Bo czegoś tu nie rozumiem. Jakaś spółka araw robi dla miasta nowy miejski serwis www, pomijam że nie ma przetargu na www.
Nikt nie potrafi mi odpowiezieć po co powstała nowa strona, skoro "stara" miała raptem 2 lata...
Ale tak - oni (araw) też zarządzają miejską stroną, wpuszczają na nią reklamy komercyjne - to już














(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_IrzGq4ua7PQOplBGiS9QSBxCjwkmW2Pg.jpg
Pobierz