Austria: zabił uciekającego włamywacza strzałem w tył głowy. Został Uniewinniony
Wolfgang W. (66) przyłapał w swoim domu w Salzburgu dwóch włamywaczy i zastrzelił jednego z intruzów. W poniedziałek proces o morderstwo wszedł w decydującą fazę. Morderstwo czy jednak obrona konieczna? Po długich naradach ośmioro ławników zdecydowało Wolfgang W. nie musi iść do więzienia...

- #
- #
- #
- #
- 113
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (113)
najlepsze
Dyskutuję z tym, że bycie sądzonym przez patosebka, karynkę, fioletowowołosą aktywistkę z krowim kolczykiem albo Janusza wychowanego na Kiepskich nie jest specjalnie pociągającą alternatywą.
Dosłownie jak kasjerka żabki zrobi cos nożownikowi to twn ktoś z więzienia normalmie może cywilnie może ją pozwać za uszkodzenie ciała.... Chory kraj
A najlepiej jak chcesz kogoś zabić to robisz to autem - wtedy dostaniesz max 8 lat. Zero ryzyka 25 lat czy dożywocia