Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
markar17
markar17

markar17

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17419
  • Znaleziska 14979
  • Mikroblog 2440
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (41)
  • Komentowane (345)
  • Plusowane (2054)
BigVV
BigVV
wczoraj, 17:30:53
  • 6
#mecz tym razem nie połamał nóg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
BigVV - #mecz tym razem nie połamał nóg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: GvUXjIJXgAAMJGH

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
wczoraj, 17:33:04 via Android
  • 1
@BigVV nogi odpadli dla jego
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
wczoraj, 17:31:39
  • 2
Kluczyk do pasty do zębów
Neocaridina - Kluczyk do pasty do zębów

źródło: 212973521ed596e2100481f6f6d02b19778

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korda
Korda
wczoraj, 02:45:41
  • 224
#wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie, to łapcie regułę do uBlocka, AdGuarda, czy co tam używacie.

wykop.pl##section.selected[data-scroll-closest]
Korda - #wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
wczoraj, 03:23:57 via Wykop
  • 36
@Korda: to może masz jeszcze do tych kwadratowych reklam?
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
wczoraj, 06:28:54 via Wykop
  • 53
@Krzyhuu: to używaj przez przeglądarkę, bo oficjalna apka to i tak strona www osadzona w pseudo apce.

Albo zainstaluj Wypiek.
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
wczoraj, 08:45:33
  • 524
Stanowczo potępiam zbrodnie UPA i kult Bandery, bo pamięć o ofiarach i prawda historyczna są bardzo wazne. Jednocześnie w pełni wspieram Ukrainę w walce z Rosją.

#ukraina #rosja #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mielonkazdzika
mielonkazdzika
Autor
wczoraj, 08:50:20 via Wykop
  • 31
@anon-anono: niestety oznaczalo by to wygrana rosji. A przyznasz przeciez ze tego nie chcemy.
  • Odpowiedz
JackDanieIs
JackDanieIs
wczoraj, 10:06:05 via Wykop
  • 65

Komentarz usunięty przez moderatora

14latnawykopie
14latnawykopie
przedwczoraj, 15:08:39
  • 511
Dziś do wygrania 45 mln złotych🫪🫪🫪
Wśród pulsujących wybiorę 10 osób, którym rozdam 💥💥💥4,5mln złotych💥💥💥 w przypadku wygranej głównej nagrody.
TO AŻ 450K GWARANTOWANYCH POLSKICH ZLOTYCH DLA KAZDEGO Z WAS
🧨🧨ZAGRAJ DZISIAJ, ZAPLUSUJ🧨🧨
💫CZAS DZISIAJ DO 20:00💫
#rozdajo
14latnawykopie - Dziś do wygrania 45 mln złotych🫪🫪🫪
Wśród pulsujących wybiorę 10 o...

źródło: 1000010600

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barthlomez
Barthlomez
przedwczoraj, 16:32:28 via Android
  • 149
@14latnawykopie: przebijam, skreślam to samo i daje po 600k. Plusy tutaj
  • Odpowiedz
ziiemniiak
ziiemniiak
przedwczoraj, 17:03:45 via Android
  • 11
@14latnawykopie: jak wygrasz, i tym samym ja wygram, to stawiam bilbord białka
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
25.05.2026, 08:38:24
  • 165
Biedny raper milioner każe ze sceny ci pić wodę podczas koncertu,
ale swojej nie wniesiesz a na imprezie możesz kupić za 14zł za pół litra
No i bilet 500zł

Lotnisko vibes

#polska #jedzenie #koncert #muzyka #tacohemingway #afera
okoboji - Biedny raper milioner każe ze sceny ci pić wodę podczas koncertu,
ale swoje...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-25 o 10.36.49

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
25.05.2026, 08:42:33 via Wykop
  • 208
@okoboji: przecież na to powinien być paragraf
  • Odpowiedz
tdv26
tdv26
tdv26
25.05.2026, 09:41:55 via Wykop
  • 121
@okoboji: głosujcie portfelem i tyle, zresztą co to za przyjemność pocierać się w tłumie, co za p---------e
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
25.05.2026, 07:34:19
  • 65
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
25.05.2026, 07:40:39 via Android
  • 257
@wshk: podoba mi sie ze nazwa stowarzyszenia rosyjsko-slowianskie, sugeruje ze ruscy to nie Slowianie xD
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
25.05.2026, 07:54:15 via Wykop
  • 130
@wshk: W jaki sposób wyzwalają Polskę z okupacji NATO? xD Przez ostatnie 4 lata w otoczeniu Polski widzę tylko więcej NATO, łącznie z nowymi jego członkami.
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
25.05.2026, 10:16:36
  • 638
Nie ma takiego ładowania.
To już moja baza jest.

#koty #pokazkota #kosiarka #parkside
4pietrowydrapaczchmur - Nie ma takiego ładowania. 
To już moja baza jest.

#koty #pok...

źródło: kot

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
25.05.2026, 10:24:15 via Wykop
  • 315
@4pietrowydrapaczchmur: było co mulchowane?
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
Autor
25.05.2026, 10:26:47 via Wykop
  • 110
@Zartos_Larpiarz: nie. Bo bateria za słaba.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
25.05.2026, 07:35:32
  • 746
Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
greedy_critic - Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby lud...

źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
25.05.2026, 07:41:27 via Android
  • 354
@greedy_critic: mogli doliczyć 15 do ceny każdego biletu i rozdać każdemu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
25.05.2026, 10:39:36 via Wykop
  • 407
@Mexiii: Przeczytaj co napisałeś

14zl na wodę

XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU?
A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1341
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:56:30 via Wykop
  • 647
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dobrze napisał
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
25.05.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 798
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zwyczajne sekciarstwo p0lactwa połączone z biedackim virtue signallingiem, w moim otoczeniu najbardziej tymi patozbiórkami jarały się ameby typu korpoanetki i rodziny mops-u xd
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
25.05.2026, 06:07:04
  • 601
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi

Rosja to żałosny kraj

#rosja #wojna #ukraina #ekologia #zdrowie
Aryo - Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na ros...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aryo
Aryo
Autor
25.05.2026, 06:07:19 via Wykop
  • 108
Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytyczne znaczenie
Bortnicka Stacja Aeracji to jedyny duży obiekt oczyszczania ścieków obsługujący całą stolicę oraz szereg miejscowości w obwodzie kijowskim. To właśnie tutaj trafiają ścieki kanalizacyjne z dziesiątek miast i wsi w regionie. Bez jej prawidłowego działania system odprowadzania ścieków dla milionów ludzi zostanie faktycznie sparaliżowany.

Według
Aryo - Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytycz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
Autor
25.05.2026, 06:08:30 via Wykop
  • 431
To, że jest to zbrodnia wojenna, nie trzeba chyba specjalnie podkreślać.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
21.05.2026, 12:52:05
  • 211
#rosja #ukraina #wojna
Powiedzieć, że sykulski to rak, to jak nic nie powiedzieć.
Na yt pojawił mi się jakiś wywiad z nim. Kliknąłem w lodowe miejsca o usłyszałem:
- zaraz po wojnie Ukraina zacznie się przygotowywać do inwazji na Polskę
- wojna wzmacnia gospodarkę i władzę w Rosji
- Putin nie zmobilizował milionów żołnierzy w 2022 i nie zajął całej Ukrainy, bo to skonsolidowałoby NATO. Zamiast
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
21.05.2026, 13:55:58 via Wykop
  • 116
@KwadratF1: A dugin roznosi takie info:
KwadratF1 - @KwadratF1: A dugin roznosi takie info:

źródło: DUGIN

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantarek
Kantarek
21.05.2026, 13:57:51 via Wykop
  • 276
@yosemitesam: Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż polak pracujący dla rosjan
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 968
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
21.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 341
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę

Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
CarlChryniszzswics - >We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderz...

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
21.05.2026, 05:58:02 via Wypiek
  • 253
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.

Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
17.05.2026, 07:07:58
  • 1049
Niedzielna przypominajka, że #polskieonuce w swoim zezwierzęceniu niczym nie różnią się od ruskich
#ukraina #wojna #bekazprawakow
Distracted93 - Niedzielna przypominajka, że #polskieonuce w swoim zezwierzęceniu nicz...

źródło: 1000034287

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

impact18
impact18
17.05.2026, 07:39:25 via Android
  • 696
@MalyKrzys: tym się różnią, że to nie ukraina zaatakowała kacapie tylko odwrotnie
  • Odpowiedz
4x4_141
4x4_141
17.05.2026, 08:12:10 via Wykop
  • 370

Komentarz usunięty przez moderatora

wshk
wshk
wshk
13.05.2026, 05:29:25
  • 151
Do porannej kawusi: Artur Ćmok znowu aresztowany (。◕‿‿◕。)

Dziś, 12 maja, koordynator „RUSOWS” w Polsce Arthur Ćmok został ponownie aresztowany w mieszkaniu teściowej w Warszawie. O 6 rano, po szybkich poszukiwaniach w jego domu, w towarzystwie pracowników ABW, w kajdankach na nogach i rękach, Artur został wysłany na przesłuchanie do Białegostoku. Jego żona powiedziała, że został oskarżony o udział w jakiejś antyukraińskiej akcji zeszłej wiosny.


Pozostajemy w
wshk - Do porannej kawusi: Artur Ćmok znowu aresztowany (。◕‿‿◕。)
Dziś, 12 maja, koord...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
13.05.2026, 05:41:58 via Wykop
  • 213
@wshk: bić bolszewika w każdej go postaci. Patrzysz na te mordy i już wiesz, ci wszyscy wolnomyśliciele zawsze wyglądają tak samo
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
13.05.2026, 06:03:27 via Wykop
  • 51
@wshk: Nazwiskom wybitnie pasuje do takiego ćmoka.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
13.05.2026, 04:02:47
  • 592
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #pasjonaciubogiegozart...

źródło: 1000017100

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
13.05.2026, 04:15:29 via Wykop
  • 62
@ZarodziecMalaryczny997: Co? Patera? Pjoter? To z tych memów o nosaczach?
  • Odpowiedz
qminq
qminq
13.05.2026, 04:37:09 via Wykop
  • 364
@Chrystus: tak, patera, a dokładnie: pa tera 😬
  • Odpowiedz
deeprest
deeprest
13.05.2026, 09:02:47
  • 727
Tak się kończy pobłażanie patologii i pozwalanie na szczucie innych narodowości przez partie powiązane z prawicowymi oszołomami. Te same partyjki popierane przez lumpenproletariat potem najgłośniej krzyczą w sprawie ochrony dzieci i katolickich wartości

Z jego relacji wynika, że grupa napastników najpierw chciała ich sprowokować, ale gdy to się nie udało, ruszyli do ataku. Artem poczuł mocne uderzenie w ucho. Próbował odepchnąć napastnika, ale wtedy ktoś psiknął mu gazem pieprzowym w twarz. Artem
deeprest - Tak się kończy pobłażanie patologii i pozwalanie na szczucie innych narodo...

źródło: pato

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
13.05.2026, 09:11:29 via Android
  • 493

Komentarz usunięty przez moderatora

krystekw2
krystekw2
krystekw2
13.05.2026, 09:15:26 via Wykop
  • 555
@deeprest: niestety. Znalezienie sobie wroga, odczłowieczanie, typowy populizm - a cierpi na tym zwykły człowiek. Niestety idzie się w skrajności, tępi ludzie to łapią i uważają, że wszystko im wolno. A jak ktoś coś złego powie, to przecież "a widziałeś jak ukraince robili to i to?!"
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
13.05.2026, 06:02:02
  • 2020
Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja
-USA
-europejscy zdrajcy
Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
Nietaki5 - Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja 
-USA
-europejscy zdraj...

źródło: 16850

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
13.05.2026, 06:51:08 via Wykop
  • 129
równych sobie


@Dlkvv: XD
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
13.05.2026, 07:02:06 via Wypiek
  • 657
@Nietaki5 PiS i konfederacja - ale w sumie już jest Rosja na liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 104
  • Strona 1 z 104
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking