej jakby było co robić, bo ostatni 3 miesiące to projekty są głównie kasowane, bo nikomu z biznesu się w wakacje nie chciał rozkminiać co chcą zrobić. Wyszło, ze jako prosty programista mam latać po całej ścieżce w korpo, by ktoś mi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.09.2023, 10:27:29 via Wykop
  • 4
ment w którym firma mówi Ci, że twoja produktywność jest zbyt mała bo za mało klikasz powinien być momentem w którym składasz wypowiedzenie... Plują Ci na ryj, a Ty udajesz że pada


@czupek: na p------e opie :) Mouse robot i n--------a 24/7 niech sobie klikają nagraj jedną sesje pracy łącznie z kwasowanie... poprawianiem i zapętl
  • Odpowiedz

2

Szybko i bezpiecznie

Szybko i bezpiecznie

jest to dubel, możecie minusować, długie, w sumie mało ciekawe, ale kolejna ekipa kandydatów do nagrody Darwina chyba

lukass79
z
youtube.com
dodany: 31.07.2023, 19:40:54
  • 1
  • #
    szybko
  • #
    bezpiecznie
  • #
    samochody
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 31.07.2023, 21:02:39 via Wykop
  • 2
o łał odkryłeś budde :) no to szacun i gratulacje !!

uwierz mi są mocniejsze filmy :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Robert Kubica w BMW M4 na na Nurburgringu

Robert Kubica w BMW M4 na na Nurburgringu

Robert Kubica w BMW M4 na na Nurburgringu

Stemitor
z
youtube.com
dodany: 10.07.2023, 21:34:10
  • 8
  • #
    kubica
  • #
    f1
  • #
    bmw
  • #
    motorsport
  • #
    wyscigi
  • #
    carboners
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.07.2023, 06:32:06 via Wykop
  • -2
przecież to była ustawka :) Kubica cały dzień upalał M4 na Nordschleife a później firma wynajmująca ten samochód żaliła się że zawieszenie / hamulce / oleje do wymiany ...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.07.2023, 07:41:14 via Wykop
  • -2
wka :) Kubica cały dzień upalał M4 na Nordschleife a później firma wynajmująca ten samochód żaliła się że zawieszenie / hamulce / oleje do wymiany ...


@killer87: https://www.youtube.com/watch?v=SxK0N_Vn_Gk&ab_channel=MishaCharoudin i tyle w temacie ... dosyć głośne to było w prasie moto :)
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 11.07.2023, 08:27:58 via Wykop
  • -2
@killer87: oglądałem 2 lata temu :) i tak zapamiętałem :) resztą nagłówki polskich pismaków takie były
https://autokult.pl/bmw-m4-ktorym-kubica-szalal-po-torze-dostalo-lomot-mechanik-pokazuje-co-wymagalo-wymiany,6809442853074561a
https://powrotroberta.pl/2020/09/kubica-nordschleife-samochod.html

10

ChatGPT napisał raport dla UWr. Dokument miał kosztować milion złotych |

ChatGPT napisał raport dla UWr. Dokument miał kosztować milion złotych |

Raport z federacji Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Medycznego napisała sztuczna inteligencja. Przetarg na napisanie raportu wygrał Uniwersytet Jana Kochanowskiego z Kielc, jego eksperci użyli do tego ChatGPT. Dokument odrzucono po poprawkach.

Kruk_
z
innpoland.pl
dodany: 12.06.2023, 15:38:38
  • 6
  • #
    chatgpt
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    przetargi
matrix_pl
matrix_pl
matrix_pl 13.06.2023, 11:37:19 via Wykop
  • 0
a jak im Uniwerek zaraz zacznie wysyłać wezwania przedsądowe xD Nie ma technicznej możliwości sprawdzić czy coś napisał ChatGPT czy nie - żeby było śmieszniej, doktorat tego wrocławskiego profesora, w tym samym lewym programie, którego on używał do sprawdzania raportu, wskazał że profesor korzystał z ChatuGPT (chociaż ten wtedy jeszcze nie istniał ;)).


@Cozzie: no technicznie można samego ChatGPT zapytać ale i w tym potrafi na ściemniać :)

bawiłem się
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Maciej Sz.

  • Podkarpacie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.09.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking