Aktywne Wpisy

annlupin +37
ciekawe cotam na nocnej
źródło: annlupin123456
Pobierz
annlupin +19
to trzeba w spanko iś dobranoc albo miłego dnia dla was
źródło: annlupin00000
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: annlupin123456
Pobierz
źródło: annlupin00000
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: korsir
Pobierz@weezyxboss: ale rzucenie wszystkiego żeby jechać na Sycylię czy z Odynem na Albanie albo nad morze do Brygady Kryzys to już ma czas xD Jakby Jeep był kupiony sprawny, gotowy do wyjazdu to uwierz, że znalazłby czas żeby jechać z
@Korsir: A nie moglibyście po prostu ustalić, że to Michał jako jedyny nagrywa odcinki z wyjazdu i je publikuje? Chyba jako wieloletni przyjaciel i starszy w branży jesteś gotów się na to wspiąć i zrezygnować z kilku odcinków :)
@Korsir: Ja np. na kawalerski, ślub i wesele przyjaciela wziąłem wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)