
Cztery złote medale Polski na Mistrzostwach Europy do lat 23. Polki rządzą!

Znakomicie zakończyły się dla reprezentacji Polski mistrzostwa Europy w boksie do lat 23, które miały miejsce w Budapeszcie. Prym wiodły przede wszystkim nasze Panie.
z- 3
- #
- #
- #
- #













